|
|
کدخبر: ۱۵۹۶۸۸

حجت السلام تویسرکانی:

خبرگزاری تسنیم: نماینده و لی فقیه در بسیج گفت: مردم اجازه دخالت به صاحبان قدرت و ثروت را در انتخابات مجلس شورای اسلامی به هیچ و حزب و گروهی نخواهند داد.

به گزارش گروه دفاعیخبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در اجتماع مسئولان و مدیران حوزه نمایندگی ولی فقیه در بسیج گفت: این اجتماع به منظور زمینه سازی برای اجرای فرمایشات نوروزی امام خامنه ای برگزار شده است.

وی در این همایش به توجیه برنامه های این مجموعه در سال۹۳ اشاره کرد و ادامه داد: آگاه سازی مسئولان نمایندگی بسیج نسبت به نگرانی ها و دغدغه های حضرت آقا و تبیین چگونگی رفع این نگرانی ها اصلی ترین هدف اجتماع مسئولان حوزه نمایندگی ولی فقیه در بسیج است.

نماینده ولی فقیه در بسیج همچنین برگزاری هشت کمیسیون تخصصی برای پیگیری مطالبات رهبر معظم انقلاب را یادآور شد و اظهار داشت: هریک از این کمیسیون های تخصصی به شکل کارگروهی اداره شد و نتایج و دستاوردهای خوبی حاصل شد که به زودی جمع بندی و به کلیه نهادهای نمایندگی بسیج در سراسر کشور ابلاغ خواهد شد.

حجت الاسلام تویسرکانی در بخش دیگری از سخنان خود، پیرامون انتخابات آتی تصریح کرد: کسانی که به دنبال طراحی های ویژه برای انتخابات مجلس و مجلس خبرگان رهبری هستند، بدانند که ملت هوشیار و بصیر هستند.

وی در ادامه افزود: مردم اجازه دخالت به صاحبان قدرت و ثروت را در انتخابات مجلس شورای اسلامی به هیچ و حزب و گروهی نخواهند داد.

تویسرکانی به برخی شاخصه های مورد نظر مردم اشاره و عنوان کرد: ساده زیستی، مردمی بودن، مکتبی بودن، ولایی و انقلابی بودن و برخورداری از مدیریت جهادی ویژگی کسانی است که می خواهند کاندیدا شوند و باید خود را در معرض این ویژگی ها قرار داده و بدانند که گرایش مردم به خدمتگزاران صادق است.

وی همچنین با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان رهبری افزود: مجلس خبرگان محل اجتماع مجتهدین ولایی و انقلابی است که به مردم سالاری اسلامی اعتقاد داشته و با همه وجود از ولایت مطلقه فقیه دفاع علمی و منطقی می کنند.

این کارشناس مذهبی در پایان گفت: خبرگان رهبری همواره مکتب امام خمینی(ره) را از هرگونه قرائت های منحرفانه، لیبرالی و غرب زده محافظت کرده و از رهروان صدیق و اصیل امام(ره) هستند.

انتهای پیام /

ارسال نظر