|
|
کدخبر: ۱۸۵۲۸۲

بهترین عطر مردانه نسبت به عطر های زنانه معمولا خشن تر ، سنگین تر ، تلخ تر و تند تر است که در نوبه خود باعث جذابیت بیشتر می شود.

بهترین عطر مردانه نسبت به عطر های زنانه معمولا خشن تر ، سنگین تر ، تلخ تر و تند تر است که در نوبه خود باعث جذابیت بیشتر می شود. در این مطلب چندین عطر و ادکلن پرطرفدار در بین آقایان را معرفی می‌کنیم تا به راحتی بتوانید رایحه مورد نظر خود را انتخاب کنید و از بوی خوش آن لذت ببرید.

بهترین عطر مردانه را چطور انتخاب کنیم؟

ابتدا باید این را بدانیم، ادکلن مطلقی به نام بهترین ادکلن مردانه نداریم و ممکن است بهترین عطر مردانه برای هر فرد متفاوت باشد. برای انتخاب این عطر، باید آیتم های زیادی را در نظر بگیریم؛ اول سن و سال آن فردی که قرار است آن عطر را بزند. دوم شخصیت و نوع شغل آن فرد. سوم اینکه، این عطر قرار است در چه محلی استفاده شود.

مثلا بهترین عطر مردانه برای محل کار با بهترین ادکلن برای خواستگاری متفاوت است. نکته آخر اینکه این عطر قرار است در چه فصل و چه آب و هوایی استفاده شود. با جمع بندی تمام این موارد ۲۵ مورد از بهترین عطر های مردانه را برای شما در ادامه آورده ایم تا شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کنیم. پس کمربند هایتان را ببندید تا با دنیای عطر های مردانه لوکس بیشتر آشنا شوید! و بهترین ادکلن مردانه را باهم بشناسیم.

در دنیای امروز اهمیت استفاده از عطر و ادکلن بسیار افزایش یافته است. از همین رو بیشتر برندهای معتبر سرتاسر دنیا اقدام به راه اندازی لاین صنعت عطر و ادکلن خود کرده‌اند. انتخاب عطر مناسب در گرو سلیقه و شخصیت افراد می‌باشد.

همچنین باید در انتخاب بهترین عطر مردانه و زنانه به مواردی چون اصل و اورجینال بودن عطر، نوع غلظت عطر، نت و رایحه های عطر و همچنین شرایط آب و هوا دقت کافی داشت. زیرا عدم توجه به یکی از موارد بالا موجب هزینه اضافی برای عطری می‌شود که به آن علاقه ندارید، یا با آن سازگار نیستید.

بیشتر عطرهای مردانه در نسخه ادوتویلت به تولید می‌رسند. زیرا پخش بوی زیاد عطر اهمیت بیشتری نسبت به ماندگاری عطر در میان آقایان دارد. البته این به این معنا نیست که عطرهای مردانه نسخه ادوپرفیوم و پرفیوم ندارند.

بهترین عطر مردانه

شناخت عطرهای محبوب و معروف مردانه

در حال حاضر برندهای معتبر عطر و ادکلن زیادی در دنیا وجود دارد، اما برخی از آن‌ها بسیار معروف و محبوب هستند. محبوبیت این برندها و رایحه‌ها را می‌توانید در بین مردم و فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی بیشتر ببینید. عطرهایی که به دفعات بوی آن‌ها را در بین افراد مختلف احساس می‌کنید یا برندهایی که توسط فروشندگان به عنوان یک عطر پر فروش به شما معرفی می‌شوند جزو این دسته هستند.

تفاوت عطر و ادکلن مردانه چیست؟

پیش از هر چیز بهتر است به تفاوت میان عطر و ادکلن مردانه بپردازیم، چرا که این آگاهی در خرید ادکلن مردانه کمک بزرگی می‌کند. تمام رایحه‌های دنیا بر اساس اسانس روغنی، آب و الکل طبقه‌بندی می‌شوند. در واقع اگر تفاوت میزان این اسانس‌ها را بدانید، با قیمت عطر مردانه، میزان ماندگاری و میزان مصرف آن بهتر آشنا می‌شوید.

