|
|
کدخبر: ۱۷۱۴۰۶

میرتاج الدینی در جمع خبرنگاران:

معاون پارلمانی رئیس جمهور سابق با بیان اینکه ذات مجلس نظارت است گفت: درباره نامزدیم برای انتخابات در وقت خودش صحبت می کنم.

به گزارش خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری فارس، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی معاون پارلمانی دولت دهم در حاشیه مراسم یادبود آیت الله شیخ مسلم ملکوتی که عصر امروز در مسجد نور برگزار شد در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا وزرای دولت نهم و دهم در انتخابات مجلس آینده حضور خواهند یافت اظهار داشت: این موارد گمانه زنی هایی است که از سوی رسانه ها منتشر می شود. تا انتخابات دو سال زمان باقیمانده و فعالیت از حالا زود است.

وی همچنین درباره نامزدی خود در انتخابات آینده گفت: ما نیز در وقت مقتضی حضور در انتخابات را اعلام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سؤال دیگری درباره اینکه آیا احمدی نژاد در ساختمان ولنجک مشغول فعالیت است؟ گفت: بالاخره رئیس جمهور سابق کشور باید جایی داشته باشد و در آسمان نمی تواند زندگی کند.

میرتاج الدینی تصریح کرد: وی هم اکنون در دانشگاه است و پیش از عید درباره مسائل جاری مملکت صحبت داشتیم اما به صورت عمومی بحثی مطرح نشده است.

وی در پاسخ به سؤال دیگری درباره اینکه آیا تعداد سؤال نمایندگان مجلس از وزرا در دولت یازدهم بیشتر از دولت قبلی نیست؟ خاطرنشان کرد: ذات مجلس نظارت است و تذکرات در تمام دوره ها وجود داشته است اما تعداد سؤالات نمایندگان از وزرا یکسان بوده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر