|
|
کدخبر: ۱۷۹۳۸۴

Head Soccer LaLiga ۲۰۱۷ یک اپ رسمی از لیگ فوتبال اسپانیا می باشد که در فصل های ۲۰۱۶-۲۰۱۷ گرداوری شده است! بازی فوتبال کله ای لا لیگا ۲۰۱۷ توسط خود لا لیگا طراحی و منتشر شده است. بازی گیم پلی فوتبالی بسیار هیجان انگیزی دارد که در ان شما باید با کله بازی کنید که به همین دلیل عنوان فوتبال کله ای به این بازی زیبا داده شده است.

به گزارش امیدنیوز به نقل از برترینها Head Soccer LaLiga ۲۰۱۷ یک اپ رسمی از لیگ فوتبال اسپانیا می باشد که در فصل های ۲۰۱۶-۲۰۱۷ گرداوری شده است! بازی فوتبال کله ای لا لیگا ۲۰۱۷ توسط خود لا لیگا طراحی و منتشر شده است. بازی گیم پلی فوتبالی بسیار هیجان انگیزی دارد که در ان شما باید با کله بازی کنید که به همین دلیل عنوان فوتبال کله ای به این بازی زیبا داده شده است! از اخرین تیم ها و سوپر استار های لیگ BBVA لذت ببرید! بازی کاملا رایگان بوده و می توانید به صورت انلاین بازی کنید!

تنها چیزی که در این بازی شما نیاز دارید انتخاب تیم مورد علاقه تان می باشد! پس تیم محبوب خود را انتخاب کنید, وارد زمین شوید و مهارت های خود را به نمایش در اورید و همچنین در تورنومنت برنده شوید. بازی توانایی های بی نظیری را در اختیار بازیکن قرار می دهد که می توانید یک بازی دوستانه را شروع کنید و یا در یک حالت قهرمانی و کاپ بازی کنید.

معرفی اپلیکیشن و بازی(۳۶) معرفی اپلیکیشن و بازی(۳۶)

بازی شامل تمای لیگ های لا لیگا(اسپانیا) بوده که شما می توانید از این بین تیم های مختلفی را انتخاب کرده و بازی کنید و به یاد داشته باشید که سازگاری تنها کلید موفقیت در لیگ است پس با تیم خود هماهنگ شوید! شما باید با همه تیم ها روبرو شوید و امتیاز به دست اورید تا به هدف نهایی دست پیدا کنید و در بالای جدول امتیازات قرار گیرید.

برخی از توانایی های اصلی بازیکن در بازی Head Soccer La Liga:

استارت: حرکت به عمق با سرعت بیشتر
شوت: بهبود شوت ها و ضربات به دروازه
پرش: امکان پرش بیشتر و بالاتر در حمله و دفاع
سرعت: بهبود سرعت برای غلبه بر رقیبان
قدرت: کاهش زمان برای ضربات و توانایی های ویژه
بازی به صورت انلاین با دوستان و دگیر بازیکنان سراسر جهان
امکان بازی در حالت دوستانه
بازی در حالت کاپ(جام)
گرافیک دو بعدی خیره کننده
لیگ های مختلف
چالش های زیبا
گیم پلی اعتیاد اور و سرگرم کننده

دانلود از اپ استور

دانلود از گوگل پلی

ارسال نظر