|
|
کدخبر: ۱۵۰۸۰۵

صفری در گفتگو با مهر:

مسئول سازمان دانشجویی حزب اسلامی کاربا بیان اینکه گرایش تشکل دانشجویی حزب کار به دولت اعتدالگرا مانع از دیدن اشتباهات و خطای دولت نمی شود افزود: ما جریان اصولگرایی را به رسمیت می شناسیم و از آنها می خواهیم ما را به رسمیت بشناسند و انتظار داریم خیلی در مورد جزئیات اختلافی وارد نشویم لذا نباید بگذاریم عده ای دایره نظام را محدودتر کنند.

مرتضی صفری مسئول سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار در گفتو با خبرنگار مهر، درباره برنامه ها و اهداف این تشکل دانشجویی حزب کار گفت: سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار از معدود تشکل های جوان اصلاح طلب در درون نظام است و منطبق بر قوانین و عرف سیاسی کشور فعالیت می کند.

وی ادامه داد: تشکل ما در سخت ترین شرایط یعنی سال ۱۳۹۰ شکل گرفته و مسلماً تشکلی که در آن فضا تشکیل شده مورد قبول و تایید نظام اسلامی است است به طوری که ما پایبند به قوانین کشور هستیم و خودمان را در ذیل جریان اصلاحات تعریف می کنیم، و این سازمان با اعتقادات مذهبی پایبند به اصول دینی و مذهبی است.

مسئول سازمان دانشجویی حزب کار در مورد رویکرد این سازمان در مورد ولایت فقیه نیز گفت: هم از نظر شرعی و همان طور که ولایت فقیه در قانون تعریف شده آن را در راس تمام فعالیت های خود می دانیم و طبق منویات مقام معظم رهبری حرکت می کنیم.

وی در مورد مواضع این تشکل درباره دولت یازدهم نیز گفت: دولت اعتدالگرا در نظر ما بیشتر اصلاح طلب است و کاملا از دل جریان اصلاحات بیرون آمده و همان طور که در فضای انتخابات همه جریان ها کاندیدای خود را داشتند جریان اصلاح طلب نیز با آقای عارف و آقای روحانی وارد کارزار انتخابی شد و در نهایت آقای عارف هم به نفع آقای روحانی کناره گیری کرد و لذا کاندیدای مطلوب اصلاح طلبان آقای روحانی شد.

صفری با بیان این که البته گرایش تشکل دانشجویی حزب کار به دولت اعتدالگرا مانع از دیدن اشتباهات و خطای دولت نمی شود افزود: اگر دولت خطا یا اشتباهی مرتکب شود تذکر می دهیم و از این مساله چشم پوشی نخواهیم کرد به طور مثال در جریان توزیع سبد کالا نه به سیاست توزیع کالا بلکه به شیوه توزیع و جزئیات انتقاد داشتیم و انتقاد خود را نیز اعلام کردیم.

وی ادامه داد: ما جریان اصولگرایی را به رسمیت می شناسیم و از آنها می خواهیم ما را به رسمیت بشناسند و در طول فعالیت این تشکل بارها دست یاری به سوی جریان اصولگرایی دراز کردیم و سعی کردیم در راستای اهداف مشترک و یکسان حرکت کنیم و خیلی در مورد جزئیات اختلافی وارد نشدیم لذا انتظار داریم نباید بگذاریم عده ای دایره نظام را محدودتر کنند.

مسئول سازمان دانشجویی حزب کار با بیان این که وجود این اختلافات جزئی دلیل نمی شود که به ما برچسب هایی بزنند ادامه داد: ما در مقابل کسانی که بخواهند به ما برچسب بزنند و در چشم مسئولین و سایر ارکان ما را بدبین کند حتماً موضع گیری می کنیم و این جزو خط مشی های سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار است.

ارسال نظر

پربیننده ترین