|
|
کدخبر: ۱۴۷۷۳۲
فال روزانه ۲۸ / ۱۲ / ۱۳۹۲


فال روزانه متولدین فروردین

جنبه بسیار حساسی از شخصیت شما هست که بسیار مهربان و بسیار آسیب پذیر و شکننده است. مراقب باشید که زیاد خود و این جنبه از شخصیت تان را در معرض خطر قرار ندهید. با باز کردن سفره دلتان، شما دردسرها را به سوی خود می کشید. شاید دیگران ندانند که شما چقدر حساس و زودرنج هستید. آنهایی که قویتر هستند، می توانند آزارتان بدهند. پس از احساسات خود محافظت کنید. فردی که امروز با او قرار دارید ارزش های بسیار متفاوتی از شما دارد و این می تواند تعارض ایجاد کند. اگر به همدیگر و ویژگی های یکدیگر احترام بگذارید مشکلی پیش نمی آید و از شناخت هم بیشتر لذت می برید. ولی انتظار نداشته باشید که همه افکار و نظرات و سلایق شما یکسان باشد. شما با بر استقلال و عدم وابستگی خود تأکید کنید. دارید به هدف مهمی می رسید و دیگران در مسیر شما قرار می گیرند. باید غل و زنجیر را از دست و پایتان بردارید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شاید در موقعیت بدی باشید و بخشی از یک تصمیم باشید که به تعویق افتاده است. اولین واکنش شما این است که شانه بالا می اندازید و تصمیم را به دیگران واگذار می کنید. انتخاب و تصمیم گیری بسیار دشوار است، پس ترجیح می دهید اصلاً این کار را نکنید. متأسفانه به نظر می رسد که همه همین فکر را می کنند. ته دلتان نظری دارید که دوست دارید بگویید. سعی کنید امروز به مسیر اشتباهی کشیده نشوید. اگر تازه رابطه رمانتیکی را با کسی آغاز کرده اید که زیاد در مورد او چیزی نمی دانید، متوجه می شوید که او آنطور که انتظار داشتید نیست و شاید شما هم آنطور که او انتظار داشت نیستید. بهتر است با هم صادق باشید. در محل کار دیگران دائماً به شما می نگرند و به نظرات و ایده های شما احترام می گذارند. هدایت پروژه ها را به عهده بگیرید و جلسات را رهبری کنید. نظرات و افکار شما به نفع شما و اطرافیان است. از این موضوع خوشحال باشید و لذت ببرید. دیگران از شما تبعیت می کنند و شما کنترل امور را بدست دارید.

فال روزانه متولدین خرداد

عزت نفس شما این روزها خیلی زیاد است و به شما کمک می کند که هر روز اعتماد به نفستان بیشتر شود. شاید اشتباهی در کارهایتان پیش آید، ولی فردی با دیدگاه تندرو و افراطی در مورد مسائل یک دفعه ظاهر می شود. احساسات شما زیر و رو می شود. سعی کنید آرام بمانید. امروز فرصت دارید که فردی نزدیک به خود را بهتر بشناسید. تنها مشکل این است که باید افکار قبلی خود را نسبت به او عوض کنید، زیرا این افکار ذهن شما را می بندند. بهر حال بیشتر صمیمی می شوید. با صحبت کردن است که نقاط اشتراک و تفاهمی با هم می یابید. یک ایده مهم در حال شکل گرفتن است. شما در مراحل اولیه این ایده هستید و آن را تبدیل به واقعیت می کنید. یک فاز مهم شروع شده است. نگذارید ترس در این مدت بر شما غلبه کند. شما موفق خواهید شد.

فال روزانه متولدین تیر

امروز چیزهایی که اخیراً مبهم بودند، برایتان روشن می شوند. اخبار امروز شما را سرحال می آورد و شما یاد زمان های خوبی که داشتید می افتید. شاید دیگران کمی استرس داشته باشند، ولی شما می توانید فراتر از اینها بنگرید و مزایا و فواید موقعیت پیش آمده را درک کنید. اگر زیاد در مورد پیشرفت رابطه خود مطمئن نیستید نگران نشوید. امروز در طول روز در می یابید که آیا او واقعاً به شما اهمیت می دهد یا خیر. حس ششم شما می گوید که او خیلی به شما اهمیت می دهد ولی کارهای او در حال حاضر این موضوع را ثابت نمی کنند. به ندای دلتان اطمینان کنید. امروز روحیه شما بهتر می شود. دیگر عقب نشینی نکنید. بگذارید شخصیت واقعی شما امروز بدرخشد. نوآوری شما یک نقطه قوت است نه یک نقطه ضعف. پس نترسید و به آن ببالید. در غیر این صورت، احساس خفگی می کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

