|
|
کدخبر: ۱۷۹۴۰۸

چندی پیش و در آستانه ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری رئیس دستگاه قضا در جملاتی به اصول گرایان که به نظر می آید با او در یک طیف هستند کنایه ای زد که البته به نظر می آید که این کنایه بیشتر خطاب به پایداری هاست.

به گزارشامید نیوزحزب پایداری که خود میگوید شاخه ای از اصولگرایان است درانتخاباتگذشته تاکید زیادی بر روی کلمه اصلح داشت و بر همین اساس ابتدا از محمد باقر لنکرانی دفاع کرد و پس از او ازسعید جلیلیدفاع کرد و بیشتر از سوابق اجرایی بر تقوا تاکید داشت به نظر می آمد که عده زیادی از مردم چه اصلاح طلب و چه اصول گرا این نظر برخی از اصول گرایان را نپسندیدند و این نکته بعدا در انتخابات نیز نمود پیدا کرد و حتی در اصول گرایان نیز محمد باقرقالیبافبعد ازحسن روحانیبر صدر نشست. حزب پایداری و بخشی از اصول گرایان بیشتر از ورزیده بودن فرد و داشتن سوابق اجرایی و سیاسی آن هم در مناصب بالا بیشتر به خوب بودن و با تقوا بودن فرد تاکید دارد.

حال رئیس دستگاه قضا به کنایه میگوید بعضی ها فقط آدم خوبی هستند و به درد امام جماعتی میخورند نه ریاست جمهوری به نظر می آید این کنایه به کاندیدای امروز پایداری نیز بوده است که آنروز نیز اسم سید ابراهیم رئیسی مطرح بوده است.

در زیر جمله آیت اللهآملی لاریجانیرا میبینید:

گاهی به نظر می رسد که در سالهای گذشته و در مورد برخی افراد، مدیر و مدبر بودن در حد ریاست جمهوری کشور ثابت و محرز نبوده است. بر همین اساس

نباید تابع احساسات باشیم و بگوییم یک شخص چون آدم خوبی است، می تواند رئیس جمهوری شود. یک آدم خوب شاید برای امامت جماعت یک مسجد فرد مناسبی باشد اما لزوما هر آدم خوبی برای ریاست جمهوری مناسب نیست.

ارسال نظر