|
|
کدخبر: ۱۵۱۱۹۴

شبکه بی بی سی به نقل از خبرنگار خود در پاکستان مدعی کشف جسد یک تبعه ایران در منطقه بلوچستان این کشور و تحویل این جسد به مقامات ایرانی شده است.

به گزارشخبرگزاری فارس، شبکه «بی بی سی» به نقل از یکی از خبرنگارانش در پاکستان از کشف جسد یک ایرانی در منطقه بلوچستان این کشور خبر داده است. این شبکه به نقل از «مقامات انتظامی بلوچستان» مدعی شده است که پاکستان این جسد را به مقامات ایرانی تحویل داده است.

به ادعای بی بی سی مقامات منطقه «ماشکیل» واقع در بلوچستان پاکستان، در جیب این فرد کاغذی پیدا شده که طبق آن گروهک «جیش العدل» مسئولیت کشته شدن وی را بر عهده گرفته است.

هنوز جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده و مقامات رسمی طرفین هم واکنشی به آن نشان نداده اند. با این حال یک منبع آگاه در گفت وگو باخبرگزاری فارساعلام کرد مقامات ایرانی در حال بررسی موضوع هستند، اما تاکنون جنازه ای از طرف پاکستانی ها به ایران تحویل داده نشده است.

گروهک تروریستی جیش العدل که بهمن ماه سال گذشته ۵ مرزبان ایرانی را در نزدیکی مرز پاکستان ربود، حدود دو هفته قبل مدعی اعدام یکی از این مرزبان ها شد. این گروهک که دیروز اعلام کرد فعلا خطری جان مرزبان های دیگر را تهدید نمی کند، هنوز واکنشی به خبر بی بی سی نشان نداده است.

انتهای پیام / ص

ارسال نظر