|
|
کدخبر: ۱۸۲۳۱۹

وزیر خارجه عراق به تهدیدهای آشکار رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله به داخل عراق با بهانه‌های واهی همیشگی رژیم اشغالگر قدس پاسخ داد.

به گزارش امیدنیوز، ابراهیم الجعفری در واکنش به تهدیدهای رژیم صهیونیستی گفت عراق عناصر و عوامل اصلی ایستادگی و مقاومت در برابر این چالش‌ها را در اختیار دارد که درباره داعش این اتفاق افتاد، ما برای جنگ تبلیغ نمی‌کنیم، ولی ارزش‌های معنوی، فرهنگی، جوانان و سربازانی در اختیار داریم که این توان را دارند که از کشورشان دفاع کنند به طوری که اوضاع به گونه‌ای شود که همچون این ضرب‌المثل به نظر آید که : ستارگان آسمان به آنها نزدیک‌تر از آن هستند که خاک عراق را لگدمال کنند.

رژیم صهیونیستی پیشتر تهدید کرده بود این رژیم، خاک عراق را همانند سوریه مورد تجاوز نظامی قرار خواهد داد، بهانه و ادعای تکراری این رژیم هم ادعای حضور نظامی ایران در عراق اعلام شده است.

آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی سوم ماه گذشته میلادی در قدس اشغالی در پاسخ به این سئوال که آیا اسرائیل فقط بر روی سوریه تمرکز می‌کند و عراق را هم شامل می‌شود،‌مدعی شده بود که ما با هر تهدید ایرانی مقابله خواهیم کرد و مهم نیست منشاء آن کجا باشد، اسرائیل کاملا آزاد است و آزادی اقدام و رفتار را برای خود محفوظ می‌دانیم.

ارسال نظر