|
|
کدخبر: ۱۸۲۲۵۱

سامانه درخواست خودرو ماکسیم با اعلام سرمایه گذاری 5 میلیارد یورویی در ایران، از مرکز تماس 1611 خود رونمایی کرد.

به گزارش امیدنیوز ، سامانه درخواست خودرو ماکسیم، در نشست خبری که پیش از ظهر دوشنبه 2 مهرماه در هتل اسپیناس تهران برگزار شد، از سرویس جدید خود - مرکز تماس 1611 - رونمایی کرد.

«ایلیا بانی‌شف» مدیر منطقه‌ای ماکسیم در این نشست که با حضور اصحاب رسانه و مسئولانی از اتاق اصناف و اتحادیه کسب وکارهای اینترنتی برگزار شد، با بیان اینکه ایران و روسیه در مقطع کنونی به دلیل تحریم‌هایی که به صورت ناعادلانه بر هر دو کشور تحمیل شده، به صورت نسبی شرایط مشابه‌ای را تجربه می‌کنند، گفت: این تجربه مشترک، دیدگاه‌های ایران و روسیه را به هم نزدیک می‌کند و بین این دو کشور اتحاد ایجاد می‌شود.

وی افزود: ما معتقدیم اصلا منصفانه نیست که یک کسب وکار سالم و شفاف به دلیل مسائل سیاسی لطمه ببیند و به مخاطره بیفتد. این سوال در محافل دوستانه از ما می‌شود که شما روس‌ها اینجا چه کار دارید؟! جواب روشن است؛ ایران کشوری بزرگ و غنی است و ما علاقه‌مندیم در ایران کار کنیم.

سرمایه‌گذاری 5 میلیارد یورویی ماکسیم در ایران


«بانی‌شف» با بیان اینکه ما برای کار در ایران سرمایه‌گذاری در این کشور را در دستور کار قرار دادیم، تصریح‌کرد: سرمایه‌ای که ما در ایران به کار انداختیم از محیط آمریکا به دست نیامده و در بند دلار آمریکا اسیر نیستیم. ماکسیم یکی از بهترین و شفاف‌ترین کسب و کارهای حوزه آی تی روسیه است و امیدواریم قدم‌های مفیدی در حمل و نقل کشورهای دیگر از جمله ایران برداریم. در حال حاضر در روسیه 300 شهر به این سامانه متصل هستند و 350 هزار خودرو از طریق این سامانه سرویس‌دهی می‌کنند که این امر حکایت از ایجاد هزاران فرصت شغلی است.
مدیر منطقه‌ای ماکسیم در ادامه با بیان اینکه این شرکت تاکنون در مجموع 5 میلیارد یورو در ایران سرمایه‌گذاری کرده است، گفت: تمام فعالیت‌های ما در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و همکاری نزدیکی با نهادها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی مرتبط و شهرداری‌ها داریم.
وی با اشاره به اینکه ماکسیم در روسیه سابقه 10 ساله و در ایران سابقه یکساله دارد، افزود: تمام اهداف و وعده‌هایی که یک سال پیش داشتیم اکنون محقق شده و حتی فراتر از اهداف خود حرکت کرده‌ایم. امروز از مرکز تماس 1611 رونمایی می‌شود که سرویسی جدید و متمایز در این حوزه به شمار می‌رود و افتتاح این مرکز تماس به معنای خلق فرصت‌های جدید شغلی است.

سرمایه‌گذاری 5 میلیارد یورویی ماکسیم در ایران


«بانی‌شف» با اظهار امیدواری به آینده سرمایه‌گذاری و کار ماکسیم در ایران، خاطرنشان کرد: شرکت ماکسیم بهترین الگو برای سرمایه‌گذاران روس است و ما ثابت کردیم می‌توان در ایران کسب وکار راه‌اندازی کرد و موفق شد.

در ادامه این نشست آرمین کریمی مدیر توسعه و عملیات شرکت ماکسیم در ایران نیز با بیان اینکه یکی از اهداف ما گسترش خدمات این سامانه به تمام شهرهای ایران است، گفت: ماکسیم در حال حاضر از نظر شهرهای تحت پوشش بزرگترین سامانه درخواست خودرو در کشور است. در ابتدا این سامانه را در شهرهای بالای یک میلیون نفر جمعیت راه اندازی کردیم و بعد آن را به شهرهای بالای 100 هزارنفر جمعیت گسترش دادیم. اکنون 60 شهر کشور زیر پوشش خدمات سامانه درخواست خودرو ماکسیم هستند و بعد از گذر از فاز اول و ورود به شهرها و توسعه زیرساخت‌ها اکنون در فاز دوم به فراگیر شدن سرویس ماکسیم در شهرها پرداخته‌ایم.

ارسال نظر

پربیننده ترین