|
|
کدخبر: ۱۸۵۸۳۹

دعای بچه دار شدن از زبان قران، پیامبر اکرم، حضرت فاطمه، امامان و آیت الله بهجت را برایتان لیست کرده ایم.

خواندن دعای بچه دار شدن یک راه موثر برای افرادیست که به دنبال بچه دار شدن هستند اما از طریق روش های طبیعی قادر به آن نیست. لیستی از بهترین و موثرترین دعاهای بچه دار شدن را در امیدنیوز بخوانید.

دعای بچه دار شدن

بچه دار شدن - دعای بچه دار شدن

دعای بچه دار شدن از پیامبر اکرم

“هنگامی که انسان می‌میرد، عملش متوقف می‌شود، به جز سه چیز: کمک مالی به یک بنیاد خیریه‌ای که همچنان در جریان باشد، یا آموزش و دانشی که دیگران بتوانند از آن بهره بگیرند، و یا فرزند خوبی که برایش دعا کند”.

دعای زیر از دعاهای معروف برای بچه دار شدن است که می‌توانید آن را با باور و ایمان کامل به خداوند بخوانید:

«رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ»

پروردگاراً مرا تنها مگذار و (فرزندی به‌عنوان وارث به من عطا فرما و البته که) تو خود، بهترین وارثان هستی.

سوره انبیا، آیه 89

با توجه به اهمیت ویژه‌ای که بچه دار شدن برای بسیاری از افراد دارد، طی دهه‌های گذشته بسیاری به دنبال راه‌هایی برای به دست آوردن این مورد بوده‌اند.

دعا برای بچه دار شدن یکی از  راه های مشهور در بین ما مسلمانان است که در بسیاری از کتب دینی و اسلامی یافت می‌شود.

این دعاها شامل جملاتی است که در آنها از خداوند خواسته می‌شود که فرزندی صالح عطا کند.

دعای فوری - دعای بچه دار شدن

دعای بچه دار شدن از حضرت فاطمه

دعا جهت باردار شدن از حضرت فاطمه (س)، یکی از معروف‌ترین دعاهای این موضوع است. این دعا به دلیل ذکر اسماء الله الحسنی و استفاده از کلمات معنوی و تاثیرگذار، برای بچه دار شدن مورد توصیه قرار می‌گیرد.

شرح دعای بچه دار شدن از حضرت فاطمه نی نی سایت به صورت زیر است:

اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ مَثَلُ نُورِهِ کَمِشْکَاةٍ فِیهَا مِصْبَاحٌ ۖ الْمِصْبَاحُ فِی زُجَاجَةٍ ۖ الزُّجَاجَةُ کَأَنَّهَا کَوْکَبٌ، دُرِّیٌّ یُوقَدُ مِنْ شَجَرَةٍ مُبَارَکَةٍ زَیْتُونَةٍ لَا شَرْقِیَّةٍ وَلَا غَرْبِیَّةٍ یَکَادُ زَیْتُهَا یُضِیءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ ۚ نُورٌ عَلَىٰ نُورٍ، یَهْدِی اللَّهُ لِنُورِهِ مَنْ یَشَاءُ ۚ وَیَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ لِلنَّاسِ ۗ وَاللَّهُ بِکُلِّ شَیْءٍ عَلِیمٌ.

ترجمه دعا:

خدا نور آسمان‌ها و زمین است. مَثَل نور او، چون چراغدانى است که در آن چراغى، و آن چراغ در شیشه‌اى است. آن شیشه گویى اخترى درخشان است

که از درخت خجسته زیتونى که نه شرقى است و نه غربى، افروخته مى‌شود. نزدیک است که روغنش -هر چند بدان آتشى نرسیده باشد- روشنى بخشد. روشنىِ بر روى روشنى است.

خدا هر که را بخواهد با نور خویش هدایت مى‌کند، و این مَثَلها را خدا براى مردم مى‌زند و خدا به هر چیزى داناست.

دعا برای بچه دار شدن از امام رضا

در خصوص دعای باردار شدن از امام رضا، ایشان فرمودند که به هنگام اذان و اقامه، با صدای بلند اذان بگویید و بعد از آن، از خداوند درخواست فرزند کنید.

دعا - دعای بچه دار شدن

دعای حضرت ابراهیم برای بچه دار شدن

در قرآن کریم آمده است که حضرت ابراهیم (ع) برای بچه دار شدن دعا کرده است. دعای فرزند دار شدن نی نی سایت حضرت ابراهیم علیه السلام به شرح زیر است:

“رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ”

پروردگارا! به من از (فرزندان) صالح ببخش.

سوره صافات، آیه 100

این آیه قرآن را میتوانید به عنوان دعای فرزند دار شدن در قنوت نماز بخوانید.

دعای فرزند دار شدن در قرآن

با توکل به خداوند بخشنده و بخشایشگر، دعای بچه دار شدن در کتاب گنجهای معنوی را برای برآورده شدن حاجت بچه دار شدن می‌توانید بخوانید که از سوره مریم اقتباس شده است و به عنوان نوشتن دعا برای بچه دار شدن قلمداد میشود.

در کتاب گنجهای معنوی در خصوص دعای حامله شدن آمده است که سوره مریم آیات 1 تا 6 را نوشته و در کمر زن ببندید.

( توجه کنید که با این آیات قرآن که همراه خانم است، به جاهای منع شده از نظر احکامی و دینی رفت و آمد نکنید.)

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ

کهیعص(1) ذِکْرُ رَحْمَتِ رَبِّکَ عَبْدَهُ زَکَرِیَّا(2) إِذْ نَادَىٰ رَبَّهُ نِدَاءً خَفِیًّا(3) قَالَ رَبِّ إِنِّی وَهَنَ الْعَظْمُ مِنِّی وَاشْتَعَلَ الرَّأْسُ شَیْبًا وَلَمْ أَکُنْ بِدُعَائِکَ رَبِّ شَقِیًّا(4) وَإِنِّی خِفْتُ الْمَوَالِیَ مِنْ وَرَائِی وَکَانَتِ امْرَأَتِی عَاقِرًا فَهَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیًّا(5) یَرِثُنِی وَیَرِثُ مِنْ آلِ یَعْقُوبَ ۖ وَاجْعَلْهُ رَبِّ رَضِیًّا(6)

ترجمه آیات:

کاف، هاء، یاء، عَین، صاد (۱) [آیاتی که بر تو خوانده می شود] یاد رحمت پروردگارت بر بنده اش زکریاست. (۲) هنگامی که پروردگارش را با دعایی پنهان خواند، (۳) گفت: پروردگارا! به راستی استخوانم سست شده و [مویِ] سرم از پیری سپید گشته، و پروردگارا! هیچ گاه درباره دعا به پیشگاهت [از اجابت] محروم و بی بهره نبودم. (۴) و همانا من پس از خود از خویشاوندانم بیمناکم، و همسرم [از شروع زندگی] نازا بوده است، پس مرا از سوی خود فرزندی عطا کن. (۵) که از من و خاندان یعقوب ارث ببرد، و او را پروردگارا! [از هر جهت] مورد رضایت [خود] قرار ده. (۶)

حاجت روایی فوری - دعای بچه دار شدن

دعای جهت بچه دار شدن از امام صادق(ع)

امام صادق (ع) فرمودند:هر کس بخواهد زنش بچّه‌ دار شود، پس از نماز جمعه، دو رکعت نماز بگزارد و در آنها رکوع و سجده را طولانی سازد و سپس بگوید:«خداوندا! به حرمت آنچه زَکَریّا بدان از تو مسئلت داشت، از تو می‌ خواهم. پروردگارا! مرا تنها مگذار که تو خود، برترینِ وارثانی. خداوندا! از نزد خویش، مرا فرزندانی پاک ببخش که تو شنوای دعایی. خداوندا! به نام تو او را بر خویش حلال ساختم و به امانت تو، او را در اختیار گرفتم. اکنون، اگر در رَحِم او برایم فرزندی تقدیر کرده ‌ای، او را فرزندی خجسته و پیراسته قرار ده و در او برای شیطان، بهره و سهمی قرار مده».

متن حدیث:

الإمام الصادق علیه ‌السلام:مَن أرادَ أن یُحبَلَ لَهُ، فَلیُصَلِّ رَکعَتَینِ بَعدَ الجُمُعَةِ یُطیلُ فیهِمَا الرُّکوعَ وَالسُّجودَ، ثُمَّ یَقولُ:«اللّهُمَّ إنّی أسأَلُکَ بِما سَأَلَکَ بِهِ زَکَرِیّا، یا رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وأنتَ خَیرُ الوارِثینَ ، اللّهُمَّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إنَّکَ سَمیعُ الدُّعاءِ ، اللّهُمَّ بِاسمِکَ استَحلَلتُها وفی أمانَتِکَ أخَذتُها، فَإِن قَضَیتَ فی رَحِمِها وَلَداً فَاجعَلهُ غُلاماً مُبارَکاً زَکِیّاً ، و لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ شِرکاً ولا نَصیباً ». (اصول کافی، جلد 6، صفحه8- دانشنامه احادیث پزشکی، جلد 1 صفحه 616)
در روایت دیگر آمده است، شخصی خدمت امام صادق علیه السلام عرض کرد که اهل بیت من منقرض شده و فرزندی ندارم. حضرت فرمود از خداوند بخواه و در سجده بگو:
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ؛ راوی می گوید چنین کردم و خداوند به من فرزندانی داد و اسم آن ها را علی و حسین گذاشتم.(مکارم الاخلاق ص 225)

دعای پسر دار شدن

دعا به جهت فرزند پسر، آمده است که آیت الکرسی (آیات 255 تا 257 سوره بقره) را بخوانید و به انار شیرین بدمید و قبل از چهار ماهگی به زن حامله بدهید تا فرزندش پسر شود.

دعای قبل از نزدیکی برای بارداری پسر

از امام محمد باقر علیه السلام روایت است که ایشان در خصوص دعا در بارداری برای پسر دار شدن به یکی از اصحاب خود فرموده اند:

● به مدت سه روز بعد از اتمام نماز صبح و نماز عشا، هفتاد بار بگو: « سُبْحَانَ اللَّه »، و سپس هفتار بار بگو: « اَسْتَغْفِرُ اللَّه »؛ و در آخر ذکر خود را با این آیه قرآن به اتمام برسان:

«اسْتَغْفِرُوا رَبَّکُمْ اِنَّهُ کانَ غَفَّاراً یُرْسِلِ السَّماءَ عَلَیْکُمْ مِدْراراً وَ یُمْدِدْکُمْ بِاَمْوالٍ وَ بَنِینَ وَ یَجْعَلْ لَکُمْ جَنَّاتٍ وَ یَجْعَلْ لَکُمْ اَنْهاراً»

(سوره نوح ،آیات 11 و 12)

● در شب سوم انجام این اعمال، با همسر خود هم بستر شو. با توکل به خداوند فرزندی پسر و با اعتدال به تو داده خواهد شد. (کتاب حلیةالمتقین، ص82)

دعای پسردار شدن - دعای بچه دار شدن

قویترین طلسم برای بچه دار شدن

در اسلام، استفاده از طلسم برای بچه دار شدن توصیه نمی‌شود زیرا بیشتر این ادعاها و طلسم‌ها باورهای خارج از اسلامی هستند و در بسیاری از موارد آنها موثر نیستند و ممکن است باعث افزایش اضطراب و تنش درونی شوند.

به جای استفاده از طلسم و اعتقاد به قوی ترین طلسم برای بچه دار شدن، بهتر است به دعا، تلاوت قرآن، انجام نماز و اعمال خیر مانند کمک به نیازمندان و صدقه‌دهی توجه کنیم. این اعمال از نظر اسلامی به عنوان مواردی برای خواسته‌های مؤمن قابل قبول و مؤثر تلقی می‌شوند.

همچنین، بهتر است در صورت مشکل در باروری، به پزشک متخصص مراجعه کرده و نظر وی را در این زمینه دریافت کنید. مشاوره با متخصصین و استفاده از روش‌های پزشکی می‌تواند به کاهش استرس و افزایش شانس باروری کمک کند.

