|
|
کدخبر: ۱۵۱۱۵۱

مشروح / فرمانده سپاه قدس در بم:

خبرگزاری تسنیم: فرمانده سپاه قدس در بم گفت: ایران اسلامی متکی به اراده مردم است و آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و انقلاب اسلامی در ۳۵ سال گذشته با طی مسیر۵۰۰ ساله توانسته جهان اسلام را متحول کند.

به گزارشخبرگزاری تسنیمازبم، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی ظهر امروز در یادواره ۵۱۳ شهید شهرستان های شرقی استان کرمان با تسلیت سالروز شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه(ص)، اظهار کرد: ارزش شهادت برکسی پوشیده نیست وهیچ افتخاری در این عالم خاکی بالاتر از شهادت نیست.

فرمانده سپاه قدس در بم با اشاره به عزم و اراده پولادین ملت ایران در برابر دشمنان، تصریح کرد: دشمن فکرمی کند کشور ایران مانند افغانستان و پاکستان است غافل از اینکه این کشور با اتکا به اراده مردمی قادر به انجام هر کاری است.

سردار سلیمانی، بیان کرد: حضرت امام(ره) واژه ما می توانیم را در انقلاب اسلامی تکثیر کرد و آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

امام خمینی(ره) واژه ما می توانیم را در انقلاب اسلامی تکثیر کرد

وی با اشاره به اینکه تاثیر جمهوری اسلامی ایران بر جهان اسلام غیرقابل انکار است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در ۳۵ سال گذشته یک مسیر۵۰۰ ساله را طی کرده است و توانسته جهان اسلام را متحول کند و تحت تاثیر قرار دهد.

فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی مکمل انقلاب اسلامی ملت ایران بوده است، اظهار کرد: اگر چه جنگ ناخواسته برما تحمیل شد اما برای انقلاب دستاوردهای عظیمی را به همراه داشت.

سردار سلیمانی با بیان اینکه شهدای دفاع مقدس همچون حضرت امام(ره) از شخصیت تاثیرگذاری برخوردار بوده اند، تصریح کرد: امام راحل(ره) همچون خورشیدی درخشان در دل رزمندگان تاثیر گذار بوده و جنگ صدها شخصیت تاثیرگذار را تربیت کرده است

فرمانده سپاه قدس در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: شهدا، زنده ابدی تاریخ هستند و عزت ابدی را نصیب خود کرده اند.

دفاع مقدس، شناخت حقیقی دشمنان نظام را رقم زد

وی افزود: جنگ یک واحد نظامی نبود بلکه مدرسه عشق، اخلاص، اخلاق و عرفان بود و حضرت امام(ره) درک حقیقی شناخت خود از دشمن را به ملت ایران آموخت.

فرمانده سپاه قدس در بم در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نامگذاری سال فرهنگ و اقتصاد، گفت: استاندار کرمان به عنوان یک شخصیت توانمند می تواند تاکیدات مقام معظم رهبری را محقق کند.

وی به نامگذاری لقب دارالصابرین به بم توسط مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: امروز بم به دارالشاکرین ایران نیز مبدل شده است.

فرمانده سپاه قدس در بم افزود: شهرستان های شرقی استان کرمان با تقدیم بیش از ۵۰۰ شهید و هزاران جانباز و رزمنده نشان داده اند که شایسته این لقب عظیم هستند.

سردار سلیمانی تاسوعا و عاشورای حسینی مردم بم را سبب افتخار استان کرمان دانست و خاطر نشان کرد: اکنون بم بزرگترین پرچمدار عزای حسینی است.

انتهای پیام /

ارسال نظر