|
|
کدخبر: ۱۶۹۰۸۳

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف:

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد: طبق بیان صریح امام راحل و مقام معظم رهبری، مسئولان باید در برابر انتقادات صبور باشند.

به گزارش گروه دانشگاهخبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در بیانیه ای پیرامون مستند «من روحانی هستم»، اعلام کردند: رسانه هایی که خود زمانی منبع انواع تهمت ها به رئیس جمهور قانونی مملکت بوده اند، حال به اقامه حقی ضایع نشده پرداخته اند.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

" چند روزی است که شاهد هجمه های بی سابقه علیه سازندگان و منتشرکنندگان مستند «من روحانی هستم» در رسانه ها و روزنامه های زنجیره ای و مربوط به جناحی خاص هستیم.

گروهی که هر زمان منافع خود را در خطر دیده اند چشم خود را به روی حقایق بسته و زبان به تخریب گشوده اند. رسانه هایی که فضا را با توصیفات دروغ طوری برای خواننده ای که هنوز مستند را ندیده ترسیم می کنند که انگار قصدی جز فریب اذهان عمومی ندارند.

رسانه هایی که هر زمان خواستند با سوء استفاده از سعه صدر نظام، به دنبال التهاب و بحران آفرینی بوده اند. رسانه هایی که خود زمانی منبع انواع تهمت ها به رئیس جمهور قانونی مملکت بوده اند، حال به اقامه حقی ضایع نشده پرداخته اند.

به شهادت تمام کسانی که این مستند را دیده اند نه تنها این مستند قصد تخریب شخصیت رئیس جمهور را ندارد بلکه سعی کرده تا در برهه های مختلف، مواضع انقلابی ایشان را به تصویر بکشد. پس آیا افرادی هستند که از طرح شدن مواضع انقلابی در فضای عمومی جامعه ترس دارند؟ آیا این افراد از آگاهی مردم و جوانان کشور بیم دارند؟

این که بعد از گذشت چهار ماه از ساخت یک مستند برخی جناح های سیاسی جنجال به راه می اندازند، به سادگی مشخص می کند که این عده از طرح برخی از مواضع انقلابی رئیس جمهور ترس دارند و حال با گذشت چهار ماه از رونمایی مستند و مشاهده بازخوردهای آن در میان مردم، شروع به دست و پا زدن کرده اند.

این که مردم مواضع محکم رئیس جمهور در برابر فتنه ۷۸ را ببینند چه منافعی را به خطر می اندازد؟ آیا چنگ زدن به تاریخ می تواند برای برخی زیانبار تمام شود؟

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف ضمن اعلام حمایت خود از تمامی گروه های مومن انقلابی که در عرصه فرهنگی فعالیت می کنند، توفیق هر چه بیشتر آنان را در راه خدمت به اسلام و انقلاب از خداوند منان خواستار است. از این عزیزان درخواست می کنیم تا بی توجه به عیب جویی کینه ورزان به راه حق خود ادامه دهند.

اما چند نکته را باید توجه کرد طبق بیان صریح امام راحل و مقام معظم رهبری، مسئولان باید در برابر طرح موضوعات و طرح انتقادات صبور باشند.

در واقع دولتمردان و مسئولان نظام باید بدانند که جوانان انقلابی هیچ نیتی جز خیرخواهی برای مملکت ندارند؛ به همین دلیل مسئولان را به سعه صدر دعوت کرده و باید گفت راه درست مواجهه این است که اگر نقدهایی به یک کار دانشجویی دارند باید در فضایی دانشجویی با حضور نمایندگان طرفین به بررسی آن و طرح نقدها پرداخت.

باید پرسید چه معنایی دارد که در برابر یک کار دانشجویی دولت تا این اندازه به ستوه آید که دست به شکایت بزند آن هم پس از گذشت بیش از ۴ ماه از نمایش آن.

همچنین از مسئولان به ویژه رئیس جمهور محترم تقاضا داریم تا کما فی السابق، بحثنظارت بر رسانه ها را دنبال کنند تا برخی رسانه های زنجیره ای برای کشور بحران آفرینی نکنند.

از جناب آقای هاشمی رفسنجانی هم درخواست می کنیم تا هرچه سریعتر نسبت به شفاف نمایی اذهان در مورد خاطره مطرح شده در مستند و ابهامات طرح شده در این رابطه اقدام کنند. "

انتهای پیام /

ارسال نظر