بهترین نذر برای بچه دار شدن

در دین اسلام، نذر برای بچه دار شدن یکی از راه‌های معروف درخواست کمک از خداوند برای بچه دار شدن است. با توجه به اینکه هر امام دارای آموزه‌ها و احادیث خاص خود هستند، درباره بهترین نذر برای بچه دار شدن در آثار و حدیث‌های ایشان مطالعه شده است. یکی از بهترین احادیث در این زمینه، حدیث کساء است که بسیاری از افراد با همین حدیث حاجت روا شده اند.

در مورد بهترین نذر برای بچه دار شدن در کتاب “وسائل الشیعه” نوشته شده است که اگر کسی برای بچه دار شدن نذر دارد، می تواند به شرایط زیر عمل کند:

  • نذر باید برای خدا باشد و از نذر برای سایر اشخاص خودداری کنید.
  • نذر باید با اراده صادقانه انجام شود.
  • در انجام نذر باید به سنت‌های شرعی و اخلاقی اهتمام داشته باشید و به هیچ عنوان از مقررات دینی خارج نشوید.
  • برای انجام نذر به محلهای مقدس، مانند حرم مطهر امام حسین (ع) و حرم مطهر امام رضا (ع) مراجعه کنید و نذر خود را در آنجا انجام دهید.

در نهایت، بهتر است به مراجع تقلید و علمای دینی معتبر مراجعه کرده و در مورد بهترین نذر برای پسر دار شدن نی نی سایت و بچه دار شدن اقداماتی که باید در این زمینه انجام داد، مشورت کنید.

دعای جهت بچه دار شدن از آیت الله بهجت

آیت الله بهجت همواره برای زوجین، با ذکر حدیثی از امام باقر (ع) راهکار و خواندن دعایی خاص را توصیه می کردند که در ادامه می خوانید؛
ایشان بر اساس حدیثی از امام محمد باقر (ع) به جوانان می گفت:هشام دربانی داشت که ثروتمند بود اما بچه دار نمی شد؛ روزی امام باقر (ع) به او فرمود:می خواهی دعایی به تو یاد بدهم که صاحب فرزند شوی؟
دربان گفت:بله. پس امام باقر (ع) فرمودند:در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله)، ده مرتبه (استغفرالله)، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) بجا بیاور و این آیات را بخوان:اسْتَغْفِرُواْ رَبَّکُمْ إِنَّهُ کاَنَ غَفَّارًا یُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَیْکمُ مِّدْرَارًا وَ یُمْدِدْکمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِینَ وَ یجَعَل لَّکمُ‌ْ جَنَّاتٍ وَ یجَعَل لَّکمُ‌ْ أَنهْارًا
دربان این اذکار را خواند و صاحب فرزندان زیادی شد. (مستدرک الوسایل باب نکاح)

دعای فرزند دار شدن صحیفه سجادیه

امام سجاد علیه السلام است به یکی از اصحاب خود در خصوص بچه دار شدن فرمودند که برای فرزند دار شدن این دعا را هفتاد بار بخوان:

«رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَرِثُنِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ مَوْتِی وَ اجْعَلْهُ خَلَفاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ»

ترجمه:

«پروردگارا؛ مرا تنها مگذار و تو بهترین وارثین هستی، و برای من جانشینی معین کن که در زمان زندگی ام به من خوبی نماید و بعد از مرگم برایم طلب آمرزش کند، و به او خلقتی سالم عطا کن و شیطان را بر او شریک و نصیب مگردان، بارالها! از تو آمرزش می طلبم و به سوی تو برمی گردم چرا که تو بخشنده و مهربان هستی».

و گفته شده است که اگر هفتاد بار خواندن دعا مشکل است، می توانید این دعا را یکبار بخوانید و سپس هفتاد بار استغفار کنید. همچنین خواندن نماز استغفار بسیار برای بچه دار شدن موثر است

دعای دختر دار شدن - دعای بچه دار شدن

دعای همزاد برای باردار شدن

در مبین اسلام، طلسم و جادو و دعانویس مورد تأیید دینی نیستند و در واقع به عنوان اینکه  ممکن است باعث بروز مشکلات شخصی و اجتماعی شوند، شناخته شده است. بنابراین، هیچ طلسم و جادویی برای بچه دار شدن در اسلام تأیید نشده است.

