|
|
کدخبر: ۱۷۹۳۵۸

لیست خدمت در راستای وحدت کاندید های شورای شهر تهران در قالب لیستی سی نفره هفته آینده منتشر می شود.

به گزارش سرویس سیاسی امید نیوز - مهدی چمران گفت: برای ارائه لیست خدمت اصولگرایان منتظر تایید صلاحیت اعضا هستیم و بعد از اعلام تایید صلاحیت ها، نفرات نهایی لیست را معرفی خواهیم کرد.
وی افزود: این لیست مختص به اعضای شورای شهر تهران است و قرار نیست برای سایر کلانشهرها لیست ارائه شود.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص زمان اعلام لیست خدمت اصولگرایان تصریح کرد: مقرر شده لیست نهایی خدمت طی هفته آینده اعلام شود و تا آن زمان نیز جمع بندی های نهایی صورت خواهد گرفت.
چمران در واکنش به برخی اخبار منتشر شده در رابطه با رد صلاحیت برخی از چهره های حاضر در شورای شهر تهران اظهارکرد: اخبار منتشر شده به هیچ وجه سندیت ندارد زیرا رد صلاحیت ها باید از طریق مراجع رسمی اعلام شود.
وی با تاکید بر ممنوعیت بهره گیری از امکانات شهر در راستای تبلیغات کاندیدای شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: بارها اعلام شده که اعضای شورای شهر تهران اجازه بهره مندی از امکانات شهر برای تبلیغات را ندارند.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه " کاندیدا باید در هزینه های تبلیغات صرفه جویی کنند " اذعان کرد: کاندیدا باید علاوه بر صرفه جویی در هزینه تبلیغات خود از بهره گیری از اموال بیت المال در تبلیغات خود داری کنند.

لیست خدمت که به احتمال زیاد متشکل از نمایندگان اصولگرای فعلی شورای شهر تهران و اصولگرایانی که به تازگی هوای حضور در این شورا را دارند خواهند بود با هدف وحدت نیروهای اصولگرا تشکیل شده است ونمایندگان فعلی شورا مثلپرویز سروری، مرتضی طلایی،محسن پیرهادی، رضاتقی پور و همچنین چهره هایی مثل لطف الله فروزنده، علیرضا دهقان، حجت الاسلام قاسمیان به احتمال زیاد درآن حضور خواهند داشت.

ارسال نظر