|
|
کدخبر: ۱۷۸۱۹۶

اولین جلسه ستاد انتخابات کشور فردا به ریاست عبدالرضا رحمانی‌فضلی و با حضور تمامی اعضا برگزار می‌شود.

به گزارش امید نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، اولین جلسه ستاد انتخابات کشور فردا(شنبه) برگزار خواهد شد. ای جلسه به ریاست وزیر کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلیو در محل این وزارتخانه برگزار می‌شود.

در جلسه فردا آخرین وضعیت برگزاری الکترونیکی انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۹۶ بررسی می‌شود و همه اعضای ستاد انتخابات در آن حضور خواهند داشت.

وزیر کشور در اوایل این هفته با صدور احکام جداگانه اعضا و رؤسای کمیته‌ های ستاد انتخابات کشور را منصوب و آرایش نهایی ستاد انتخابات برای برگزاری انتخابات در بهار ۱۳۹۶ را شکل داد. براساس این احکام، علی‌اصغر احمدی معاون سیاسی وزیر کشور با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات کشور، سیدسلمان سامانی قائم‌مقام وزیر در امور مجلس و هماهنگی استان‌ها با حفظ سمت به عنوان عضو و رئیس کمیته حقوقی، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی با حفظ سمت به عنوان عضو و رئیس کمیته امنیتی و انتظامی، جواد ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع با حفظ سمت به عنوان عضو و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی، حمید درخشان‌نیا رئیس سازمان ثبت احوال با حفظ سمت به عنوان عضو ستاد انتخابات، وجه‌اله خدمتگزار رئیس مرکز مدیریت عملکرد و بازرسی با حفظ سمت به عنوان عضو و رئیس هیئت بازرسی انتخابات، امیر شجاعان رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات با حفظ سمت به عنوان عضو و رئیس کمیته فناوری اطلاعات، محمد ابراهیم شوشتری مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست با حفظ سمت به عنوان عضو و رئیس کمیته حراست و استعلامات، سیدرمضان شجاعی‌کیاسری رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل با حفظ سمت به عنوان عضو و رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و علی پورعلی مطلق مدیرکل انتخابات با حفظ سمت به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات کشور منصوب شده‌اند.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۹۶ برگزار خواهد شد.

ارسال نظر