در اسلام، پیامبران و ائمه (ع) تأکید داشته‌اند که دعا و تلاوت آیات قرآن کریم برای رفع مشکلات و بلایا کارساز است. بنابراین، برای بچه دار شدن نیز می‌توانید به خداوند دعا کنید و از تلاوت آیات قرآن کریم استفاده کنید.

علاوه بر این، برای بهبود شرایط بچه دار شدن، شرایط بهداشتی، تغذیه، استراحت، ورزش و ممارست جنسی منظم نیز بسیار مهم هستند. بنابراین، بهترین راه برای بچه دار شدن، رعایت سلامت جسمی و روانی و عمل به توصیه‌های پزشکان و متخصصین است.

دعای بارداری سریع

در مورد دعا برای باردار شدن سریع نمی‌توان صحبت کرد، چون تمامی دعاها و اعمال مرتبط با باروری و بچه دار شدن بر پایه ایمان، توکل به خداوند و زمان قرار دادن باور و صبر هستند.

هرچند برخی از دعاها ممکن است برای برخی افراد سریع‌تر اثر کنند اما در کل مهمترین موضوع صبر، ایمان و توکل به خداوند است.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم به جای دنبال کردن دعابرای باردار شدن سریع، به دعاهای معتبر و پرکاربرد اعتماد کنید و آنها را با ایمان و توکل به خدا بخوانید.

دعای شش قفل برای بچه دار شدن

در خصوص دعای شش قفل از پیامبر گرامی اسلام روایت شده است که هر کس دعای شش قفل را نزد خود نگه دارد و یا آن را بخواند، خداوند او را مورد رحمت خود قرار داده و از تمامی آفات حفظ می نماید.

متن دعای شش قفل به این صورت است:

1- قفل اول:

بِسمِ اللهِ السَّمیعِ الٌبَصیرِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء بِرَحمتِکَ یا اَرحمَ الرّحمینِ وَ صلَی اللهُ علی مُحَمَّدٍ و ألهِ أجمَعینِ.

به نام خداوند شنوا و بینا که مانند آن نیست، به رحمتت ای مهربان ترین مهربانان و صلوات خدا بر محمد و آل او باد.

سپس گرفتاری خود را بیان کنید.

2- قفل دوم:

بِسمِ اللهِ الٌخالقِ الُعَلیمِ الّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الًفَتّاحُ الٌعَلیمٌ بِرَحمتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ.

به نام خالق دانا که شبیه او نیست و او گشایش دهنده رحمت تو است ای مهربان ترین مهربانان.

سپس حاجت خود را بخواهید.

3- قفل سوم:

بِسمِ اللهِ السَّمیعِ الُعَلیمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌغَنِیُّ الٌقَدیرٌ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ.

به نام خدای شنوای دانا که هیچ چیز شبیه او نیست و او توانگر است در رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان.

4- قفل چهارم:

بِسمِ اللهِ الٌعَزیزِ الٌکَریمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌعَزیزِ الٌکَریمِ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ.

به نام خداوند عزیز بخشنده که هیچی شبیه او نیست و او مقتدر و کریم است در رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان.

5- قفل پنجم:

بِسمِ اللهِ السَّمیعِ الٌعَلیمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌعَلیمِ الًخَبیرِ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ.

به نام خدای شنوای دانا که شبیه او نیست و اوست دانا و آگاه به رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان.

6- قفل ششم:

بِسمِ اللهِ الٌعَزیزِ الٌرَّحیمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌعَزیزِ الٌغَفورٌ فَاللهُ خَیرً حافظاً وَ هُوَ أرحَمُ الٌرّحِمینِ.

به نام خداوند عزیز مهربان که شبیه او نیست و اوست عزتمند و آمرزنده که خداوند بهترین حافظ و او مهربان ترین است.

دعا برای مادر شدن - دعای بچه دار شدن

به همراه داشتن حرز امام جواد

حرز امام جواد برای گشایش در کار و مشکلات بسیار موثر است و میتواند به این علت در فرزند آوری موثر باشد. قوی ترین حرز، حرز امام جواد است که توصیه میشود حرز کبیر را به حالت بازوبند همراه خود داشته باشید

دعای بچه دار شدن یکی از دعاهایی است که به عنوان وسیله ای برای رسیدن به خواسته‌هایی مانند بچه دار شدن، استفاده می‌شود.

اما به طور قطع در برآورده شدن حاجات، این دعا را نباید به تنهایی به عنوان راه‌حلی برای باروری در نظر گرفت.

اعتقاد به برآورده شدن حاجات با استفاده از دعاهایی مانند دعای بچه دار شدن، تضمینی برای به دست آوردن آرزوها نیست. این دعا به دلیل نیاز به اقدامات بالینی و پزشکی، به تنهایی نمی‌تواند مشکلات باروری را حل کند.

عا برای بچه دار شدن از شیخ بهایی

دعا برای بچه دار شدن از شیخ بهایی آنطور که در برخی منابع گفته شده است تا کنون موجب بارداری افراد بسیاری شده است و از ادعیه مجرب برای بارداری است. خانمی که باردار نمی شود این دعا را بنویسد. زن و شوهر هر دو غسل کرده و روزه بگیرند و آن دعا را در هنگام نماز عشاء در آب بشویند و هر دو با آن آب افطار کنند. همچنین در برخی منابع گفته شده است که این دعا را نوشته و تا چهل بر کمر ببندند به طوری که دعا با پوست تماس نداشته باشد. باید در این مدت عمل حرامی انجام دهند. شک نداشته باشید که پس از این مدت صاحب فرزند خواهند شد. این ذعا به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و لو ان قرانا سیرت به الجبال او قطعت به الارض اوکلم

به الموتی بل الله الامر جمیعا بحرمة و السماء و الطارق و ما ادراک ماالطارق النجم الثاقب ان کل نقس لما علیها حافظ فلینظر الانسان مم خلق خلق من ماء دافق یخرج

من بین الصلب و الترائب فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

دعای سریع الاجابه برای بچه دار شدن و رفع درد و مشکل رحم

باسم الله وبالله الذی بإذنه قامت السموات والارض، فإن مریم بنت عمران لم یضرها وجع الارحام، کذلک یشفی الله فلانه بنت فلانه من وجع الارحام ومن وجع عرق الارحام، اسلم اسلم باسم الله الحی القیوم باسم الله المستغاث بالله علی ما هو کائن وعلی ما قد کان أشهد أن الله علی کل شیء قدیر وأن الله قد أحاط بکل شیء علما.
بسم الله الرحمن الرحیم، ( محمد رسول الله والذین آمنوا معه أشداء علی الکفار رحماء بینهم تراهم رکعا سجدا ) إلی آخر السوره( فتح آیه 29)، أجیبوا داعی الله عزمت علی سامعه الکلام الا أجابت هذا الخاتم بعزائم الله الشداد التی تزهق الارواح والاجساد ولا یبقی روح ولا فؤاد ، أجب باسم الله الذی قال للسموات والارض :( ائتیا طوعا أو کرها قالتا أتینا طائعین ) وصلی الله علی محمد النبی وآله الطاهرین ) واقرأها أنت بینک وبین نفسک.

دعا برای پسر دار شدن در مفاتیح الجنان

از حضرت امام جعفر صادق علیه السّلام نقل شده:

هرگاه زن بارداری باشد، و چهار ماه بر او بگذرد، روى او به قبله کن و ایة الکرسى بخوان، و دست بر پهلوى او بگذار و بگو:

اللّهمّ انّى قد سمّیته محمّدا

چون چنین کند خدا آن فرزند را پسر گرداند، پس اگر او را به نام محمّد نام گذارى کند مبارک باشد، و اگر نام نکند، خدا اگر خواهد از او بگیرد، و اگر بخواهد به او ببخشد.

سخن پایانی با شما عزیزان :

ان شاء الله که به لطف خدا همه عزیزانی که طالب فرزند هستند ، دارای فرزندان صالح گردند

شما بزرگواران نیز اگر دعا و یا ذکر و راهکاری در این رابطه دارید حتما برای ما و استفاده دیگران بنویسید.

ارسال نظر

پربیننده ترین

آخرین اخبار