|
|
کدخبر: ۱۷۸۲۰۵

دلار باید برای کاهش ارزش پول ملی و قدرت خرید مردم و رونق صادرات و تولید کارخانه‌ها افزایش قیمت پیدا کند.

به گزارش امید نیوز به نقل از مشرق:

سید جواد ابطحی پیش از ظهر امروز در جمع مردم شهرستان خمینی‌شهر به تشریح فتنه ۸۸ پرداخت و اظهار کرد: نظام در سال ۸۸ با رأفت کامل اسلامی و مماشات با سران فتنه برخورد کرد و آن‌ها حتی بعد از وقایع عاشورا و ۹ دی هم آزاد بودند.

وی با اشاره به اینکه سران فتنه در سال ۸۸ بعد از حماسه ۹ دی در حمایت از مخالفان بشار اسد بیانیه صادر کردند، بیان داشت: نظام بعد از ۲۵ بهمن‌ماه ۸۸ بعد از صدور بیانیه و دفاع از تکفیری‌ها به دستور شورای عالی امنیت مالی به حصر خانگی قرار گرفتند تا قبل از این تاریخ سران فتنه آزاد بودند.

سران فتنه در حصر می‌خورند و می‌خوابند

نماینده مردم خمینی‌شهر با بیان اینکه در سال ۸۸ به دستور روحانی به‌عنوان مسؤول شورای عالی امنیت ملی سران فتنه در حصر خانگی قرار گرفتند، گفت: امروز تمام امکانات رفاهی و تفریحی برای سران فتنه مهیاست، سران فتنه می‌خورند و می‌خوابند، شرایطی که برای سران فتنه فراهم است برای من به‌ عنوان نماینده مجلس مهیا نیست.

ابطحی با تاکید بر اینکه رأفت اسلامی درباره سران فتنه از سوی نظام در تاریخ بی‌نظیر است، ابراز داشت: بعضی تلاش می‌کنند تا سران فتنه آزاد شوند که حتی اگر اینگونه هم شود باید محاکمه شوند.

وی با بیان اینکه ۹ مورد تخلف و جرم به سران فتنه وارد است، اعلام کرد: در دوره مجلس هشتم تخلفات و جرم‌هایی که به سران فتنه برمی‌گردد به تایید و امضای ۱۴۰ نماینده مجلس هشتم رسید و تحویل قوه قضائیه شد.

نماینده مردم خمینی‌شهر با بیان اینکه سران فتنه باید به دلیل ارتکاب این جرائم به اشد مجازات محکوم شوند تصریح کرد: کشته شدن مردم عادی، شهادت بسیجیان و دیگر اقشار مردم یکی از جرائم سران فتنه است، چه کسی پاسخگوی خون به ناحق ریخته شده این افراد است.

۳۲۳ هزار میلیارد تومان به کشور خسارت وارد کردند

ابطحی عنوان کرد: در سال ۸۸ فقط در تهران ۶۳ میلیارد تومان به بانک‌ها، اماکن و اموال عمومی خسارت وارد شد و مجموعاً در طول چند ماه آشوب، ۳۲۳ هزار میلیارد تومان به کشور خسارت وارد کردند، همین خسارت‌ها به کشور و بیت‌المال گناه کوچکی نیست.

وی با بیان اینکه در علم اقتصاد امنیت به‌ عنوان کالای عمومی محسوب می‌شود، گفت: در کنار امنیت، اقتصاد و کسب‌وکار رونق می‌گیرد، سران فتنه به امنیت عمومی و اقتصاد کشور آسیب وارد کردند، چند ماه کشور دچار بحران بود و سرمایه‌گذاری خارجی تعطیل شد.

ابطحی ادامه داد: عده‌ای در مجلس دهم به دنبال آن هستند که نام فتنه برده نشود و هنوز ناراحت هستند، استاندار ایلام به‌صراحت اعلام می‌کند مراسم ۹ دی برگزار نشود و اگر برگزار شد من شرکت نمی‌کنم.

دولت یازدهم، نامحرم به ملت ایران است

نماینده مردم خمینی‌شهر خطاب به حامیان یکی از سران فتنه در مجلس دهم گفت: شما ادعا دارید اگر کاندیدای مورد نظر شما رئیس‌جمهور می‌شد جامعه امروز ما بهتر بود و احمدی‌نژاد مملکت را از بین برد؛ غیر از این است که اگر کاندیدای مورد نظر شما رئیس‌جمهور شده بود بعضی از کابینه دولت یازدهم وزرای او می‌شدند.

ابطحی با اشاره به اینکه زنگنه، آخوندی، ربیعی تعدادی از وزرای دولت یازدهم عضو ستاد موسوی بودند، اضافه کرد: در حال حاضر ستاد موسوی کشور را اداره می‌کنند و وضعیت و اوضاع کشور این است، اگر موسوی می‌آمد هم با همین افراد کابینه تشکیل می‌داد.

وی تصریح کرد: بیش از سه سال است مملکت و اقتصاد کشور را معطل مذاکرات با آمریکا کرده و در نهایت آقای ظریف اعتراف می‌کند اشتباه کردم به‌ کری اعتماد کردم، من شخصاً صوت آقای ظریف را گوش دادم، ما از اعتراف صادقانه ظریف تشکر کردیم، اعتراف به‌ اشتباه مجازات را کاهش می‌دهد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه آقای ظریف باید به ‌صورت علنی به ‌اشتباه خود اعتراف کند، ابراز داشت: از نگاه دولت یازدهم مردم نامحرم هستند و از ابتدا اجازه ندادند نمایندگان مجلس از قراردادهای پژو با فرانسه، قرارداد خرید بوئینگ و ایرباس، برجام و FATF آگاه شوند.

وی خطاب به دولت گفت: مگر شما چه می‌خواهید بکنید که مردم و نمایندگان مجلس را نامحرم می‌دانید، اسرائیل، آمریکا و فرانسه از نمایندگان مجلس محرم‌ترند و در جریان قراردادهای دولت یازدهم هستند ولی ما بی‌اطلاعیم.

نهاوندیان پیشنهاد می‌کند دلار باید به حداقل ۷ هزار تومان برسد

ابطحی تصریح کرد: نهاوندیان پیشنهاد می‌کند که برای رونق صادرات و تولید کارخانه‌ها دلار باید به حداقل ۷ هزار تومان برسد؛ افزایش قیمت دلار باعثکاهش ارزش پول ملی و قدرت خرید مردم می‌شود، این در حالی است که دولت در قبال معتادان گورخواب شهریار اشک می‌ریزد، ولی در قبال افزایش قیمت دلار واکنش نشان نمی‌دهد.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با وضعیت اقتصادی موجود کشور ۵۰ نفر گورخواب به ۵ هزار نفر افزایش پیدا می‌کند تصریح کرد: صندوق بین‌المللی پول پیش‌بینی کرده بود تا آخر سال میلادی دلار به ۴ هزار تومان می‌رسد و با آغاز سال نو مسیحی دلار به ۵ هزار افزایش پیدا می‌کند.

دولت ۱۳۰ هزار میلیارد تومان به تأمین اجتماعی بدهکار است

وی با بیان اینکه حل مشکلات بیمه تأمین اجتماعی یکی از مطالبات به‌حق مردم است اظهار داشت: دولت ۱۳۰ هزار میلیارد تومان به تأمین اجتماعی بدهکار است، تنها ۲۴ هزار میلیارد تومان سهم بازنشستگان ذوب‌آهن است، دولت با افزایش قیمت دلار می‌خواهد بدهی‌ها خود را پرداخت کند.

ابطحی در ادامه عنوان کرد: دولت سهمیه اشتغال را به مردان مجرد با شرط ازدواج بدهد، با این روش باعثتشویق جوانان به ازدواج و اشتغال خواهیم شد.

نظریه هاشمی برای انتخابات ۹۶

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص برنامه هاشمی برای انتخابات سال ۹۶ افشاگری کرد و گفت: نظریه هاشمی رفسنجانی برای انتخابات سال آینده است که اعلام کند دیگر حکومت دینی نمی‌خواهیم و حکومت دینی جامعه ما به حکومت مسلمانان و مشابه کشورهای مالزِی و ترکیه تبدیل شود و فقط حاکمان ما مسلمان باشند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اگر می‌خواستیم حکومت دینی نداشته باشیم پس چرا انقلاب کردیم، تصریح کرد: البته شروع‌کننده این نظریه فائزه هاشمی است که اعلام کرد به حکومت دینی اعتقادی نداریم و آقای هاشمی و خانواده‌اش به دنبال پیدا کردن این نظریه در انتخابات سال آینده هستند و اینکه حجاب و بی‌حجابی در جامعه آزاد باشد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس به ۹ دی‌ماه سال ۸۸ اشاره کرد و یادآور شد: ۹ دی سال ۸۸ نشان داد مردم در قبال دین اسلام و نظام جمهوری اسلامی بی‌تفاوت نیستند و وارد صحنه می‌شوند و حساب افراد و اشخاص را نظام جدا می‌داند.

ابطحی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه پیروزی در حلب ساده نبود اعلام کرد: حلب با کمک نیروهای شیعه از لبنان، افغانستان و ایران آزاد شد در حالی که آمریکا و مخالفان سوریه باور نمی‌کردند حلب پیروز شود، از طرفی علت عدم پیروزی در موصل این است که آمریکا در لباس دوست در کنار نیروهای عراقی می‌جنگد و مانع فتح موصل است.

وی در پایان با بیان اینکه باید فتنه جدید دشمن را شناخت ادامه داد: فتنه جدید فتنه‌گران این است که با ولی‌فقیه در ظاهر همراهی کنند و با دفاع از رهبری سنگ تمام بگذارند ولی در عمل مخالف مقام معظم رهبری عمل می‌کنند.

ارسال نظر