|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۵۲

سردار عبداللهی:

خبرگزاری تسنیم: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: امروز پیچیده ترین و مدرن ترین تجهیزات در اختیار این قرارگاه است.

به گزارش گروه دفاعیخبرگزاری تسنیم، سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در کارگاه آموزشی تجدید ارزیابی دارایی ها و نظام اجارات قرارگاه، با اشاره به نام گذاری امسال به عنوان سال " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " اظهار داشت: جامعه امروز ما نیاز به کار و تولید ثروت دارد و آنچه برای ما به عنوان یک تکلیف حائز اهمیت است، این است که نه صرفا در سخنرانی ها بلکه در میدان عمل، مدیریت جهادی مد نظر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در شعار سال را محقق سازیم.

وی افزود: توجه به خوداتکایی مدنظر رهبر معظم انقلاب و اعتماد داشتن به خود تضمین کننده موفقیت است و نگاهی به کارهای دیروز و امروز قرارگاه در عرصه های مختلف سازندگی کشور موید این مطلب است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه قرارگاه در گرایش های مختلف عمرانی و صنعتی جایگزینی مطمئن برای شرکت های خارجی شده است، افزود: بسترهای فراهم شده توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) نه تنها در کل کشور بلکه در خاورمیانه بی نظیر است و امروز پیچیده ترین و مدرن ترین تجهیزات در اختیار قرارگاه است.

کارگاه آموزشی تجدید ارزیابی دارایی ها و نظام اجارات قرارگاه با حضور مسئولان پشتیبانی و مالی و عاملین ذی حساب ستاد قرب و رده های تابعه برگزار شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر