|
|
کدخبر: ۱۶۱۰۵۵

لاریجانی:

لاریجانی با تاکید بر اراده جمعی در هدفمندی یارانه ها و هشدار نسبت به مباحثی که جامعه را در این مقوله نگران می کند، گفت: دولت مبنای کار خود را گزارش مردم در ثبت نام قرار دهد و با اعتماد به مردم موجبات امنیت روانی را در این زمینه فراهم کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی بعداز ظهر امروز(شنبه) ۳۰ فروردین ماه در نوزدهمین همایش سراسری فرماندهان نیروی انتظامی با تاکید بر اراده جمعی در هدفمندی یارانه ها و هشدار نسبت به مباحثی که جامعه را در این مقوله نگران می کند، گفت: دولت مبنای کار خود را گزارش مردم در ثبت نام قرار دهد و با اعتماد به مردم موجبات امنیت روانی را در این زمینه فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه سیاست های اقتصاد مقاومتی که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است، دولت و مجلس را مصمم به اجرای اقداماتی برای کاهش تورم کرد، گفت: پیش بینی ما رسیدن تورم به ۲۲.۵ درصد در سال ۹۳ است که شتاب کاهشی تقریبا خوبی است.

وی با تاکید بر کمک مجلس برای خروج تولید از رکود و بهبود وضعیت اشتغال کشور در بخش دیگری از سخنان خود به مذاکرات هسته ای با گروه ۱ + ۵ اشاره کرد و اجرای توافق نهایی آن را موجب افزایش امنیت اجتماعی خواند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با یادآوری بلوکه شدن اموال بنیاد علوی در کشور آمریکا آن را اقدامی ایذایی و علیل بودن ذهن سیاسی دولتمردان آمریکایی دانست.

انتهای پیام /

ارسال نظر