|
|
کدخبر: ۱۷۸۱۱۰

رئیس قوه مقننه در پیامی میلاد مسیح _ علیه السلام _ و آغاز سال نوی میلادی را تبریک گفت.

به گزارش امیدنیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی لاریجانی رئیس قوه مقننه، در پیامی فرا رسیدن زادروز مسیح _ علیه السلام _ و آغاز سال نوی میلادی را تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

" وَآتَیْنَا عِیسَى ابْنَ مَرْیَمَ الْبَیِّنَاتِ وَأَیَّدْنَاهُ بِرُوحِ الْقُدُسِ "(بقره / ۲۵۳)

عالیجناب
بسیار خرسندم زادروز خجسته و باشکوه کلمه حق خداوند پیامبر بزرگ الهی حضرت عیسی مسیح(ع) و فرا رسیدن سال نوی میلادی را به جنابعالی و نمایندگان محترم پارلمان و رهروان طریق توحید و یکتاپرستی صمیمانه تبریک و تهنیت گویم.

آموزه‌ها و تعالیم پیامبران الهی نویددهنده صلح و عدالت، فلاح و رستگاری جامعه انسانی است که جهان کنونی بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز دارد.

معتقدم اصل تعامل و گفت‌وگوی پیروان ادیان الهی جهت نیل به آرمانها و اهداف والای پیامبران بزرگی مانند حضرت عیسی(ع) اجتناب‌ناپذیر است.

در این راستا نمایندگان ملتها در مجالس و پارلمانها از نقش و جایگاه حائز اهمیت فراوانی برخوردارند و مجلس شورای اسلامی با هدف تقویت صلح و ارزشهای والای الهی انسانی آمادگی هرگونه تعامل و همکاری مشترک را دارد.

فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تقدیم مجدد صمیمانه ترین تبریکات، سربلندی و عزت روزافزون جنابعالی، سعادت و بهروزی دولت، ملت و پارلمان آن کشور را از خداوند متعال مسئلت دارم.

علی لاریجانی
رئیس مجلس شورای اسلامی
جمهوری اسلامی ایران

ارسال نظر