|
|
کدخبر: ۱۶۲۵۰۸

حبیبی:

خبرگزاری تسنیم: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه باید از همه ظرفیت اصول گرایی برای وحدت استفاده کرد، گفت: تعدد و تفرقه باعثشکست اصولگرایان خواهد شد.

به گزارش حوزه احزابخبرگزاری تسنیم، محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی که در جمع دبیران استان ها و معاونین مطالعات و برنامه ریزی این حزب در سراسر کشور سخن می گفت ضمن تبریک سال جدید و ایام ولادت حضرت زهرا(س)، گفت: حزب موتلفه اسلامی ناچار از توسعه و تعمیق کار کیفی در سال جدید است.

وی افزود: سال آینده انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می شود و اگر از امروز ما و تمام اصول گرایان با تمام ظرفیت وارد صحنه نشوند مجلس را به رقبا واگذار خواهیم کرد و باید از همه ظرفیت اصول گرایی برای وحدت استفاده کرد.

**تعدد و تفرقه باعثشکست اصولگرایان خواهد شد

دبیرکل حزب موتلفه با بیان اینکه اگر چتر بزرگان بر سر اصولگرایان باشد می توانیم از ظرفیت عمده اصولگرایی استفاده کنیم، اظهارداشت: متاسفانه در انتخابات ریاست جمهوری گذشته تعدد نامزدهای اصول گرایی باعثشکست آنان شد و اگر اصولگرایان با تعدد و تفرقه وارد انتخابات مجلس آینده نیز شوند شکست می خورند.

حبیبی خاطرنشان کرد: ما به عنوان یک حزب برای عملی شدن شعار سال باید ببینیم چه کاری می توانیم انجام دهیم و آن را طراحی و اجرا نمائیم. باید یکسری افعال حزبی انجام شود تا دستگاه های مختلف در کشور به خود آمده و شعار سال را عملی کنند.

وی در ادامه همچنین با اشاره به چشم انداز حزب موتلفه اسلامی، گفت: ایدئولوژی یکی از محورهای مهم کار تشکیلاتی و حزبی است که ما بر اساس چشم انداز باید با تعمیق باورهای اسلامی و تقویت فکر تشکیلاتی و ارتقای سطح آگاهی ایدئولوژیک در رسیدن به استحکام ایدئولوژیک حرکت کنیم.

" بنده معتقدم یکی از دلایل مهم عدم انشعاب و انشقاق موتلفه اسلامی در طول ۵۰ سال عمر خود محکم بودن مبانی فکری آن است ".

** باید برای اداره کشوره نسخه و کادر داشته باشیم

دبیرکل حزب موتلفه در ادامه با تاکید بر کادرسازی، اظهار داشت: همان گونه که یک پزشک برای بیمار نسخه می نویسد ما برای اداره کشور باید نسخه و کادر داشته باشیم.

حبیبی افزود: همه افعال حزب باید با چشم انداز آن ارتباط داشته باشد، در غیر این صورت کار خوب بی ربط می شود.

وی تاکیدکرد: ما در حزب لابد از دو نوع توسعه کیفی و کمی هستیم و باید در زمینه این دو نوع توسعه همت ویژه داشته باشیم. حزب در مقابل رفع همه نوع مطالبات مردم باید برنامه داشته باشد.

دبیرکل حزب موتلفه افزود: ارتباط با مردم باعثمی شود توسعه کمی و کیفی تحقق یابد و باید در این زمینه کار کنیم.

حبیبی با تاکید پر قدرت، موج آفرینی اصولی منطبق با موازین نظام را ضروری دانست و گفت: اگر تمام تاکتیک ها و تکنیک ها را در انتخابات به کار ببریم اما جو کشور در دست اصولگرایان نباشد فایده ای ندارد. متاسفانه رقبای اصولگرایی سازمان یافته در جهت عدم کارآمدی جریان اصولگرایی کار می کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر