|
|
کدخبر: ۱۴۵۸۳۸
فال روزانه ۲۵ / ۱۲ / ۱۳۹۲


فال روزانه متولدین فروردین
انرژی احساسی امروز به طرزی استثنائی بالاست. ممکن است در اواسط روز خودتان را در انتهای راه ببینید. سعی کنید کمی پیاده روی یا دوچرخه سواری کنید تا آرام شوید. با خودتان تنها باشید و در هوای بیرون نفس های عمیق بکشید. از هر چیزی که شما را با دیگران دربیندازد دوری کنید. مرخصی بگیرید و مطمئن باشید که دیگران بدون شما از عهده کارها برمی آیند. امروز عشق و عاشقی بیشتر جنبه سرگرمی و تفریح و خنده به خود می گیرد. مسئله مسئله عشق و احساس نیست، بلکه بحثدرک ارزش هایی است که در هر دوی شما مشترک است و اینکه شما دو نفر از چه علایق و سرگرمی هایی لذت می برید. در واقع کشف این سرگرمی ها و علایق مشترک است که برای هر دوی شما جالب می شود و سرتان را گرم می کند و باعثمی شوید وارد آبهای عمیق تر دریای عشق شوید. در حوزه کاری باید بگوییم که امروز فردی با ایده عالی و بسیار خوبی به شما نزدیک می شود. این فرد آماده است تا پیشروی کند و از خود می پرسد که آیا شما هم می خواهید با او همراه شوید یا خیر. از اینک به او جواب مثبت دهید نترسید. این همان فرصتی است که دنبالش بودید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز روز خوبی برای سرگرمی و تفریح است. از همراهی و همنشینی با خانواده و دوستان لذت ببرید و حواس خودتان را با افکار تیره و تاریک در مورد کار یا پول پرت نکنید. فقط ریلکس باشید و بگذارید دیگران کار خودشان را بکنند. شما باید از اینکه دیگران را شاد می کنید و اوقات خوشی برایشان فراهم می کنید لذت ببرید، ولی در عین حال باید خودتان هم خوش بگذرانید و زیادی از خودتان کار نکشید. کسی به شما هدیه می دهد که نشانه عشق و قدرشناسی است. امروز جریان آزاد احساس بین شما و مخاطب خاصتان وجود دارد. اگر متوجه شده بودید که ترس مانع صداقت بین شما می شود، حتی با آنکه خودتان می خواهید که صادق باشید، آنگاه باید ایمان و اعتماد به نفس خود را جمع کنید و سفره دلتان را باز کنید. تنها چیزی که لازم دارید جو مناسب و خوش زبانی است. امروز در محل کار باید آنچه برای مبادا کنار گذاشته بودید را بکار ببندید، زیرا ممکن است فردایی برای این کار وجود نداشته باشد. هیچ نمی توانید مطمئن باشید که آینده برای شما چه دارد، بنابراین مهم این است که آنچه در سر دارید بگویید و از فرصت هایی که برایتان پیش می آید استفاده کنید. امروز این نکته به کارتان می آید.
فال روزانه متولدین خرداد
انرژی های امروز باعثمی شوند که احساسات و عواطف همه متحول شود. شاید آرزو کنید که درگیر هیچ بحثو جدل و نزاعی نشوید. اگر دنبال توصیه کسی ستید، به احتمال زیاد سراپا گوش خواهید بود. شاید بهتر باشد که تا آنجا که امکان دارد خودتان با خودتان تنها باشید و امشب را با یک کتاب خوب سر کنید. فردا همه چیز آرامتر خواهد شد. اگر امروز سر اولین قرارتان می روید، به احتمال زیاد زمان زیادی برای صحبت خواهید داشت. انرژی امروز بهترین فضا و جو را آماده می کنید تا با خنده و شادی، قرارتان را بگذرانید و صحبت ها و مکالمات جالب و مهیجی داشته باشید. شما دو نفر از همراهی و همنشینی با یکدیگر لذت می برید و به دل همدیگر می نشینید. احتمالش زیاد است که بخواهید دوباره یکدیگر را ببینید. امروز در محل کار شانس با شما یار است و می توانید مطمئن باشید که تا چند روز آینده نیز به همین منوال خواهد بود. مطمئن باشید که شانس باعثمی شود موقعیت های دشواری که در آنها گیر می کنید را به خیر و خوشی رد کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز باید به خودتان افتخار کنید. شما واقعاً می دانید که چه می کنید. شما خودتان را متعهد به عمیق تر کردن دانش و توانایی های خود کرده اید و این کاملاً مشخص است. دوستان و اعضای خانواده برای گرفتن توصیه نزد شما می آیند و حق هم دارند. سعی کنید به خودتان غره نشوید. زیرا این دامی است که ممکن است به راحتی در آن گرفتار شوید. باید با تمام سرعت در مسیر آموزشی پیش بروید تا این ویژگی شما حفظ و تقویت شود. انرژی امروز بدان معناست که شما امروز از لاکتان بیرون می آید و به محرک های شگفت انگیز کهکشان واکنش می دهید و درونیات زیبای خود را با کسی که دوستش دارید در میان می گذارید. حالا زمان خوب و مثبتی برای ترتیب دادن یک وعده غذایی خاص یا بیرون رفتن و وقت گذرانی در کنار اقیانوس یا دریاچه ای آرام است. وقتی در حال و هوای درست و مناسبی قرار دارید بسیار رمانتیک می شوید. امروز در محل کار کسی یا چیزی به یک ضربه نهایی نیاز دارید. تا وقتی که این تکان و ضربه نهایی انجام نشده از حرکت باز نایستید. شاید دیگران دست از تلاش بکشند، ولی دلیلی ندارد که شما هم همان کار را بکنید. باید به دیگران ثابت کنید که می توانید آنچه شروع کرده اید تمام کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز روزی عالی برای آن است که همه آنهایی که دوستشان دارید را دور خود جمع کنید. یک دورهمی با دوستان و اعضای خانواده ترتیب دهید تا صحبت و گفتگو و غذای خوب جریان داشته باشد. البته ممکن است لحظه ای احساس ناراحتی کنید و دلتان برای آن کسی که اکنون پیشتان نیست تنگ شود و از خود بپرسید که در حال حاضر او در حال انجام چه کاری است. روی افرادی که دور و برتان هستند تمرکز کنید. شما با عشق آنها محاصره شده اید و باید تا آخر همینطور بمانید. با آنکه حیات عشقی شما در حال حاضر پرشور نیست، ولی خیلی به شما خوش می گذرد. انرژی فعلی بدان معناست که حتی اگر به تازگی با هم آشنا شده باشید، ولی نقاط مشترک زیادی خواهید یافت. با این حال هر چقدر هم که با هم بوده باشید، رابطه یک پروسه مداوم برای کشف یکدیگر است و امروز دانش و شناخت شما از یکدیگر عمیق تر می شود. انرژی کاری شما امروز روی ابداع و نوآوری متمرکز است و این برای شما پاداش عظیمی به همراه دارد. حس می کنید که محرکی طبیعی برای ایده های خاص خود دارید. با افراد، کارها و شغل هایی که از این ایده ها و اهداف پیشرفته شما حمایت می کنند همراه شوید.

فال روزانه متولدین شهریور

به عنوان کسی که از مردمی بودن و خوش معاشرت بودن لذت می برد، روزهایی مثل امروز فرصتی عالی برای انرژی شما فراهم می کنند. ممکن است زمان زیادی را با خانواده خود سپری کنید و شاید هم با افرادی زیاد دیگری در تماس باشید. شاید در طول روز در مرکز توجه همگان قرار بگیرید. همچنین نسبت به یک فرد در اطراف خود احساس علاقه می کنید و از این خوش شانسی خود خوشحالید. از روز خود لذت ببرید. انرژی امروز شما را وادار می کند تا مشکل خاصی که بین شما و عشقتان بوده را از دید دیگری ببینید. شاید شما زیادی به این قضیه توجه منفی نشان داده اید و باعثشده اید که قضیه بدتر از آنچه هست دیده شود. سعی کنید کمی از دیدگاه مزاح آمیز به آن نگاه کنید و سپس بررسی کنید که آیا باز هم این مسئله همان تأثیر را دارد یا خیر. ایجاد تعادل خوب و مثبت بین حرکت رو به جلو و جسارت داشتن و مثبت بودن در محل کار امروز برای شما از اهمیت کلیدی برخوردار می شود. این دو بخش از شخصیت شما در واقع امروز با هماهنگی کامل با هم عمل می کنند و کار کردن و پیشرفت کردن را برای شما آسانتر می کنند.

فال روزانه متولدین مهر

حالا زمان بسیار خوبی برای بهره بردن از کمی تنهایی و دنبال کردن اهداف مهم است. تمرکز و تخیل شما در سطحی بسیار بالا عمل می کنند و شما تا وقتی که کاملاً کارهایتان را تمام نکنید از حرکت نمی ایستید. اگر در حال آغاز یک پروژه هستید، احتمالاً آن را بسیار خوب انجام می دهید، اگر قضیه پول و کسب و کار مطرح است، موفق می شوید. نگذارید نق زدن های موقتی مانع شما شوند. امروز فرصت بسیار خوبی برای برگزار کردن یک مهمانی غیرمنتظره دارید تا افراد جالبی را به مهمانی خود دعوت کنید. انرژی امروز فضا و جوی اجتماعی ایجاد می کند که باعثمی شود روابط خاصی تشکیل شوند. شما مصمم هستید تا با فردی که مدتی است از دور او را تحسین می کنید آشنا شوید و صحبت کنید. در محل کار حمایتی که مدتی است منتظرش بودید سر می رسد. می توانید مطمئن باشید که دیگران زمانی که به آنها نیاز دارید نزد شما هستند، به خصوص در مسائل و موقعیت های کاری شما تنها نیستید. به دیگران اعتماد کنید و به آنها ایمان داشته باشید.

فال روزانه متولدین آبان

مواظب باشید که امروز زیادی با دوستان و همکاران خود غیبت نکنید. خوب است که با هم بگویید و بخندید، ولی یادتان باشد که هرچه غیبت بیشتر می شود، با هر بار تکرار آن، واقعیت بیشتر رنگ می بازد. اگر زیادی غیبت کنید، دوستانتان کم کم در مورد شما چیزهایی می گویند که صحت ندارد. در نهایت این رفتار خوبی در میان دوستان نیست. بیشتر درباره اش بیندیشید. انرژی امروز به شما و عشقتان فرصتی برای کنار هم بودن پس از یک مدت دوری و سنگینی کارها می دهد. شما باید این فاصله را بشکنید و کاری کنید که این فاصله رابطه شما را به عنوان یک زوج تحت تأثیر قرار ندهد و به آن آسیب نزند. از این فرصت بهره ببرید و به جای خاصی بروید و خوش بگذرانید. در محل کار ایده هایی را اجرایی کنید که معمولاً کسی آنها را در نظر نمی گیرد. بجای آنکه بدون داشتن آگاهی، ایده هایی که به نظرتان غریب می آیند را کنار بگذارید، آنها را در روند کاری خود ادغام کنید. زمانی که درها را به روی هر احتمال و امکانی باز کنید، موفقیت از آن شما می شود.

فال روزانه متولدین آذر

امروز اگر زمان زیادی را در خانه سپری نکردید تعجب نکنید. همه نشانه ها مبنی بر آن هستند که شما وقتتان را بیرون از خانه می گذرانید و به خرید، بازدید یا شام یا کنسرت می روید. یک سری فعالیت های خانوادگی هستند که نمی خواهید از آنها جا بمانید، بنابراین نگذارید که دوستانتان با خرید یا ورزش یا هر چیز دیگری حواس شما را پرت کنند. انرژی امروز فرصتی عالی در اختیار شما می گذارد تا در مورد موضوعات جالب و خاصی صحبت کنید و با عشقتان در مورد مسائل مختلف حرف بزنید و حتی غیبت کنید. ممکن است لازم باشد چند تا جوک یاد بگیرید. ولی مطمئن باشید که در کنار عشقتان زمانی پر از خنده و شادی خواهید داشت و چیزهای مشترک خنده داری خواهید یافت. امروز در محل کار زمان سخت و دشواری را خواهید گذراند ولی اشکالی ندارد. تظاهر نکنید که همه چیز عالی است چون اینطور نیست. برای گرفتن کمک و توصیه به دیگران مراجعه کنید، ولی در نهایت این خودتان هستید که می توانید خودتان را خوشحال کنید.

فال روزانه متولدین دی

شما می دانید که قوه تخیل قوی دارید و انرژی امروز بر این ویژگی خاص تأکید می کند. ممکن است آرزو کنید که افکارتان به سمت مسیری هنری مانند نویسندگی یا نقاشی کشیده شود. از هر فرصتی که پیش می آید برای داستان گفتن برای بچه ها استفاده کنید. مواظب باشید که تخیل شما قضاوت های غلطی در دیگران ایجاد نکنید. انرژی امروز به شما فرصت خندیدن به آنچه قبلاً از آن ناراحت می شدید را می دهد. این موقعیت شکنجه آور هرچه باشد، بالاخره می توانید امروز از دیدگاه دیگری به آن بنگرید. ولی آن گاه می توانید از کسی که او را به خوبی می شناسید کمک بگیرید، ولی از جنبه رمانتیک به قضیه نگاه نکرده اید. امروز در محل کار باید رانش و کشش مساوی بکار ببرید تا به موفقیتی که دنبالش بودید برسید. اهداف شما قطعاً دست یافتنی هستند و شما از حمایت دیگران برای رسیدن به آنها برخوردارید. به خودتان مطمئن باشید و به دیگران اعتماد کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز روزی عاطفی و احساسی است. انرژی کهکشان ها امروز تعارض و جدال را پیش بینی می کنند. تمام تلاشتان را بکنید تا شخصاً از آن خلاص شوید و سعی کنید از کشیده شدن در میان بحثها و مشاجرات دوری کنید. شاید بخواهید امروز خودتان باشید. امشب دوست دارید تنهایی فیلم تماشا کنید. نگران نباشید. فردا همه احساس بهتری خواهند داشت. شما کاملاً قادرید که احساسات خود را به زبان بیاورید و دلیلش انرژی امروز است. این به شما توانایی دور ماندن از جریان احساساتی که در درونتان روان است را می دهد و با آنکه آن را حس نمی کنید ولی با جزئیات کامل می توانید آن را توصیف کنید و این برای فردی که این توصیفات را می شوند کاملاً واقعی به نظر می رسد. امروز سعی کنید کلاس نویسندگی یا نقاشی بروید. کاری انجام دهید که خلاقیت شما را به چالش بکشد. هرچه بیشتر روحیه خلاق خود را به کار بکشید، برایتان بهتر است. همین حالا با رسم چند خط روی کاغذ شروع کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

با انرژی های سیاره ای امروز، احساسات و عواطف شما در سطح بالایی قرار دارند. ولی دلیلی ندارد که شما فرار کنید و پنهان شوید. امروز مردم بیش از همیشه صادق می شوند و با وجود این صداقت بسیار زیاد می توانید اطلاعات ارزشمند و خوبی کسب کنید. نترسید و به آنچه دلتان می گوید گوش دهید. با قوه قضاوت و تمیزدهی که شما دارید، می توانید بفهمید که چه چیزی برای شما خوب است و چه چیزی خوب نیست. انرژی امروز باعثمی شود که شما بخندید و دیگران را بخندانید. شما و عشقتان شاید تابحال در مورد وقایعی که اصلاً برای دیگران خنده دار نبوده اینقدر نخندیده باشید. ولی این حالت واگیردار شما باعثمی شود که تنش ها از بین بروند و باید از این فرصت استفاده کنید و کار جالب و سرگرم کننده ای انجام دهید. امروز در محل کار حالت تهاجمی شما حالتی فانتزی دارد و البته زمینه را برای موفقیت آماده می کند. از اینکه رویاپردازی کنید نترسید و پاهایتان را محکم روی زمین بگذارید. این ترکیب برنده برای امروز شماست که به خوبی به کارتان می آید.
ارسال نظر