|
|
کدخبر: ۱۷۹۶۷۸

رای‌دهندگان نیمه شبی: در حالی که حوزه‌های رای‌گیری از هشت صبح باز می‌شود و جمعه هم تعطیل است مشخص نیست عده‌ای از افراد در حال حل کردن چه مشکل عمده‌ای از جهان هستند که ساعت یازده‌و‌نیم شب تازه یادشان می‌افتد که باید…

به گزارش امیدنیوز - شاهین قدیانی در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

رای‌دهندگان نیمه شبی:در حالی که حوزه‌های رای‌گیری از هشت صبح باز می‌شود و جمعه هم تعطیل است مشخص نیست عده‌ای از افراد در حال حل کردن چه مشکل عمده‌ای از جهان هستند که ساعت یازده‌و‌نیم شب تازه یادشان می‌افتد که باید رای بدهند. آقا جان، خود کاندیداهای ریاست‌جمهوری ساعت ده‌و‌نیم شب شام‌شان را می‌خورند و مسواک می‌زنند و می‌خوابند که صبح شنبه خواب نمانند، شما ۱۲ شب تازه می‌آیید که رای بدهید؟ برای راحتی این عزیزان درخواست می‌شود تعدادی صندوق هم در داروخانه‌های شبانه‌روزی و کله‌پزی‌ها تعبیه شود تا این افراد تا صبح شنبه یواش‌یواش همه رای‌های خود را به صندوق بیندازند.

رای‌دهندگان به آقای هاشمی‌طبا:در حالی که آقای هاشمی‌طبا خودش اعلام کرد من به آقای روحانی رای می‌دهم و به من رای ندهید ۲۱۵هزار نفر گفتند: «نه خیر آقا، نمیشه، اومدی باید بهت رای بدیم» و به‌این ترتیب بیش از ۲۰۰ هزار نفر به وی رای دادند. جا دارد آقای هاشمی‌طبا کل این ۲۰۰ هزار نفر را پیدا کرده و به صورت چهره به چهره از آن‌ها بپرسد واقعا چرا به من رای دادید؟ البته معادله حضور آقای هاشمی‌طبا و عدم کناره‌گیری ایشان و اینکه گفت خودم هم به آقای روحانی رای می‌دهم توسط فیثاغورت و استیون هاوکینگ هم حل شدنی نیست.

آرای باطله:این دسته از افراد هم با کلی مشقت در صف رای‌گیری می‌ایستند و در نهایت خوشمزگی مثلا روی برگه رای می‌نویسند آرسن ونگر و احساس می‌کنند که مرزهای بامزگی را چند کیلومتر جابه‌جا کرده‌اند. لازم است مسئولان انتخابات ترتیبی را اتخاذ کنند که این افراد در محل‌های رای‌گیری شناسایی شده و به جارو زدن کف حوزه یا حتی احکام سنگین‌ترمحکوم شوند.(برخلاف دموکراسی هست که هست!)

حاضران در حسینیه ارشاد:به‌طور کلی حسینیه ارشاد در میان حوزه‌های رای‌گیری حکم ورزشگاه سن سیروی میلان در ایتالیا را دارد و دقیقا مشخص نیست آن داخل چه خبر است که انقدر سیل مشتاقان برای رای دادن در این محل زیاد است. همراه برگه رای ناهار می‌دهند؟ رای‌هایش سه تا حساب می‌شود؟ بازیگر و خواننده آنجا زیاد هست؟ از آنجا‌که اگر تا جمعه هفته بعد هم در حسینیه ارشاد رای‌گیری ادامه پیدا کند باز هم سه‌هزار تا آدم توی صف پشت در می‌مانند. از مسئولان درخواست می‌شود برای حل این مشکل کلا این حوزه از لیست محل‌های رای‌گیری حذف کنند و افراد رای‌دهنده در حوزه‌های دیگر رای خود را به صندوق انداخته و بعد برای مصاحبه کردن و گرفتن عکس سلفی با بازیگران بلیت ورودی این محل را دریافت کنند.

ارسال نظر