تردید شما باعثشده است که در منگنه قرار بگیرید. احساس می کنید که به بن بست رسیده اید و انتخاب های شما محدودند. دیگر نمی توانید کنترل مناسبی بر چیزها داشته باشید. بجای آنکه سعی کنید هرطور شده جلو بروید، باید صبر کنید تا آبها از آسیاب بیفتند و بتوانید دوباره دیدگاه روشنی داشته باشید. قبل از آنکه باعثشوید اصطکاک بیشتری رخ دهد، بگذارید وضعیت بهتر شود. امروز شما تا حدودی می توانید تظاهر کنید، ولی آیا این کار به موقعیت کنونی کمکی می کند؟ آیا می دانید که این رفتار شما رابطه فعلی شما را بهبود می دهد یا فردی را پیش شما نگه می دارد که در واقع نمی خواهد پیش شما باشد؟ بهتر است در این مورد دوباره فکر کنید. چرا نمی توانید خودتان باشید؟ تعدد غیبت ها و اطلاعات نادرست و بیهوده باعثشده که مانع بدی سر راهتان قرار بگیرد. نمی توانید حقیقت را به روشنی ببینید و دیگران هم نمی توانند شما را درست ببینند. دانستن این موضوع به حذف مانع کمک می کند.

فال روزانه متولدین شهریور

نیروهایی قوی در حال حاضر وجود دارند. چه این موضوع را درک کنید، چه درک نکنید، کنترل شدیدی بر مسیر این انرژی ها دارید. بجای آنکه بگذارید دیگران کنترل اوضاع را بدست بگیرند، خودتان این کار را بکنید. شما متوجه می شوید که دیگران نسبت به قبل انعطاف پذیرتر شده اند و این باعثمی شود که آنها در مسیری که در پیش گرفته اند راحت تر پیش بروند. امروز به این فکر می کنید که در رابطه فعلی خود چقدر وابسته شده اید و از خودتان می پرسید آیا این برایتان خوب است یا خیر. اگر هر دوی شما از مصاحبت هم خوشحال باشید و رابطه شما در حال پیشرفت باشد، برایتان خوب است، ولی اگر یکی از شما چیزی را پنهان می کند، بهتر است که راستگو باشید و درباره اش با هم حرف بزنید. همه انتخاب های خود را باز بگذارید و ایده های جدید را بپذیرید و در عین حال، ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید. داشتن جریان ثابتی از اطلاعات باعثمی شود که در شغل خود پیشرفت کنید و به مرحله بعدی بروید. درباره استعداد خود خجالتی نباشید.

فال روزانه متولدین مهر

اگر در دنیای شما تعارضی پیش آمد، باید به یاد داشته باشید که هیچ کس غیر از خودتان را نباید سرزنش کنید. وقتی چشمتان فقط و فقط به هدفتان باشد، می توانید همه انرژی خود را به سوی یک چیز هدایت کنید. وقتی افرادی که در کنارتان کار می کنند را هم در نظر داشته باشید، می توانید در تیمی که هستید خوب عمل کنید. امروز فقط و فقط رمانس وجود دارد و شما باید از نوع آن آگاه باشید. اگر کسی سعی می کند چاپلوسی شما را بکند و کاری کند که شما بعضی پیشنهادات را بپذیرید، نمی توانید در این مسیر آنطور که دوست دارید پیش بروید. شما برای کار خیلی خوب و باورنکردنی که انجام می دهید، لیاقت شناخته شدن را دارید. باید مطمئن شوید که افراد دور و بر شما سختکوشی شما را تحسین می کنند و قدر آن را می دانند. بگذارید این افراد بدانند که باید از شما متشکر باشند و گاهی هم تشکر خود را ابراز کنند. شما لایقش هستید.

فال روزانه متولدین آبان

زندگی شبیه سفر با قطار است. شما کوپه خودتان را دارید و دوست دارید در کوپه خود راحت باشید و آرامش داشته باشید. همراه و همسفری که برمی گزینید بسیار مهم است. سعی کنید در دنیای کوچک خود نمانید و بدانید که این قطار به سوی کدام مقصد می رود. امروز شما چند دورغ مصلحتی به عشقتان می گویید تا حقیقت خجالت آوری را پنهان کنید. با آنکه این در حال حاضر جواب می دهد، ولی او بالاخره حس می کند که یک جای کار ایراد دارد، حتی اگر شما تمام تلاش خود را بکنید و به تظاهر کردن ادامه دهید. بهتر است راستش را بگویید، حتی اگر برای مدت کوتاهی این حقیقت هر دوی شما را اذیت کند. شما بخش مهمی از یک کلیت هستید. کاری که انجام می دهید بسیار مهم است و تفاوت ایجاد می کند. احتمالاً امروز تنش هایی رخ می دهد، ولی ناامید نشوید. به کل ماجرا بنگرید و برخلاف رقبای خود صبر داشته باشید. قوی باشید.

فال روزانه متولدین آذر

شما باید امروز درس مهمی بگیرید. از آنجائیکه شما به دنبال کمال هستید، شاید حس کنید که هیچ چیز کامل نیست. سعی کنید به خودتان سخت نگیرید. کاری که تابحال انجام داده اید خیلی بهتر از کار افراد دور و بر شماست. در هر کاری که انجام می دهید و هر اقدامی که می کنید، باید جلوه های نهایی را به یاد داشته باشید. اگر امشب سر قراری می روید، شاید تصویر نادرستی از فردی که قرار است ملاقات کنید داشته باشید. شما امیدهایی داشتید و حس می کردید که طرف مقابل فرد کامل و بی نقصی است. باید قبل از هر نوع پیش داوری او را خوب بشناسید و سپس از خودتان بپرسید که آیا او فرد مناسبی برای شما هست یا خیر. شما حس می کنید که به جایگاه یا شغلی که از آن متنفرید زنجیر شده اید. حس می کنید راه فراری ندارید. ولی در واقع اینطور نیست. شما قدرت رها کردن آن کار و یافتن شغل جدیدی را دارید. به خودتان شک نکنید. دلیلی ندارد که طوری زندگی کنید که واقعاً دوست ندارید.

فال روزانه متولدین دی

مراقب باشید آنقدر خودتان را گم نکنید که نتوانید محیط در حال تغییر اطرافتان را در نظر بگیرید. از زمانی که شما این وظیفه را آغاز کرده اید، خیلی چیزها تغییر کرده است. شاید شما انتظار روزی آفتابی را داشتید و ناگهان باران آمد! عینک خود را کنار بگذارید و چتر بردارید. مهم این است که با تغییرات ناخواسته و غیرمنتظره سازگار باشید. امروز بعضی مسائل در رابطه نزدیک و شخصی شما گیج کننده می شوند که قبلاً خیلی واضح و روشن بودند. هر دوی شما از با هم بودن لذت می برید، ولی نمی توانید در مورد پیشرفت و آینده خود تصمیمی بگیرید. فعلاً در این مورد خودتان را اذیت نکنید، زیرا این کار باعثمی شود ناراحتی هایی بین شما پیش آید، فقط از آنچه اکنون دارید لذت ببرید. فردا به مسائل فردا رسیدگی خواهید کرد. در محل کار ترس به شما غلبه کرده است. شاید از تغییر می ترسید. شاید از رکود می ترسید. شاید می ترسید این شغل که دیگر برایتان سودی ندارد را عوض کنید. نترسید! اطمینان داشته باشید که کائنات از شما حمایت خواهد کرد و همیشه و در همه ایام پشتیبان شما خواهد بود.

فال روزانه متولدین بهمن

شاید شما امروز تحت تأثیر شرایط قرار بگیرید و خیلی شوکه شوید و در مورد ادامه مسیر پیش رو شک کنید. این موضوع را به عنوان تذکری در نظر بگیرید که هیچ چیز کلمه قرآن نیست که درباره اش اطمینان کامل داشته باشید. گاهی یک عنصر غیرمنتظره می تواند شما را بترساند. ته دلتان می دانید و حس می کنید که بالاخره گاهی شرایط دشواری پیش می آید. در مورد فردی که اخیراً با او آشنا شده اید، نگذارید که ویژگی های جذاب او چشم شما را کور کند. شاید نتوانید حقیقتی را در مورد او ببینید و نباید قبل از شناخت کامل او تصمیمی شتابزده ای بگیرید. در محل کار شما در جایگاه قدرت قرار دارید. افراد برای توصیه، راهنمایی، مشورت و حمایت به سراغتان می آیند. یادتان باشد که فقط با کمک به دیگران است که در جایگاه قدرت می مانید، نه با کنترل داشتن و ریاست کردن بر آنها. دیگران هم منبع بسیار بزرگی هستند، باید مراقب آنها باشید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما حس می کنید که انگار در جاده ای پرماجرا هستید و از رسیدن به مرزها هیجانزده می شوید. متأسفانه به نظر می رسد که همه به اندازه شما از این مسیر هیجانزده نمی شوند. احتمالاً ضربه های شدیدی به غرور شما می خورد، ولی نگذارید که شما را از پا در بیاورند. این احتمالاً نتیجه حسادت دیگران به قدرت و شجاعت بی حد و حصر شماست. امروز شاید در مورد چیزی که فردی به شما می گوید و در مورد پیامی که می خواهد به شما بدهد گیج می شوید. اگر به مهمانی می روید، فکر نکنید که لبخند زدن، صحبت کردن یا تأیید سخنان شما توسط فرد جذابی به معنای آن است که می خواهد با شما بیشتر آشنا شود. قبل از آنکه خودتان را شرمنده کنید، صبر کنید و خوب فکر کنید. سعی کنید خودتان را فدای کارتان نکنید. شاید گاهی آنقدر درگیر کارتان شوید که جنبه های دیگر زندگی را فراموش کنید. ولی چیزهای مهمتری هم در زندگی هست. یادتان باشد که اعتدال و میانه روی در زندگی بسیار مهم است.
ارسال نظر