ادوپرفیوم مردانه

حتمالا بارهای در تبلیغات عطر با واژه ادوپرفیوم روبه‌رو شده‌اید. اما این ادوپرفیوم مردانه چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ ادوپرفیوم مردانه در بالاترین گروه طبقه‌بندی عطرها قرار دارد. ادوپرفیوم رایحه بسیار قوی دارد و معمولا میزان اسانس روغنی آن بین 15 تا 20 درصد است. میزان ماندگاری ادوپرفیوم مردانه بیش از 6 ساعت است و ماندگاری آن بسیار زیاد است. معمولا قیمت ادوپرفیوم مردانه بیشتر از عطرهای دیگر است.

یکی از معروف‌ترین ادوپرفیوم مردانه، عطر ایوسن لورن مدل L’Homme Ultime است. این ادوپرفیوم رایحه خنک و میزان ماندگاری زیادی دارد. اگر طرفدار رایحه چوب، گل، مشک و میوه هستید، خرید این ادوپرفیوم مردانه را از دست ندهید.

ادوتویلت مردانه

ادوتویلت مردانه در گروه دوم قرار دارد. میزان اسانس ادوتویلت مردانه بین 10 تا 15 درصد است. ماندگاری ادوتویلت بیش از 4 ساعت و زیاد است. میزان خرید ادوتویلت مردانه بیشتر از ادوپرفیوم است، چرا که قیمت مناسب‌تری دارد.

اگر به رایحه باغ‌های ژاپنی علاقه دارید و می‌خواهید خرید عطر مردانه جدیدی را تجربه کنید، ادوتویلت مردانه اوریفیلم مدل Born to Fly یک انتخاب خاص است. این ادوتویلت همراه با رایحه نعنا و مریم گلی، رایحه خنک، تلخ و شیرینی دارد و میزان ماندگاریش مناسب است.

بهترین عطر مردانه

ادکلن مردانه

ادکلن مردانه، پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین عطر مردانه است و ویژگی های متعددی رو می‌توان برای آن برشمررد. چرا که قیمت مناسبی دارد و اسانس روغنی آن بین 3 تا 8 درصد است. میزان ماندگاری ادکلن مردانه قابل قبول است و آزاردهنده نیست. اگر به تنوع در عطر علاقه دارید، خرید ادکلن مردانه انتخاب بهتری خواهد بود.

بادی اسپلش مردانه

این روزها خرید بادی اسپلش مردانه بیشتر از گذشته شده است. میزان اسانس روغنی بادی اسپلش و افترشیو مردانه بین 1 تا 3 درصد قرار دارد. بنابراین ماندگاری افترشیو مردانه، بادی اسپلش و اسپری کمتر است. با این حال خرید بادی اسپلش مردانه، مناسب افرادی است که به رایحه تند و غلیظ علاقه ندارند و رایحه ملایم را ترجیح می‌دهند.

یکی از برندهای بادی اسپلش مردانه که بیشتر عطرهای معروف دنیا را به همراه دارد، بادی اسپلش مردانه رینوزیت است. برای مثال بادی اسپلش مردانه رینوزیت مدل Sauvage Dior همان رایحه را به همراه دارد. اما با این تفاوت که میزان ماندگاری بادی اسپلش کمتر و رایحه آن ملایم‌تر است.

بهترین عطر مردانه چه ویژگی هایی دارند؟

به طور کلی میزان رایحه تلخ و شیرین بودن عطرهای مردانه بیشتر است. بنابراین رایحه یا اسانس عطر مردانه کمی متفاوت از عطر زنانه است. اما این رایحه و اسانس ادکلن مردانه چیست که ویژگی عطر و ادکلن مردانه خوش‌بو را تعریف می‌کند؟

رایحه عطر و ادکلن مردانه به چهار گروه تقسیم می‌شود. در صورتی که هر یک از این اسانس‌ها بیشتر باشد، روی میزان تلخی، شیرینی، خنکی و گرمی عطر تاثیر می‌گذارد. اما ممکن است این اسانس‌ها در کنار یکدیگر قرار گیرند. بنابراین ممکن است یک عطر مردانه تلخ و گرم یا خنک و شیرین باشد.

رایحه گل

اشتباه نکنید! رایحه گل می‌تواند یک عطر مردانه را تندتر کند. اگرچه میزان کم رایحه گل کمی زنانه به نظر می‌رسد، می‌تواند شامل ویژگی های مهم عطر و ادکلن مردانه باشد. بنابراین اگر روی اطلاعات عطر و ادکلن، نام گل‌های بهاری و انواع گل و گیاه را نوشته بود، لزوما آن عطر زنانه با بوی شیرین و خنک نخواهد بود.

رایحه شرقی

رایحه شرقی یکی از پرکاربردترین اسانس در پرفروش‌ترین و معروف‌ترین عطرهای مردانه دنیا است. رایحه شرقی ترکیبی از ادویه‌های مختلف مثل دارچین، فلفل، نمک دریا و وانیل است که بوی عطر را گرم و تند می‌کند.

بهترین عطر مردانه

رایحه خنک

رایحه خنک عطر، ترکیبی از عطر و خنکی گل و گیاهان مثل اسطوخودوس و کاکتوس است. این رایحه‌، تازگی بعد از حمام را القا می‌کنند. حتی بیشتر عطرهای گرم و تند هم با نُت خنک آغاز می‌شوند تا میزان تلخی عطر را کاهش دهند.

رایحه چوب

اگر از بیشتر خانم‌ها و آقایان بپرسید که رایحه مورد علاقه شما در عطر مردانه چیست، پاسخ‌شان رایحه چوب خواهد بود. رایحه چوب ترکیبی از عطر جنگل، چوب خیس و چوب سوخته است که عطر مردانه را تلخ‌تر می‌کند.

چگونه عطر درست انتخاب کنیم؟

در میان دنیایی از رایحه و اسانس، چگونه عطر درست انتخاب کنیم؟ اگر می‌خواهید عطر مورد علاقه خود را پیدا و تهیه کنید، توصیه می‌کنیم حتما نُت عطر را بشناسید. شناخت نُت عطر به شما در خرید بهترین ادکلن مردانه کمک بسزایی می‌کند. به طور کلی هر عطر شامل سه نُت اولیه، نُت میانی و نُت پایانی (و البته نُت پایه) است که در ادامه به معرفی هر یک می‌پردازیم.

نُت اولیه عطر

نت اولیه یا Top Notes اولین بویی است که پس از اسپری عطر به مشام می‌رسد. معمولا نت اولیه قوی است و افراد را به خود جذب می‌کند. بنابراین همیشه نت اولیه را به گونه‌ای انتخاب می‌کنند که آزاردهنده نباشد. با این حال میزان ماندگاری نت اولیه عطر کوتاه (حدود 30 دقیقه) است.

نت میانی عطر

نت میانی یا Middle Notes که به قلب عطر معروف است، پس از رفتن نت اولیه ظاهر می‌شود. نت میانی، میزانی از نت اولیه را نگه‌می‌دارد. بنابراین نت میانه نقطه اتصال نت اولیه و پایانی است تا عطر خوش‌بو به نظر برسد.

بهترین عطر مردانه

نت پایانی عطر

نت پایانی یا Lasting Base Notes، باعث ماندگاری عطر می‌شود. در واقع نت پایانی، رایحه اصلی عطر را نشان می‌دهد. بنابراین بیشترین اسانس روغنی و رایحه‌ها در نت پایانی قرار دارد. همین ویژگی میزان ماندگاری نت پایانی را بیشتر می‌کند. بنابراین اگر می‌خواهید عطر تهیه کنید، همیشه به نت اولیه توجه نکنید، چرا که نت پایانی و نت میانی، ویژگی عطر و ادکلن مردانه و زنانه را تعیین می‌کند.

برای مثال عطر مردانه زارا مدل Night Pour Homme I یک عطر پرفروش است. این عطر رایحه تند و گرم و شرقی دارد که بوی ادویه و چوب در آن به خوبی احساس می‌شود. چرا که نت اولیه عطر مردانه زارا ترنج و لیمو، نت میانه جوز هندی، گل یاس و فلفل و نت پایانی وانیل و چوب درخت سرو است.

محبوب ترین و بهترین عطر مردانه

نویر مشکی لالیک

لالیک یکی از برندهای معروف و معتبر حال حاضر عطرهای مردانه است که کار خود را در همین قرن جدید شروع کرده است و طول عمر آن کمتر از 2 دهه است. ادو تویلت مردانه نویر مشکی لالیک، با رایحه چوبی و آروماتیک، بسیار برای مردان جذاب است به طوری که افراد زیادی در سراسر دنیا از آن استفاده می‌کنند.

اگر به بوهای گرم و تلخ علاقه دارید بدون معطلی ادو تویلت مردانه نویر مشکی لالیک را انتخاب کنید.

بهترین عطر مردانه

این عطر برای فصل‌های پاییز و زمستان بسیار مناسب است. از نکات مورد توجه دیگر در این عطر بسته بندی جذاب آن است که این محصول را تبدیل به یک برند سرشناس کرده است.

بلک افغان

یکی از معروف ترین و بهترین ادکلن های مردانه است که طرفدارانی زیادی دارد این محصول از برندناسوماتو است.

“بلک افگانو” یا “بلک افغان” عطری است که بسیار خاص و منحصربه‌فرد طراحی شده است. طبع این عطر گرم و تلخ است که در فصل سرد بیشتر استفاده می شود ماندگاری این عطر ماندگاری بسیار طولانی مدتی و از پخش بوی بسیار عالی برخوردار است این عطری برای کسانی که حتی یکبار از آن استفاده کرده او را عطری ویران کننده ، تکرای نشدنی وصف کرده اند که اگر قیمت برایتان مهم نیست این عطر انتخاب بسیار مناسبی است.

بهترین عطر مردانه

 سووژ دیور

 
 
اگر به دنبال یک عطر محبوب هستید که بتوان آن را در همه روزهای سال استفاده کرد این عطر یک گزینه بسیار مناسب است. یکی از دلایلی که خرید عطر نام برده شده را به شما توصیه می‌کنیم رایحه جذاب آن است که خنک، ترش و تلخ است و به همین دلیل می‌تواند طیف گسترده‌ای از سلیقه‌ها را پوشش دهد.

ادو تویلت مردانه سووژ دیور دارای ترکیباتی طبیعی است که یک رایحه با اصالت را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد و می‌توانید از آن هم در محیط‌های کاری و هم مجالس رسمی استفاده کنید.

بهترین عطر مردانه

ماندگاری بالای بوی ادو تویلت مردانه سووژ دیور موجب شده تا نظر خیلی‌ها به آن جلب شود و در بین آقایان به یکی از عطرهای محبوب بدل شود.

 لجند مون بلان

اگر دارای شخصیت آرامی هستید و دوست دارید این موضوع را در عطر خود هم نشان دهید، می‌توانید از این عطر استفاده کنید. ادو تویلت مردانه لجند مون بلان دارای ساختاری طبیعی و رایحه‌ای ملایم است که به همین دلیل، باعث شده تا طرفداران این عطر روز به روز در سراسر دنیا افزایش یابد.

بهترین عطر مردانه

 
نوع رایحه به کار رفته در ادو تویلت مردانه لجند مون بلان خنک، ترش و تلخ است که برای فصل‌ بهار و تابستان بسیار مناسب است. از ویژگی‌های جالب این عطر پخش شدن بو است که توانسته نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کند.

بلو د شنل ادوپرفیوم بهترین عطر مردانه

زمانی که صحبت از بهترین مارک ادکلن زنانه و مردانه می شود نمی توان از درخشش و ظرافت برند شنل چشم پوشی کرد. برند شنل به خاطر ظرافتی که در تغییر خط بوی عطرهای خود به کار می گیرد به شدت مورد توجه قرار گرفته است. عطر بلو د شنل یکی از عطرهای معروف در صنعت عطر سازی به حساب می آید که با رایحه ای کاملا متفاوت به عنوان عطری خاص و تک از سوی شرکت شنل در سال 2010 معرفی گردیده است.

