|
|
کدخبر: ۱۷۲۹۵۰

موسوی لارگانی در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: دولت بر معرفی ابوطالبی پافشاری کند و فرد دیگری را جایگزین وی نکند تا آمریکایی ها فکر نکنند می توانند به ما زور بگویند.

حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم، با اشاره به رفتار آمریکایی ها در قبال معرفی ابوطالبی به عنوان نماینده ایران در سازمان ملل، گفت: کشورهای غربی که این همه دم از دموکراسی می زنند و این همه ادعای آزادی بیان و عمل دارند این رفتار ناشایست آنها درباره نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل بیانگر این است که ادعاهایی که می کنند، جز شعار نیست.

وی تصریح کرد: از دولت یازدهم به این نتیجه رسیده که بهترین فرد و اولین اولویت برای نمایندگی کشورمان در سازمان ملل حمید ابوطالبی است. دولت نباید در مقابل قلدری ها کوتاه بیاید و باید بر انتخاب خود تاکید کند و به مجامع بین المللی شکایت کند. دولت باید برای معرفی ابوطالبی پافشاری کند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس خاطرنشان کرد: اگر در این مورد مقابل آمریکایی ها کوتاه بیاییم، آنها این موضوع را حمل بر تعامل ما نمی کنند و فکر می کنند قلدری آنها را پذیرفته ایم و از سر ناچاری پذیرفته ایم که فرد دیگری را معرفی کنیم. لذا در دیگر موارد هم به حقوق ما متعرض می شوند و موارد دلخواه خود را می خواهند بر ما تحمیل کنند.

موسوی لارگانی تاکید کرد: دولت باید بر معرفی ابوطالبی پافشاری کند و فرد دیگری را جایگزین وی نکند تا آمریکایی ها فکر نکنند که می توانند به ما زور بگویند و مسئولان باید از حق جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند.

وی در پایان تاکید کرد: اصلا به آمریکایی ها ربطی ندارد که ما چه کسی را به عنوان نماینده کشورمان در سازمان ملل معرفی می کنیم و حق دخالت در این موضوع را ندارند.

انتهای پیام /

ارسال نظر