|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۶۶

سرلشکر ایزدی در مراسم تشییع پدر شهید کاوه:

خبرگزاری تسنیم: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح در مشهد مقدس گفت: انقلاب اسلامی انقلاب ارزش ها و نور الهی بوده و امروز امپریالیسم آمریکا، انگلیس جنایتکار و استکبار تلاش می کنند که این نور الهی را خاموش کنند.

به گزارشخبرگزاری تسنیمازمشهدمقدس، سردار سرلشکر مصطفی ایزدی دقایقی پیش در مراسم تشییع پیکر پدر شهید محمود کاوه در مهدیه مشهد، اظهار کرد: خوشا به حال شهیدان و خوشا به حال پدران و مادرانی که این سرداران پرافتخار و شکوهمند را که مظهر انقلاب و جمهوری اسلامی هستند، تقدیم می کنند.

وی افزود: پدر شهید بزرگوار محمود کاوه از پدرانی است که مایه افتخار بوده و فرزندان خود را در کربلاهای مکرر برای جاودانگی کلمه لااله الله و محمدرسول الله تقدیم نظام کرده و فرزندان آنان نیز در این راه مجاهدت کردند.

معاون امور راهبردی و اشراف ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه شهدا برای جاودانگی ارزش های اسلامی مجاهدت کردند، گفت: پدر شهید محمود کاوه بیش از نیم قرن در مظهر مبارک مقام معظم رهبری بوده و در این مسیر با بصیرت حرکت می کرد.

تصریح کرد: انقلاب اسلامی انقلاب ارزش ها و نور الهی بوده و امروز امپریالیسم آمریکا، انگلیس جنایتکار و استکبار تلاش می کنند که این نور الهی را خاموش کنند اما این نور الهی امروز کران تا کران سرزمین های اسلامی را نور افشان کرده است.

به گفته سرلشکر ایزدی ما باید قدردان این عزت و استقلال باشیم.

انتهای پیام / آ

ارسال نظر