|
|
کدخبر: ۱۴۹۰۷۷

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس:

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس گفت: انتظار می رود وزرای خارجه و کشور در دید ملی، فوری و حیاتی جنایات آدم ربایان را پیگیری کنند.

سیدسعید حیدری طیب امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: در مورد وضعیت مرزبانان ایرانی انتظار بیشتری از وزرای کشور و امور خارجه می رود.

وی با بیان اینکه مردم ایران انتظار دارند پیگیری قاطعانه و جدی در مورد وضعیت مرزبانان ایرانی و آزادی آنان صورت بگیرد، افزود: باتوجه به عمق جنایات تروریست ها و مظلومیت مرزبانان ایرانی این موضوع به یک مسئله ملی تبدیل شده است.

به گفته نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، انتظار می رود وزرای خارجه و کشور در دید ملی، فوری و حیاتی جنایات آدم ربایان را پیگیری کنند.

حیدری طیب خاطرنشان کرد: منشور ملل متحد، جمهوری اسلامی ایران اجازه دارد در خاک پاکستان عملیات تحقیق و مجازات تروریست ها را پیگیری کند و نباید منتظر بازی سیاسی اسلام آباد بماند.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه دولت و سازمان اطلاعات محرمانه ارتش پاکستان در این موضوع رفتار شفافی نشان نداده اند، گفت: وزرای امور خارجه و کشور در مورد این موضوع باید به اسلام آباد سفر کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایران تمام امکانات خود را برای پایان دادن به اقدامات ایضایی تروریست ها به کار برد.

وی معتقد است که وقتی استراتژی نویسان آمریکایی، صهیونیستی و عرب منطقه اذعان دارند بالاترین سطح مدیریتی خاورمیانه متعلق به ایران است، مردم از مسئولان نمی پذیرند هر هفته شاهد شهادت یکی از مرزبانان ایرانی باشند.

حیدری طیب تاکید کرد: اگر وزارت خانه های مربوطه در راستای آزاد سازی مرزبانان به وظیفه خود عمل نکنند، در نخستین جلسه مجلس آنان را برای پاسخ گویی به مجلس خواهم کشاند.

انتهای پیام / ۲۷۰۰ /

ارسال نظر