ژاک پولژ عطار مشهور برند شنل این عطر را با رایحه ای خنک و تلخ چوبی مخصوص روز های گرم و معتدل تابستانی ساخته است.

اما نکته جالب توجه درباره عطر بلو د شنل این است که شما با کمک آن حتی در زمستان هم می توانید حسی مثبت و تاثیر گذار را از خود بر جای بگذارید. این عطر ادای احترامی است به مردانی که آزادی خود را محدود قوانین نمی دانند. رایحه این عطر ترکیبی از جوز، صندل، نعناع هندی، یاسمن، گریپ فروت، وتیور، بخور، فلفل صورتی، سدر، زنجبیل و دیگر مواد معطر چوبی می باشد .

بهترین عطر مردانه

نت ابتدایی : گریپ فروت، لیمو، پرتقال، نعناع، جوز، فلفل قرمز

نت میانی : گل یاس، زنجبیل، درخت سدر، درخت خس خس

نت پایانی : رزین لبدانوم، رزین کندر هندی، درخت پچولی، چوب صندل

عطر بلو دی شنل در گروه بویایی چوبی معطر و دارای طبعی تلخ و خنک می باشد.

بلک عود نیو پکیج لارن مزون

رایحه به کار رفته در تولید این عطر از نوع چوبی شرقی است که می‌توان آن را در گروه عطرهای گرم و تلخ دسته‌بندی کرد.

بهترین عطر مردانه

این عطر بیشتر در فصل‌های بهار و تابستان مورد استفاده قرار می‌گیرد. در پرفیوم اکسترکت مردانه بلک عود لارن مزون، نوت‌های جوز، بخور و زیره به کار رفته است که یک رایحه بی‌نظیر را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. این عطر برای حضور در مجالس مختلف مناسب است و شما می‌توانید از آن در مکان‌های مختلف استفاده کنید.

 

جیورجیو آرمانی آکوا دی جیو ابسولو

بسیاری از مجلات صنعت عطر، جورجیو آرمانی آکوا دی جیو ابسولو را عطری پرحرارت و وسوسه انگیز توصیف کرده اند که با رایحه قوی خود هوش و حواس مخاطبان شما را خواهد ربود. این عطر توسط آلبرتو موریلاس عطار مشهور ایتالیایی برند جورجیو آرمانی در سال 2018 رو نمایی شد. در معرفی عطر مردانه ACQUA DI GIÒ ABSOLUباید گفت که این عطر پیوند بین آب شیرین و گرمای چوب را جشن می‌گیرد. از نگاه این عطار مشهور جورجیو آرمانی بهم پیوستن آب و چوب با عصاره ای از نوعی بینش آگاه و عمیق‌تر، ما را به سفری درون دنیای جاودان مردانگی می‌برد.

جورجیو آرمانی آکوا دی جیو ابسولو رایحه ای بسیار دلپذیر و پرطرفدار دارد که با سرآغازی شیرین و شاداب از ترکیب رایحه میوه‌ها و همراهی مشک شروع می شود. با گذشت زمان رایحه میوه ای به آرامی ضعیف تر می شود و جای خود را به رایحه مشک می بخشد، در عین حال حسی شاداب و خنک از روایح دریایی به ترکیب عطر اضافه می گردند. رایحه میانی و پایه عطر رایحه ای شاداب، دریایی همراه طبعی نیمه شیرین و کمی میوه ای است که حسی بسیار به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان می آورد.

بهترین عطر مردانه

نت اولیه: لیمو ترش، ترنج، آب دریا، سیب

نت میانی: رومارن (رزماری)، گل شمعدانی، اسطوخدوس

نت پایه: لوبیا تونکا، گالبانوم، نعنا هندی، نمونه های چوبی

این عطر در گروه بویایی چوبی معطر با طبعی ملایم و معتدل دارای ماندگاری بالا و پخش بویی زیاد می باشد و انتخابی مناسب برای فصول گرم به حساب می آید.

