|
|
کدخبر: ۱۴۶۳۸۴

کاردار:

خبرگزاری تسنیم: معاون دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: براساس این آئین نامه دانشجویان به خاطر استفاده از این امکان و هزینه بر بودن جابجایی باید هزینه آن را پرداخت کنند.

به گزارش گروه دانشگاهخبرگزاری تسنیم، سعید کاردار معاون دانشجویی دانشگاه آزاد با بیان اینکه استفاده از روش های کند و مشکل ساز اداری غیرمکانیزه، قابل قبول نیست، گفت: در این راستا یکی از تحولات ایجاد شده در این معاونت مدیریت بر گردش کار، مکاتبات اداری و مدیریت زمان از طریق اتوماسیون اداری است.

وی افزود: با توجه به اینکه تنوع خدمات و ارائه تسهیلات در حوزه معاونت دانشجویی بالاست، اتوماسیون اداری موجب شفاف سازی عملکرد شده و از طرفی مانع بروز تخلفات احتمالی و تصمیم گیری های سلیقه ای می شود.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اظهار داشت: بنابراین تلاش می شود تا شاخص های عملکرد در دانشگاه آزاد در حوزه برنامه ریزی و زمان بندی دقیق امور به گونه ای شناسایی و تعیین شوند تا ارائه خدمات و اعطای تسهیلات به دانشجویان در حداقل زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه ارائه شود.

کاردار با تاکید بر اینکه تمرکز بر بهینه سازی فرآیند امور، شفاف سازی قوانین و مقررات از اولویت های کاری رئیس دانشگاه است، به مهمترین تحولات اخیر در حوزه معاونت دانشجویی اشاره کرد و گفت: با انتقال صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه به معاونت دانشجویی هزینه غذای دانشجویی مطابق نرخ های مصوب صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم شد.

وی افزود: براساس صورتجلسه میان دانشگاه آزاد و صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تسهیلاتی فراهم شده تا دانشجویانی که توانایی پرداخت هزینه غذا را ندارند از طریق اخذ وام که بازپرداخت آن بعد از فراغت از تحصیل است، تامین شود.

*آئین نامه جدید نقل و انتقال دانشجویی به زودی ابلاغ می شود

کاردار با بیان اینکه آئین نامه جدید نقل و انتقال دانشجویی به زودی ابلاغ می شود، اظهار داشت: براساس این آئین نامه دانشجویان به خاطر استفاده از این امکان و هزینه بر بودن جابجایی باید هزینه آن را پرداخت کنند.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد با اشاره به مشکلات نقل و انتقال دانشجویان، گفت: مهیمانی فقط به گروهی شامل بیماران خاص، فرزندان شهدا و جانبازان و فرزندان اعضای هیئت علمی با شرایط خاص تعلق می گیرد.

کاردار با بیان اینکه براساس آمار حدود یک تا دو درصد دانشجویان در هر نیم سال تحصیلی از میهمانی استفاده می کنند، تصریح کرد: بنابراین اگر ۹۸ تا ۹۹ درصد دانشجویان که امکان استفاده از این تسهیلات را ندارند، هزینه آن یک تا دو درصد را پرداخت کنند، دور از عدالت است. بنابراین دانشجوی متقاضی میهمانی باید هزینه هایشان را خودشان پرداخت کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر