|
|
کدخبر: ۱۵۹۷۰۳

تقوی در جمع خبرنگاران خبر داد /

خبرگزاری تسنیم: عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه جلسات هم اندیشی اصولگرایان انتخاباتی نیست، گفت: افراد با نفوذ و موثر برای وحدت و هماهنگی در این نشست ها دعوت می شوند.

به گزارش خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام سیدرضا تقوی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز عصر امروز در حاشیه مراسم ختم والده اسدالله بادامچیان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جلسات هم اندیشی اصولگرایان هر هفته برگزار می شود گفت: افرادی به این نشست دعوت می شوند و درباره انتخابات هم صحبت نمی شود. چرا که دو سال تا زمان انتخابات باقی مانده و این جلسات در جهت وحدت و هماهنگی است.

وی در پاسخ به این پرسش که اصولگرایان فعالیت انتخاباتی خود را چه زمانی آغاز می کنند؟ اظهار داشت: نمی دانم، این موضوع بستگی به تصمیم خودشان دارد. اما در این نشست های هم اندیشی شخصیت های حقیقی اصولگرا دعوت می شوند و به عنوان حزب و تشکل دعوت نمی شوند.

تقوی درباره اینکه بر چه اساسی از شخصیت ها برای نشست های هم اندیشی دعوت به عمل می آورید؟ افزود: براساس اصولگرایی دعوت می کنیم واز چهره های موثر هم دعوت می شود و قرار نیست که مجموعه اصولگرایان حضور یابند. از این رو چهره های موثر برای وحدت و هماهنگی دعوت می شوند واین اقدام برای افزایش، همدلی و کاهش استحقاق ها است.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درباره اینکه آیا کاندیداهای اصولگرا در انتخابات سال ۹۲ در این نشست ها شرکت می کنند؟ گفت: ما به آنکه چه کسی کاندیدا بوده یا نه، کاری نداریم. از چهره های بانفوذ که در بدنه اجتماعی حضور دارند دعوت می کنیم و جلسات وسیع تر در آینده است.

تقوی همچنین در خصوص گله مندی آیت الله مهدوی کنی از عملکرد اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: گله مندی ایشان درون خانوادگی بوده است.

وی با اشاره به تحریم های جدید انگلیس علیه ایران و قرار دادن اسامی برخی از مسئولان در لیست تحریم های خود افزود: انگلیس از نظر توطئه و شیطنت از همه جلوتر است و فتنه انگلیس هم جدید نیست.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین