|
|
کدخبر: ۱۶۱۱۱۵

در دیدار با اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی مدرسین عنوان شد

یکی از مراجع تقلید گفت: امر به معروف و نهی از منکر از مسائلی است که باید به آن توجه شود چرا که در غیر این صورت کارها به جایی نخواهد رسید.

به گزارش خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری فارس، آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید عصر امروز(شنبه) در دیدار با شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین اظهار داشت: اینکه بنای جامعه خود را اسلامی گذاشته ایم بسیار حرکت بزرگی است اما مسئولیت زیادی به دنبال خواهد داشت و مواظبت هایی نیز باید در این راه صورت بگیرد.

وی افزود: امروز مسائل اقتصادی و نگرانی هایی در این خصوص برای مردم به وجود آمده اما مردم ما مقاومت می کنند که البته باید قدر این ملت را دانست چرا که در هیچ کجای دنیا ملت صبور و مقاومی همچون ملت ایران پیدا نمی شود.

آیت الله صافی گلپایگانی با تأکید بر اینکه دغدغه های اقتصادی مردم را باید برطرف کنیم، خاطرنشان کرد: از شما حضار عزیز می خواهم که در برخی مواقع موضع خود را مشخص کنید. ما نباید در برخی موضوعات از خط خارج شویم و ضعف پیدا کنیم.

این مرجع تقلید در ادامه به ضرورت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اشاره کرد و گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر نباشد و اگر مردم اسلام و دین را نگه ندارند هیچ یک از کارها به جایی نخواهد رسید.

انتهای پیام /

ارسال نظر