|
|
کدخبر: ۱۷۹۳۸۷

اولین واکنش انتخاباتی رئیسی در نامه به رئیس جمهور و رئیس سازمان صدا و سیما

اگر در صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری، رقابت برای خدمت به مردم می‌باشد و همین مایه مباهات ماست، حیف است که به شائبه نمایش‌های تبلیغاتی که داوری دیگران را درباره ما مخدوش می‌کند، آلوده شود.

به گزارش امید نیوزحجت الاسلامرئیسیتولیت آستان قدس رضوی کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در اولین واکنش انتخاباتی خود ابتدا به فعالیت های رئیس جمهور و پوشش اخبار رئیس جمهور توسط صدا و سیما به دکترروحانیو آقای علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما در نامه ای انتقاد کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
حجت‌الاسلام والمسلمین جناب‌ آقای روحانی
رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تحیت؛
بنده و جنابعالی پیش از آنکهحقوقدانباشیم، هر دو مفتخر به کسوت روحانیت هستیم و این انتساب، ما را به رعایت امور اخلاقی بیش از دیگران ملزم و موظف می‌نماید.
اگر در صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری، رقابت برای خدمت به مردم می‌باشد و همین مایه مباهات ماست، حیف است که به شائبه نمایش‌هایتبلیغاتیکه داوری دیگران را درباره مامخدوشمی‌کند، آلوده شود.

سیدابراهیم رئیسی

۹۶/۰۱ / ۲۹

نامه رئیسی به رئیس سازمان صدا و سیما

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر علی‌عسکری،
رئیس محترم سازمانصدا و سیما

با سلام و تحیت؛
انتظار این است به منظور برگزاری انتخاباتی «سالم، پرشور و رقابتی»، رسانه ملی خود را به رعایت عدالت تبلیغاتی ملزم بداند.
متأسفانه برخلاف روال معمول، اکنون برنامه‌های جاری رئیس‌جمهور محترم که یکی از کاندیداهایانتخاباتریاست جمهوری می‌باشند، به طور پی در پی و پرحجم در صدا و سیما پوشش زنده و خبری پیدا می‌کند.

از آنجا که بسیاری از برنامه‌های مزبور، جزو شئون انحصاری رئیس دولت نبوده و انجام آن‌ها متوقف به حضور ایشان نیست، از صداوسیما انتظار می‌رود با عنایت به اهداف و مأموریت‌های قانونی خود از هرگونه اقدامی که با ایجاد شائبه تبلیغ جانبدارانه به نفع یک فرد یا جریان خاص، فرآیند داوری درست و آگاهانه مردم شریف را مخدوش سازد، جداً پرهیز نماید.

ارسال نظر