|
|
کدخبر: ۱۷۷۵۰۲

پس از تبیین مواضع صریح جمهوری اسلامی توسط رهبر معظم انقلاب در دیدار با مداحان به ناگاه لحن پیام توئیتری آقای هاشمی حول محور تعامل با جهان تغییر کرد. اما در این بین، این تغییر موضع زیرکانه موجب رسوایی دو طیف در جامعه شد.

به گزارشامیدنیوز، عقب نشینی آقای هاشمی از توئیت های خائنانه و ضدانقلابی که به اسم ایشان منتشر می شد، سبب شد تا دو طیف رسوا شوند:

یکی ضدانقلاب و براندازها که دوست دارند هاشمی هرچه سریعتر از قطار انقلاب پیاده و اپوزوسیون برانداز، تقویت شود و گروه دیگر، برخی مدعیان بصیرت که می خواهند به زور هاشمی را از قطار انقلاب بیرون کنند.

حالا که ماجرای توئیت های مشکوک هاشمی در یکماه اخیر دارد به بهترین شکل ختم می شود، این آقایان در تلاشند شکاف میان هاشمی و نظام را بزرگ و بزرگتر جلوه دهند و با لگد هم که شده هاشمی را از قطار انقلاب بیرون بیندازند.

این جماعت خود افسر جنگ نرم پندار، در فتنه۸۸ هم بجای روشنگری و بصیرت افزایی، و بدون اینکه به ابهامات پاسخ دهند، صرفا تنش را دامن می زدند تصور می کردند بصیرت یعنی فحش دادن به موسوی و کروبی و خاتمی و هاشمی!

نقش و کارکرد این جماعت، پرکردن شکاف میان براندازان و معترضان است. نقشی خائنانه که خود این برادران هم از آثار شومش خبر ندارند و بعید نیست طراحی شده باشد.

باوجود این رفاعه های زمان، نظام جمهوری اسلامی نیازی به دشمن ندارد…

یادمان باشد که راه مقابله با فتنه گری خناسان و چاپلوسان لانه کرده در اطراف آقای هاشمی، فحش دادن نیست. مواجهه درست با این پدیده شوم، رد ادعاهای نادرست با دلایل و شواهد، شفاف کردن راه از بیراهه و طرح سوال و استدلال از آقای هاشمی و اطرافیانش برای زدودن غبارها و ابهام زدایی از حقیقت است. این را می توان یه بصیرت افزایی صحیح دانست.

ارسال نظر