|
|
کدخبر: ۹۲۵۵۱

اعضای شورای شهر تهران با امضای بیانیه ای از حرکتهای ارزشی شهرداری حمایت کردند

به گزارشامیدبه نقل از افکار نیوز، در پی اقدام شهرداری تهران و سازمان بسیجشهرداریمبنی بر نصب تابلوهای فرهنگی در سطح شهر تهران، جمعی از اعضای شورای شهر، از این اقدام مؤثر فرهنگی حمایت کردند.

متن کامل نامه خطاب به شهردار تهران که به امضای ۱۸ نفر از نمایندگان مردم تهران در شورای شهر رسیده، به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهردار محترم تهران
جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف
با تقدیم سلام

…در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثر گذار شود… " ازبیانات رهبر معظم انقلاب

امروزه بر کسی پوشیده نیست که دشمن در پس نقاب بشر دوستی خود چه اهدافی شومی را علیه ملتهای مستضعف جهان و به ویژه ملت مسلمان ایران پنهان کرده است. این نیت شوم به خصوص در حوزه زندگی شهرنشینی بیشتر مورد توجه دشمن است چرا که بشر امروزی گاه در پیچ و خم زندگی آهنین خود در خصوص مسایل مهم فرهنگی و تربیتی خود دچار نسیان شده و راه را گم می کند.

شهر تهران نیز از این مساله مستثنی نیست و متاسفانه زندگی شهری باعثشده تا گاهی موضوعات مهم در لایه های مختلف طراحی های گوناگون پوشیده شود.
خوشبختانه شهرداری تهران طی ماههای اخیر با درک این واقعیت، حرکت های فرهنگی خوبی را آغاز کرده است که از آنجمله می توان به نصب تابلوهای استکبار ستیزی، گرامیداشت یاد شهدا، بزرگداشت مراسم مذهبی، نصب تابلوهای گرامیداشت حماسه نه دی و … اشاره کرد.

این اقدامات فرهنگیشهرداریبه مصداق " من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق " شایسته تشکر و قدردانی است.
ما امضا کنندگان ذیل ضمن اظهار خداقوت به مسئولان امر از آنها می خواهیم، حرکت آغاز شده را با قدرت و دقت و جدیت ادامه داده و در تعمیق و گسترش بییش از پیش آن کوشا باشند.این بیانیه به امضای سروری، پیرهادی، اقبال شاکری، قناعتی، ناصحی، حافظی، شیبانی، تقی پور، طلایی، رضا زاده، دبیر، آباد، راستگو، چمران، مجتبی شاکری، دوستی، شجاع پوریان، جدیدی رسیده است.

ارسال نظر