|
|
کدخبر: ۱۴۶۶۳۴

نیک فر در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین از برگزاری پیش کنگره اول و دوم تشکل متبوعش در ۳۱ فروردین و اول خرداد سال ۹۳ خبر داد.

احمد نیک فر عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه جلسه شورای مرکزی تشکل متبوعش شب گذشته برگزار نشد، گفت: آخرین جلسه شورای مرکزی هفته گذشته تشکیل شد و در این هفته جلسه شورای مرکزی برگزار نشد.

وی در ادامه در خصوص فعالیت های جامعه مهندسین در سال ۹۳، افزود: اولین پیش کنگره این تشکل ۳۱ فروردین برگزار می شود و در آن جلسه اعضای شورای استان ها حضور پیدا خواهند کرد و پیرامون برنامه های پیش نویس کنگره بحثو بررسی می کنند.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهدسین اضافه کرد: همچنین پیش کنگره دوم در اول خرداد سال آینده تشکیل خواهد شد و در حقیقت آنچه باید در کنگره اصلی مطرح کنیم در این جلسه به آن خواهیم پرداخت و برنامه های کنگره را مصوب می کنیم.

نیک فر گفت: در پیش کنگره دوم اعضای شورای مرکزی و اعضای شورای استان ها شرکت خواهند کرد و در مورد کنگره جامعه که قرار است ۵ تیر برگزار شود، تصمیم گیری خواهند کرد.

وی اظهارداشت: در کنگره جامعه مهندسین ۱۴۰۰-۱۵۰۰ نفر شرکت خواهند کرد و پیرامون مسائل داخلی و بین المللی بحثو بررسی می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر