|
|
کدخبر: ۱۷۳۶۳۵

باهنر در گفتگو با مهر:

نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: تا امروز تنها نامزد انتخابات ریاست مجلس آقای علی لاریجانی است و تنها نامزد های نائب رئیسی نیز بنده و آقای ابوترابی هستیم.

محمد رضا باهنر در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر با بین اینکه ترکیب هیات رئیسه مجلس در سال سوم مجلس نهم تحول چندانی نخواهد یافت گفت: تا امروز تنها گزینه ریاست مجلس علی لاریجانی است و فرد دیگری نامزد نشده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنده وآقای ابوترابی هم تا امروز تنها نامزد های نائب رئیسی مجلس هستیم.

وی ادامه داد: کارپردازان و دبیران فعلی هیات رئیسه نیز در انتخابات هیات رئیسه نامزد می شوند اما نمایندگان دیگر نیز برای احراز این پست ها نامزد خواهند شد.

به گزارش مهر ۴ خرداد ماه انتخابات هیات رئیس مجلس، در سومین سال مجلس نهم برگزار خواهد شد، در دوره اول مجلس نهم حداد عادل از فراکسیون اصولگرایان با علی لاریجانی از فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت برای احراز پست ریاست مجلس رقابت کردند که در پایان لاریجانی پیروز این رقابت بود. در سال دوم مجلس نهم حداد در این رقابت شرکت نکرد و مجددا لاریجانی ریاست مجلس را برعهده گرفت.

ارسال نظر