|
|
کدخبر: ۱۴۷۲۲۵

محبی در گفت وگو با فارس:

نماینده مردم سنقر در مجلس در واکنش به ادعای رفسنجانی مبنی بر تقلب در انتخابات۸۴، گفت: اقدام هاشمی تائید گزیشنی رای مردم، توهین به ملت است.

محمد ابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارسبا اشاره به اقدام هاشمی در رد سلامت انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۴ گفت: اینکه آقای هاشمی وقتی در یک انتخابات پیروز نمی شود آن را به تقلب متهم می کند جای تعجب دارد.

وی با بیان اینکه زیر سؤال بردن سلامت انتخابات سال ۸۴ به نوعی خدشه به سلامت دولت خاتمی است، افزود: همه می دانند که در انتخابات جمهوری اسلامی هیچ مکانیزمی برای تحقق تقلب وجود ندارد.

محبی تصریح کرد: در انتخابات ۸۸ وقتی ادعای تقلب در انتخابات مطرح شد خود مدعیان تقلب نیز اذعان کردند که انتخابات سالم بوده است پس اظهارات این روزهای آقای هاشمی با هیچ عقل و منطقی سازگار نیست.

نماینده مردم سنقر با بیان اینکه رفسنجانی نباید برای دولت و کشور حاشیه سازی کند، گفت: انتظار داریم آقای هاشمی همواره به رأی مردم احترام بگذارد چه آن زمانی که رأی می آورد و چه آن زمانی که رأی نمی آورد. اینکه رأی مردم را گزینشی تأیید کنیم شایسته مردم نیست.

انتهای پیام /

ارسال نظر