|
|
کدخبر: ۱۸۱۹۷۳

حالا دیگر شکم‌گردی و تجربه طعم‌های مختلف در رستوران‌های گوناگون به بخش مهمی از سفرهای گردشگران تبدیل شده است. همه ساله شاهد افتتاح رستوران‌ها و کافه‌‌های کوچک و بزرگی در سراسر دنیا هستیم که هریک از آنها ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. این روزها مدیران غذاخوری‌ها در تلاشند تا با به‌کارگیری ایده‌های نوین مشتری‌های بیشتری را به سمت خود بکشانند، رستوران‌های معلق در میان زمین و هوا یا غذاخوری‌هایی با دیوار و زمین‌های شیشه‌ای از همین نمونه‌ها هستند.

در این مطلب قصد داریم یکی از جالبترین کافه‌های دنیا را به شما معرفی کنیم، این کافه در بانکوک واقع شده است و تجربه نوینی را برای مشتریانش فراهم می‌کند. این کافه Kid Mai Death Cafe نام دارد و از ایده مرگ در آن استفاده شده است.

همه می‌دانیم که گاهی نوشیدن جرعه‌ای نوشیدنی گرم می‌تواند تا چه اندازه آرامشبخش باشد مدیر این کافه از همین ایده استفاده کرده و قصد دارد نشان بدهد که کمی نوشیدنی تا چه اندازه می‌تواند باعث آسایش مشتری باشد. نکته‌ی چالش برانگیز درباره کافه مرگ بانکوک این است که مرگ همواره حسی ناخوشایند را القا می‌کند و کمتر کسی با فکر به مرگ آرام می‌شود اما در این کافه می‌توانید دو حس آرامش و دلهره را در یک زمان تجربه کنید.

در این کافه عجیب مشتریان می‌توانند داخل تابوت‌های مختلف دراز بکشند. شاید جالب باشد که بدانید اغلب افراد هنگامی که وارد تابوت می‌شوند احساس استرس دارند و کمی عصبی می‌شوند و پس از خارج شدن آرام می‌گیرند.

اما در این کافه منحصربه‌فرد چه نوع نوشیدنی‌هایی سرو می‌شود؟ جالب است بدانید که امکان سفارش نوشیدنی‌های خاصی در این مکان وجود دارد که هریک نامی عجیب دارند مانند عصاره مرگ یا درد و رنج و...

به طور کلی می‌توان گفت که همه چیز در کافه مرگ به صورتی تدارک دیده شده تا مشتری‌ها به مرگ و لحظات پایانی زندگیشان بیشتر فکر کنند. در دکوراسیون این کافه از وسایلی چون ماکت اسکلت، تابوت و مواردی از این دست استفاده کرده‌اند که همین کار نیز سبب شده تجربه‌ی بازدیدتان را هیچ‌گاه فراموش نکنید.

اگر شما هم علاقه‌مند هستید به کافه مرگ بانکوک بروید می‌توانید از آدرس زیر کمک بگیرید:

آدرس: تایلند، بانکوک، ناحیه پایاتای، جاده فانیوتیین

حس مرگ را در کافه مرگ بانکوک تجربه کنید

حس مرگ را در کافه مرگ بانکوک تجربه کنید


حس مرگ را در کافه مرگ بانکوک تجربه کنید

حس مرگ را در کافه مرگ بانکوک تجربه کنید

حس مرگ را در کافه مرگ بانکوک تجربه کنید

منبع: لست سکند

ارسال نظر