|
|
کدخبر: ۱۷۲۲۶۴

حسنی آهنگر در همایش ملی شناورهای تندرو:

خبرگزاری تسنیم: فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) گفت: مدیریت جهادی یک سبک جدید مدیریتی در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت است و اگر دنبال ارائه سبکی مقابل تمدن غرب هستیم، باید توجه ویژه ای به مدیریت جهادی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار دفاعیخبرگزاری تسنیم، محمدرضا حسنی آهنگر فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) صبح امروز چهارشنبه در سومین همایش ملی شناورهای تندرو که در این دانشگاه در حال برگزاری است، با اشاره به نامگذاری سال ۹۳ بنام فرهنگ و اقتصاد گفت: از واژه مقاومت که رهبر معظم انقلاب از آن برای اقتصاد استفاده کرده اند، می توانیم در سایر حوزه های فرهنگی، علمی و سیاسی نیز استفاده کنیم.

وی افزود: خودباوری، پیشرفت و استقلال مقوله های مقاومت هستند که باید در برنامه های بلند مدت به آن توجه مناسبی داشته باشیم.

رئیس دانشگاه جامع امام حسین(ع) با بیان اینکه دشمنان هجمه زیادی به اقتصاد و فرهنگ ما اعمال می کنند، تصریح کرد: مدیریت جهادی یک سبک جدید مدیریتی در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت است و اگر دنبال ارائه سبکی مقابل تمدن غرب هستیم، باید توجه ویژه ای به مدیریت جهادی داشته باشیم.

حسنی آهنگر، اقتدار ملی را جان کلام پیام رهبر انقلاب در سال ۹۳ دانست و افزود: اقتدار ملی از اقتدار علمی بدست می آید که برای دستیابی به یک مرجعیت علمی باید هم از لحاظ نرم افزاری و هم از لحاظ سخت افزاری غنی باشیم.

وی با بیان اینکه در حوزه سخت افزاری کارهای خوبی به خصوص در حوزه دریا صورت گرفته است، اظهار داشت: باید دانش های تولید شده در این زمینه را اشاعه دهیم و این یکی از وظایف دانشگاه ها و انجمن های علمی است.

فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) خاطرنشان کرد: فرمانده نیروی دریایی سپاه توجه ویژه ای به برگزاری اینگونه همایش ها دارد و امیدوارم که رسیدن به مرجعیت علمی منجر به ظهور امام زمان(عج) شود.
انتهای پیام /

ارسال نظر