|
|
کدخبر: ۱۴۸۰۹۴

افتخاری در گفت و گو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مسئولان و نهادهای ذیربط با عزم ملی، روحیه جهادی خود را تقویت کنند تا به اهدافی که مدنظر رهبر انقلاب است، دست یابیم.

لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسیخبرگزاری تسنیم، با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام سال " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی "، با تاکید بر اینکه رهنمودهای رهبر انقلاب چراغ راه همه مسئولان در امور فرهنگی و اقتصادی کشور باید باشد، گفت: همه باید در این زمینه تلاش کنیم، چه کمیسیون فرهنگی مجلس، چه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که مسئولیت سنگین تری دارد و چه صدا و سیما و چه سایر نهادهای مسئول.

وی افزود: لازمه تحقق به برنامه های مدنظر رهبر انقلاب، کار و فعالیت است و باید از خودمان اول شروع کنیم. البته دقت کنیم در این میان به دنبال حزب بازی و منافع شخصی نباشیم. دغدغه های فرهنگی که رهبرمعظم انقلاب فرمودند، مجموعه ای از همه فرمایشات ایشان مطابق با نیاز جامعه بود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: ایشان در حقیقت انتظاراتی دارند و احساس خطری کردند؛ باید همه مسائلی که ایشان گفتند مورد توجه قرار بگیرد. همه دستگاه های فرهنگی از جمله کمیسیون فرهنگی مجلس باید همه توان خود را برای این مسئله به کار بگیرند.

افتخاری تاکید کرد: کمیسیون فرهنگی در عرصه قانون گذاری و نظارت باید اقدامات لازم را انجام دهد تا بتواند به وظیفه خودش عمل کند. باید بررسی کنیم اگر خلاء وجود دارد آن خلاء را رفع کنیم و یا اگر ابهامی در جایی وجود دارد و نیاز به قانون احساس می شود قانون لازم را وضع کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم مسئولان و نهادهای ذیربط با عزم ملی روحیه جهادی خود را تقویت کنند تا به اهدافی که مدنظر رهبر انقلاب است، دست یابیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر