|
|
کدخبر: ۱۷۳۴۵۱

امام جمعه مشهد:

امام جمعه مشهد گفت: بنده وظیفه سیاسی ندارم، بنده وظیفه ام نهی از منکر است و این حداقل کاری است که باید انجام دهم.

به گزارشخبرگزاری فارساز مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته مشهد در جوار ضریح منور امام رضا(ع) با بیان اینکه منتقد دولت نیستم، گفت: بنده به عنوان یک طلبه در تربیون نماز جمعه فقط نهی از منکر می کنم و این حداقل کاری است که باید در نماز جمعه انجام شود.

وی به سخنان رئیس جمهور در مراسم تقدیر از معلمان کشور اشاره کرد و ادامه داد: رئیس جمهور در این برنامه مطرح کردند که دشمن فرهنگ ما را هدف قرار داده و قصد دارد با تهاجمات گسترده ای بر اخلاق و رفتار ما تاثیر و با سبک زندگیمان مقابله کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: آیا ما باید جاده های لشگرکشی دشمن را باز نگه داریم! آیا این تهاجم فرهنگی با ابزاری غیر از ماهواره و نرم افزارهای اجتماعی انجام می شود!

علم الهدی اظهار کرد: شورای عالی مصادیق مجرمانه اعلام کرده است نرم افزار واتس آپ باید مسدود شود.

امام جمعه مشهد گفت: وزیر ارتباطات می گوید تا جایگزینی برای نرم افزارهای واتس آپ پیدا نشود نباید آن ها را مسدود کرد آیا استفاده از این غذای مسموم تا جایگزینی غذای جدید باید ادامه یابد.

علم الهدی با اشاره به طراحی نرم افزاری جدید توسط فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق(ع) افزود: این نرم افزار می تواند جایگزینی برای نرم افزارهای مخرب باشد، کمکشان کنید تا این نرم افزار هر چه سریع تر راه اندازی شود.

وی در ادامه عنوان کرد: ایشان در فرمایشی دیگر واکسینه کردن جوانان را در مقابل تهاجم فرهنگی پیشنهاد کرده اند حال باید گفت اگر وبا در یک شهری وارد شد باید مردم را واکسینه کرد و همزمان آب های آلوده به میکروب وبا را وارد شهر کرد؟ آیا این گونه می خواهند مردم شهر را واکسینه کنند.

امام جمعه مشهد افزود: وظیفه ما کمک به دولت است و برای موفقیت دولت دعا می کنیم.

علم الهدی گفت: مگر چقدر بی دین در این کشور داریم که برای راضی کردن آن ها این حرف ها را می زنید آن هم در کشوری که فقط در یک روز ۷۰۰ نماز جمعه برگزار می شود و این همه زن و مرد مومن و متدین در آن شرکت می کنند.

وی تاکید کرد: بنده وظیفه سیاسی ندارم، وظیفه بنده نهی از منکر است که این حداقل کاری است که باید انجام دهم.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: علت اینکه امسال از جانب رهبر معظم انقلاب سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری شده است این است که دشمن اقتصاد و فرهنگ مردم را هدف قرار داده است دشمن می خواهد فرهنگ دینی را از بین ببرد و به اهداف خودش دست یابد.

انتهای پیام / ۲۲۰۲ / م۳۰

ارسال نظر