عطر ادکلن ورساچه اروس مردانه

شما وقتی ادکلن ورساچه اروس مردانه را به تیپ و استایل خود اضافه می کنید، در واقع در حال آماده کردن خود برای کسب موفقیت هستید. این عطر بهترین عطر مردانهاصیل اما بی پرواست که قصد تسخیر روح مخاطب خود را دارند. برند ورساچه اسم بهترین ادکلن مردانه خود را از Eros، خدای عشق و پسر آفرودیت الهام گرفته است.

بهترین عطر مردانه

ادکلن ورساچه اروس، با هدف به تصویر کشیدن و تحریک عواطف، احساسات درونی و شور و هیجان عشق در بخش های عمیق انسان طراحی و ساخته شد. طبق گفته خود دوناتلا ورساچه این عطر روح و DNA ورساچه را در ترکیبات مسحور کننده خود دارد و نمادی از کیفیت و اصالت عطرهای این برند به شمار می آید. اروس در سال 2012 توسط برند ورساچه به بازار عرضه شد و با رایحه‌ای از گیاهان معطر به همراه خود، تبدیل به یکی از بهترین عطر های مردانه تاریخ گردید.

 
 
رایحه چوبی و کمی شرقی، ماندگاری عطر و پخش بوی بالا، آن را به انتخابی قابل اعتماد برای استفاده در همه فصول سال مبدل کرده است. زمانی که بوی نت های این عطر به مشام شما می رسد حس شادی و هیجان در شما را به همراه خواهد داشت.

بهترین عطر مردانه

به مرور پس از گذشت نت های اولیه عطر، آمیزه ای از رایحه وانیل، علف وتیور، خزه‌ی اوک موس، چوب سدر ویرجینیا و چوب اطلس با کمی دقت حس می شود. این رایحه چوبی و شیرین، حس آرامش و تعادل روحی زیادی را برای شما به ارمغان می آورد.

نت اولیه : پرتقال، پتی دانه، لیمو

نت میانی : لوبیا تونکا، گل شمعدان

نت پایه : غلات هندی، گلسنگ، سدر، وانیل

این عطر در گروه بویایی معطر فوژه قرار دارد و دارای طبع معتدل می باشد.

گوچی گیلتی مردانه

اولین عطر لیست خارق العاده از بهترین عطر های مردانه عطر گوچی گیلتی مردانه است که با رایحه وسوسه انگیز و پر حرارت خود لقب بهترین عطر مردانه جهان را به خود اختصاص داده است، به گزارش مجله لوکس دیجیتال این عطر، همان عطری است که پسران بد سال ها منتظر آن بوده اند. اسم بهترین عطر مردانه گوچی، “گیلتی” به معنای گناهکار هم استعاره ای از قدرت های خارق العاده این عطر در اغوای مخاطب است.

ترفندهای انتخاب مانتو برای افراد قد کوتاه + مدلهای جذابی که قدبلندتان می کند
 
 

گوچی سال 2015 در کمال افتخار این عطر را به تمام آقایانی که عشق را دلیلی برای زندگی کردن می دانند تقدیم کرده است. می توان گفت این عطر آهنربایی قوی در جذب نظر اطرافیان به شما محسوب می شود و در ایجاد یک شخصیت کاریزماتیک از شما تاثیری شگرف دارد. طراحی بطری این عطر که آمیخته از فلز و شیشه با رنگ خاکستری است برای آقایان اصالت بهترین برند عطر مردانه را به خوبی به نمایش می گذارد.

ترکیبات این عطر آمیزه ای از لیمو، اسطوخودوس، شکوفه پرتقال، سدر، نعناع هندی و دیگر مواد معطر شکوفه ای و جنگلی می باشد که رایحه ای اغواگر و مرموز را پدید آورده است.

 
بهترین عطر مردانه

نت اولیه: لیمو ترش، اسطوخودوس

نت میانی: شکوفه پرتغال، ریشه زنبق

نت پایه: سدر، نعناع هندی

گروه بویایی این عطر چوبی معطر می باشد و طبع معتدلی دارد.

پگاسوس پرفیوم دو مارلی بهترین عطر مردانه

به جرأت می‌توان گفت که این عطر یکی از بهترین عطرهای شرقی است که توسط این شرکت فرانسوی تولید شده و در دسترس طرفداران بوهای وانیلی قرار گرفته است. بوی گرم و تلخ این عطر می‌تواند معرف حضور شما در هر محفلی باشد و توصیه می‌شود که از این عطر در فصل‌های پاییز و زمستان استفاده کنید.

