|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۱۵

سلطانی به تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم بروجن در مجلس از جمع آوری امضاهای جداگانه برای استیضاح وزیر نیرو از سوی نمایندگان ۳ استان کشور خبر داد و گفت: این طرح تا پایان جلسه علنی امروز تقدیم هیئت رئیسه مجلس می شود.

امیر عباس سلطانی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیماز جمع آوری امضاهای جداگانه برای استیضاح وزیر نیرو از سوی نمایندگان استان های چهار محال و بختیاری، اصفهان و خوزستان خبر داد و گفت: در حال حاضر نمایندگان استان های چهار محال و بختیاری، اصفهان و خوزستان به طور جداگانه مشغول جمع آوری امضا برای استیضاح چیت چیان، وزیر نیرو هستند.

وی افزود: وزارت نیرو به تازگی اقدام به حفر تونل آب بین استان های خوزستان و چهار محال و بختیاری کرده که این موضوع مشکلاتی را برای اهالی این مناطق ایجاد کرده است و با وجود درخواست های مکرر از وزیر نیرو برای توضیح در مورد آن، با پاسخ های قانع کننده ای مواجه نشدیم؛ این موضوع مهم ترین دلیل استیضاح وزیر نیرو است.

نماینده مردم بروجن در مجلس در ادامه اظهارداشت: طرح استیضاح وزیر نیرو که توسط نمایندگان استان چهار محال و بختیاری تهیه شده، تاکنون ۱۵ امضا دارد که تا پایان جلسه علنی امروز تقدیم هیئت رئیسه مجلس می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین