|
|
کدخبر: ۱۳۴۴۱۵

سماوی خبر داد

رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری گفت: سامانه ۱۱۱ در راستای تسهیل دسترسی مردم به مسئولان برای دریافت پیام های مردمی طراحی شده تا شهروندان خواسته ها و مشکلات شان را به گوش رئیس جمهور برسانند.

به گزارش امید، اسماعیل سماوی رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری با اعلام این خبر، گفت: سامانه ۱۱۱ در راستای تسهیل دسترسی مردم به مسئولان برای دریافت پیام های مردمی طراحی شده تا شهروندان با زحمت کمتری دغدغه ها، خواسته ها و مشکلات شان را به گوش رئیس جمهور و دیگر مسئولان دولت برسانند.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری تاکید کرد: نامه تنها راه ارتباط با رئیس جمهور نیست و هموطنان عزیز می توانند از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱ نیز مسائل، مشکلات و دیدگاه هایشان را به دکتر حسن روحانی انتقال دهند.

وی تصریح کرد: ظرفیت سامانه ۱۱۱ اکنون افزایش یافته تا هموطنان مشکلی در زمینه برقراری ارتباط با نهاد ریاست جمهوری برای طرح مطالب شان نداشته باشند.

سماوی این موضوع را در آستانه سفر دکتر روحانی و هیئت دولت به استان هرمزگان بیان کرد که صبح امروز سه شنبه در نخستین دیدار دومین سفر کاروان تدبیر و امید با مردم بندرعباس در ورزشگاه تختی این شهر دیدار می کنند.

برخی رسانه ها تلاش کرده اند تا وانمود کنند در جریان این سفر، نهاد ریاست جمهوری نامه های مردمی را دریافت نخواهد کرد، اما سماوی گفت: اگر کسانی بخواهند به رئیس جمهور نامه بدهند، ما آنها را خواهیم گرفت، اگرچه توصیه می کنیم آنها از سامانه ۱۱۱ برای طرح مطالب خود استفاده کنند.

وی تاکید کرد: تلاش دولت در راستای حفظ کرامت و منزلت مردم قرار گرفته و پیش بینی مکانیسم های نوین ارتباطی با دولت مردان نیز به منظور تحقق همین هدف صورت گرفته است.

ارسال نظر