بهترین عطر مردانه

پرفیوم د مارلی پگاسوس

طراحی بسیار زیبای این عطر در نگاه اول بسیار جذاب است، اما خرید عطر نام برده شده فقط این مزیت را ندارد و در کنار طراحی زیبا، ماندگاری آن هم بسیار بالا است و شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که با تهیه این محصول یک کالای با ارزش را خریداری کرده‌اید.

 

اونتوس کرید

اگر به دنبال یک عطر مناسب مردانه برای روز هستید می‌توانید این عطر را انتخاب کنید. رایحه به کار رفته در این عطر از میوه و گیاهان معطر است که در نت ابتدایی آن نارنج، انگور سیاه، آناناس و سیب سبز به مشام می‌رسد و در نت میانی آن هم می‌توانید بوی گیاه پاتچولی، گل رز و یاسمین را احساس کنید.

بهترین عطر مردانه

همچنین نت پایانی با داشتن رایحه مشک، عنبر، اوک‌موس و وانیل یک تجربه بی‌نظیر را در اختیار مصرف کننده می‌گذارد. ادو پرفیوم مردانه اونتوس کرید دارای رایحه‌ای ملایم (متعادل)، تلخ و شیرین است که از آن می‌توانید در تمام فصول سال استفاده کنید.

وان میلیون پرایو پاکو رابان

اسپانیا خاستگاه یکی از عطرهای محبوب این روزهای دنیای آقایان است که در تهیه آن از رایحه‌های شرقی، تند، شیرین و گرم استفاده شده است که می‌تواند سلیقه مورد نظر خیلی از آقایان باشد. در ساختار اولیه این عطر از مرکبات، صمغ، گیاهان معطر، اسموکی، ادویه و چوب استفاده شده است که شان دهنده این است که با یک رایحه گرم، تلخ و شیرین مواجه هستیم.

بسته بندی متفاوت این عطر نظر کاربران را جلب کرده و شکلی مانند شمش طلا دارد که در واقع با خرید عطر ذکر شده یک محصول با ارزش طلا را خریداری کرده‌اید. ادو پرفیوم مردانه وان میلیون پرایو پاکو رابان با ماندگار بوی بالا و پخش بالایی که دارد یک محصول بی‌نظیر است.

 اینترلود آمواج

یکی از عطرهایی که در کشورهای عربی تولید می‌شود و از ماندگاری بسیاری بالایی نیز برخوردار است همین عطر است. کشور مبدأ ادو پرفیوم مردانه اینترلود آمواج کشور عمان است و این عطر از پخش بوی بالایی برخوردار است که در کنار ماندگاری بالا ارزش خرید محصول را بسیار بالا برده است.

بهترین عطر مردانه

 

رایحه به کار رفته در تولید این عطر گرم، تلخ و شیرین است که برای استفاده در فصل‌های پاییز و زمستان بسیار مناسب است. در تهیه این عطر از رایحه‌های گل، چرم، گیاهان معطر و چوب صندل استفاده شده است که می‌تواند مناسب سلیقه خیلی از افراد باشد.

بولگاری آکوا پور هوم بهترین عطر مردانه

به لحظات آرامش بخش قدم زدن کنار اقیانوس فکر کنید؛ بوی خوش دریا مشام شما را پر کرده است و نسیمی خنک پوست شما را نوازش می کند، این نزدیک ترین توصیف از عطر خارق العاده آکوا پور هوم است. ادکلن آکوا بولگاری پور هوم یکی از بهترین عطر های مردانه است که توسط برند فوق العاده محبوب بولگاری در سال 2005 رونمایی شد. برند ایتالیایی BVLGARI در واقع نام یک جواهر فروشی لوکس و گرانبها در کشور ایتالیا، رم است که از زیر مجموعه های شرکت ال وی ام اچ می باشد. این برند ابتدا در زمینه جواهر فعالیت داشت و سپس اقدام به تولید عطر و لباس های متنوع هم کرد. هم اکنون عطر‌ بولگاری به اندازه جواهرات این برند از شهرت و کیفیت بالایی برخوردار است. بولگاری آکوا پرفروش ترین ادکلن این برند محسوب می گردد و سال هاست که به عنوان یکی از بهترین عطر های مردانه از آن یاد می شود. بوی لطیف و اعجاب انگیز این عطر اعتبار تازه‌ای به عطر های طبع خنک بخشید و تبدیل به الگویی تازه در ساخت عطرهای هم سبک خود گردید.

