|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۲۴

در نطق میان دستور مطرح شد

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ دینی و مدنی پیشینه دار ایران زمین را به خاطر یک جنازه زیر سؤال نبریم، به وصیت ریچارد فری بها دهیم.

به گزارش خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارس، کمال الدین پیر موذن در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: امروز حقیقت و حقانیت اقدامات نظام جمهوری اسلامی ایران به همت دولت و ملت بر عموم جهانیان روشن شده که گمان نمی رود احد یا کشوری ذره ای بتواند چهره نیکوی ایران اسلامی را مخدوش و محق بودن ایرانیان را از دل های مردم دنیا بزداید.

وی افزود: پیشبرد بیشتر کشور مشروط به رویکردی است که علاوه بر تولید علم و عمل به طور همزمان با تکریم سرمایه گذاران، کارگران، کارمندان، کارآفرینان، کشاورزان و ارزش دانستن کار و سرمایه به انسان ها به عنوان هدف پیشرفت نگاه می کند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس اظهار داشت: پالایش فرهنگ عمومی و رفع موانع فرهنگی و توجه ویژه به جوانان و حاشیه نشینان بسیار ضرورت دارد. جوانان نیازمند حمایت و فراهم آوردن فرصت های شغلی هستند.

پیرموذن خاطر نشان کرد: هموطنان نیک سرت دارا با نه گفتن به یارانه ها به یاری هم میهنان نیازمند ندار بشتابند و همگان بیکاران، بیماران و بزهکاران را دریابیم.

وی افزود: فرهنگ دینی و مدنی پیشینه دار ایران زمین را به خاطر یک جنازه زیر سؤال نبریم، به وصیت ریچارد فری بها دهیم.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قوه قضائیه در اسرع وقت پرونده های بابک زنجانی و بدهکاران بانکی را به سرانجام برساند و نمایندگان نیز وزرا را به خاطر قصور در مسئولیت مورد سؤال قرار دهند و نه به خاطر عملکرد سوء وزرای پیشین و یا صراحت در اظهارات.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین