|
|
کدخبر: ۱۵۹۲۹۵

رئوفیان در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: عضو شورای عالی جبهه ایستادگی به انتقاد از ترکیب کمیته اجرایی احیای خانه احزاب پرداخت و گفت: کمیته اجرایی احیای خانه احزاب یک طرفه است و نگران هستیم.

سید ابوالقاسم رئوفیان عضو شورای عالی جبهه ایستادگی در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری تسنیم، درباره نگرانی اصولگرایان از فعالیت مجدد خانه احزاب، گفت: اصولگرایان از اینکه ترکیب شورای مرکزی خانه احزاب مثل کمیته اجرایی ای که تشکیل دادند، انتخاب شود نگرانند.

وی با بیان اینکه در کمیته اجرایی شش اصلاح طلب و یک اصولگرا حضور دارند، اظهار داشت: در این ترکیب، یک جریان در اکثریت قرار گرفته و این نگرانی به وجود آمده که چه تضمینی وجود دارد که در شورای مرکزی خانه احزاب همین ترکیب تکرار نشود و این موضوع نگرانی هایی را برای ما به وجود آورده است.

عضو شورای عالی جبهه ایستادگی تصریح کرد: تصمیم گیری ها روی اصول گرفته نشده و یک طرفه به تصمیم رسیدند از این رو اقدام آینده تحت الشعاع قرار گرفته شده است.

رئوفیان با بیان اینکه در خانه احزاب باید تمامی سلایق سیاسی که در چارچوب قانون فعالیت می کنند، حضور داشته باشند، اظهار داشت: گروهی که می خواهد مجمع عمومی را برگزار کند باید احزاب اصول گرا، اصلاح طلب و مستقل را نمایندگی کند ولی در ترکیب اجرایی شش اصلاح طلب و یک اصولگرا حضور دراند، حضور شش اصلاح طلب به چه معناست؟

وی، کمیته اجرایی احزاب برای احیای خانه احزاب را یک طرفه عنوان و تاکید کرد: نباید از حالا اقداماتی انجام داد تا قاعده بازی به هم بخورد.

عضو شورای عالی جبهه ایستادگی در ادامه با بیان اینکه ما از فعالیت مجدد خانه احزاب استقبال می کنیم و این فعالیت را برای دولت و احزاب مفید می دانیم، گفت: حرف مان این است ساز و کار باید قابل دفاع باشد تا موجب رویش و نه ریزش شود و اقداماتی که صورت می گیرد شائبه هایی را پدید نیاورد.

انتهای پیام /

ارسال نظر