 

شروع ترکیب این عطر خنک شروعی دل انگیز با رایحه خنک و ترش، بویی برگرفته از برگ درخت نارنج، پرتقال و نارنگی ماندارین دارد و با گذر زمان نت های اولیه جای خود را با رایحه های اسطوخودوس، جلبک دریایی و گل پنبه عوض می کنند. در نهایت رایحه‌ای که تا پایان روز با شما همراه می ماند، رایحه ای از نعناع هندی، سدر، روایح چوبی، عنبر و مریم گلی کبیر است که تکمیل کننده رایحه این عطر مردانه می باشند.

بهترین عطر مردانه

نت اولیه : پرتقال، برگ درخت نارنج، نارنگی ماندارین

نت میانی : اسطوخودوس،گل پنبه، جلبک دریایی

نت پایه : روایح چوبی، سالویا، کهربا، سدر، نعناع هندی

 
 
ادکلن مردانه بولگاری اکوا پور هوم در گروه مرکباتی قرار داشته و دارای طبعی خنک و طعمی ترش می باش

تام فورد عود وود

عود یکی از قدرتمندترین، گرانترین و پرطرفدارترین موادی است که می توانید در دنیای عطرسازی پیدا کنید. بنابراین عطر تام فورد عود یک عطر فوق العاده لوکس به حساب می آید. این عطر یکی دیگر از عطرهای تحت حفاظت و بایگانی شده برند سلطنتی و بسیار لوکس تام فورد است. این گروه شامل 12 عطر تخصصی، بی نظیر و اعجاب انگیز در جهان عطر می باشد که در سال 2007 ساخته شد. بسیاری از عطرسازان برند تام فورد را بهترین برند ادکلن مردانه می دانند.

اگر به شیشه‌ی عود وود نگاه کنید، روی پلاک طلایی ‌رنگی که به شیشه چسبیده است، نام تام فورد و در زیر آن نام عود وود را مشاهده خواهید کرد. رنگ بطری قهوه‌ای تیره است و با پلاک طلایی و دری که مثل یک کلاه روی آن قرار دارد، هماهنگی بسیار مناسبی دارد.

این عطر با توجه به نام و رایحه آن کاملا نشان از وجود عنصر عود و رایحه بسیار سنگین، ماندگار، کاملا خاص و بی نظیر دارد که به خوبی در ترکیب با رایحه های دیگر ادکلنی ماندگار با رایحه ای دل انگیز را پدید آورده است، به طوری که میتوان این اکسیر را بهترین ادکلن مردانه ساخته شده از عود دانست. ادوپرفیوم تام فورد عود وود با رایحه ای تند، تلخ و چوبی مخصوص شب های سرد و برفی زمستانی طراحی شده است.

بهترین عطر مردانه

این عطر یکی از بهترین ادوپرفیوم های مردانه و زنانه برای آن دسته از کسانی که متفاوت و منحصر به فرد بودن را دوست دارند به حساب می آید. این عطر دارای رایحه غالب و تلخ تنباکوست که با تندی ادویه جات مخلوط شده و در ادامه به عطر خوشی از ویسکی و عود به مشام می رسد. رایحه ویسکی و تنباکو در ترکیبات این عطر به وضوح حس می شود و ردی ماندگار و جادویی را از خود به یادگار می گذارد .

نت های پایه: وانیل، دانه تونکا، روایح چوبی، دارچین، چوب صندل سفید، خس خس، فلفل، سیچوان، کهربا، عود

این عطر در گروه بویایی شرقی چوبی قرار داشته و طبعی معتدل دارد.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین

آخرین اخبار