|
|
کدخبر: ۱۴۸۶۵۷

با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت /

خبرگزاری تسنیم: واحد فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل از عموم ملت برای حضور در مراسم تشییع پیکر طلبه شهید ناهی منکر دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری تسنیم، واحد فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور طی اطلاعیه ای ضمن تبریک شهادت وی، از عموم امت شهیدپرور کشورمان برای حضور در مراسم تشییع پیکر این شهید امر به معروف و نهی از منکر دعوت کرد.

متن این اطلاعیه به این شرح است:

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ﴿۱۶۹﴾(سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۶۹)
(ای پیامبر!) هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند.

با خبر شدیم جانباز امر به معروف و نهی از منکر؛ حجت الاسلام علی خلیلی که شجاعانه در مقابل هتاکان به نوامیس ملت ایستاده بود، به فیض شهادت رسیده است. رسیدن بدین جایگاه رفیع و بلند مرتبه را که جایگاه مردان خدا است به خانواده وی تبریک می گوییم و از خداوند برای آنها صبر را تقاضا داریم.

از روز نخست آن رفتار شجاعانه شاهد غربت پدیده امر به معروف و نهی از منکر بودیم و مظلومیت این طلبه جوان دل جریان مومن و جوان و معتقد دانشجویی را خون کرده بود و تجمعات و بیانیه های گسترده برای رسیدگی به وضع وی و پرونده کمتر کاری بود که از این جریان بر می آمد.

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور ضمن همدردی با خانواده داغدار خلیلی از همه ملت شهید پرور ایران اسلامی اعم از پیر و جوان؛ زن و مرد علی الخصوص دانشجویان گرامی دعوت می کند تا فردا با شرکت در مراسم تشییع پیکر این شهید امر به معروف و نهی از منکر، هم تسلی بخش قلب های داغدار خانواده وی باشیم و هم این واجب فراموش شده را از غربت در آوریم.

و السلام علیکم و رحمه الله

واحد فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور

انتهای پیام /

ارسال نظر