|
|
کدخبر: ۱۶۰۸۲۹

فروزنده در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان اینکه عارف باید مواضع خود پیرامون سران فتنه را اصلاح کند، گفت: نیروهای انقلابی برنمی تابند اصحاب فتنه در صحنه سیاسی حضور پیدا کنند.

لطف الله فروزنده سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری تسنیم، به انتقاد از مواضع اخیر محمد رضا عارف مبنی بر تلاش دولت برای رفع حصر سران فتنه پرداخت و گفت: بدون شک همه ملت و نیروهای حزب اللهی می دانند جریان فتنه به دنبال براندازی بود و این فتنه از بیرون کشور به رهبری استکبار طراحی و توسط برخی در داخل اجرا شد.

وی تصریح کرد: نظام از جایگاه رحمت با سران فتنه برخورد کرد در حالی که باید محاکمه و مجازات شدید می شدند چون چراغ سبز به دشمن نشان دادند، دشمن را امیدوار کرده و دستاوردهای انقلاب را زیر سوال بردند.

سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی ادامه داد: متاسفانه بعضی از دولت مردان و افرادی که در جبهه دوم خرداد هستند از جمله آقای عارف بحثآزادسازی سران فتنه را دنبال می کنند. بنده فکر می کنم وی ودیگران باید توجه کنند خطوط قرمز نظام باید حفظ شود.

فروزنده، جریان فتنه را جریانی آمریکایی خواند و اظهارداشت: عملکرد آن ها به هیچ وجه قابل اغماض نیست از این رو برخی بی جهت برای دولت دردسر درست نکنند. دولت باید تمام هم و غم و انرژی خود را برای کار و تلاش بگذارد، مخصوصا امسال که سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری شده و نیاز به عزم ملی و مدیریت جهادی دارد.

وی اضافه کرد: مطرح کردن آزاد سازی سران فتنه به جزاینکه مشکلاتی را برای دولت فراهم کند هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.

سخنگوی جمعیت ایثارگران تاکیدکرد: تمام کسانی که خود را وابسته به دولت می دانند باید فضایی فراهم کنند تا انسجام و وحدت در جامعه ایجاد شود و همه بتوانند از دولت حمایت کنند و بدون شک نیروهای اصیل انقلابی برنمی تابند اصحاب فتنه در صحنه سیاسی و دستگاه اجرایی حضور پیدا کنند و به موقع هم افشاگری می کنند.

فروزنده در واکنش به موضع گیری محمد رضا عارف، افزود: امیدواریم آقای عارف و دیگران از این مواضغ خودداری و مواضع این چنینی خود را اصلاح کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز خواست مردم طرح چنین مسائلی نیست، گفت: مردم در ۹دی فتنه را به زباله دانی تاریخ فرستادند و از سران فتنه ابراز انزجار کردندو باز هرساله در ۹دی قدرت نمایی می کنند.

سخنگوی جمعیت ایثارگران با اشاره به اینکه مردم به دولت رای دادند تا کار کنند و وضعیت اقتصادی و فرهنگی را بهبود ببخشد، اظهارداشت: از این رو مردم دنبال خواسته های سیاسی و جناحی این چنینی و زیاده خواهی ها نیستند، مردم به دنبال کارند و آقایان باید بدانند اگر برای مردم کار کنند نمره قبولی می گیرند در غیراین صورت مردم به آن ها نمره مردودی خواهند داد.

انتهای پیام /

ارسال نظر