|
|
کدخبر: ۱۷۸۵۶۲

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که با هدف به اجماع رسیدن اصولگراهای مختلف در موضوعاتی مثل انتخابات تشکیل شده به دیدار آیت الله موحدی کرمانی رفتند.

به گزارش سرویس سیاسی امید نیوز - حجت‌الاسلام محمدحسن رحیمیان رئیس هیئت مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در این جلسه در سخنانی کوتاه به لزوم ادامه حرکت اصیل انقلاب اسلامی و مراقبت از انحراف از آن تأکید کرد و گفت: ادامه سیاست‌های جاری در بخش‌های اقتصادی و سیاست خارجی و سیاست داخلی و نیز حرکت بسیار کند خط علمی و تشدید آسیب‌های اجتماعی در کشور به‌هیچ‌وجه به سود مردم نیست و ضرورت دارد روند فعلی در بخش اجرایی کشور هر چه زودتر متوقف شود.

در ادامه این جلسه آیت‌الله موحدی‌کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارزکه چندی است از طرف مقام معظم رهبری به سمت رییس موقت محمع تشخیص مصلحت نظام انتخاب شده اند بر لزوم صبر، استقامت، تقوا و همچنین ارتباطات تشکیلاتی و هدفمند در آینده مسیر اسلام و انقلاب اسلامی اشاره و تأکید کرد: برای استمرار حرکت اصیل انقلاب اسلامی، حتماً باید از صبر در برابر شدائد و دعوت برادران ایمانی به معروف و استقامت و نیز استقرار بر راه خدا و استمرار یک حرکت تشکیلاتی و ارتباطاتی بهره‌برداری کرد. آیت الله موحدی کرمانی که به نوعی پدر جریان اصولگرا نیز هستند و حتی در انتخابات سال ۹۲ اصولگرایان برای رسیدن به گزینه ی مشترک با ایشان بارها جلسه گذاشتند از روند پیگیریجبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامیرضایت دارد. جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که چندی است توسط اصولگریان حد وسط بین جبهه پایداری و حزب موتلفه شکل گرفته است.

امام‌جمعه موقت تهران تصریح کرد: ‌ جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مورد حمایت کامل علما و روحانیون برجسته است.

این مراسم با حضور بیش از ۱۳۰ نفر از منتخبان ائمه جماعات شهر تهران برگزار و در نهایت با برگزاری یک انتخابات، ۲۵ نفر از آن‌ها به‌عنوان نمایندگان روحانیون و ائمه جماعات مساجد تهران در اولین جلسه مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی انتخاب شدند.

ارسال نظر