|
|
کدخبر: ۱۷۲۸۳۴

حسینی در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از برگزاری نشست مشترک کارگروه تخصصی تعیین قیمت خودرو با وزیر صنعت خبر داد و گفت: زمان دقیق این نشست هفته آینده مشخص می شود.

سید هادی حسینی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم، با اشاره به برنامه های این کمیسیون برای جلوگیری از نوساناتی که در بازار خودرو و در هفته های اخیر ایجاد شده است، گفت: در حال حاضر کارگروهی تخصصی برای تعیین تکلیف قیمت خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس تشکیل شده که نمایندگانی از دولت نیز در این کارگروه عضویت دارند.

وی افزود: کارگروه تعیین تکلیف قیمت خودرو در هفته های گذشته در کمیسیون تشکیل شده است. در حال حاضر این کمیته مشغول بررسی علت نوسانات بازار خودرو در هفته های اخیر است که نتایج آن به طور مرتب به کمیسیون ارائه می شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه، اظهار داشت: این کارگروه از نمایندگانی از خودروسازان، سازمان حمایت و وزارت صنعت، معدن و تجارت در این کمیسیون تشکیل و قرار شده تا در این کارگروه قیمت ها به صورت کارشناسی تعیین و به مصرف کننده اعلام شود.

حسینی خاطر نشان کرد: کارگروه ویژه تعیین تکلیف قیمت خودرو، به طور جدی در موضوع ساماندهی و جلوگیری از نوسانات بازار این محصول وارد شده که در هفته آینده نیز جلساتی با نعمت وزیر صنعت و خودروسازی ها در این مورد خواهیم داشت. البته زمان دقیق این نشست هنوز مشخص نیست که در یکی از جلسات کمیسیون در هفته آینده در مورد آن تصمیم گیری می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر