|
|
کدخبر: ۱۷۹۴۹۵

نعمتی رئیس ستاد انتخابات اصولگرایان معتدل حامی روحانی:

کشور را به ۸ منطقه تقسیم کردیم که ۳۲ استان را پوشش می دهد، ۱۶ کمیته تشکیل داده ایم و برای ستاد ۵ معاونت نیز در نظر گرفته ایم، ستاد های مردمی از فردا در سراسر کشور فعال خواهند شد و همچنین سایتی را نیز به نام اصولگرایان معتدل راه اندازی کرده ایم.

به گزارشگروه سیاسی امیدنیوزرئیس ستاد انتخابات اصولگرایان معتدل حامی روحانی گفت: طیف اصولگرایی تنها شامل جمنا نیست و طیف عظیمی از اصولگرایان خارج از جمنا حضور دارند.

بهروز نعمتی عصر دوشنبه در مراسم گشایش ستاد انتخابات اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی با بیان این مطلب افزود: ما به سرعت و ضرب الاجل و در مدت ۲۴ ساعت ستاد اصولگرایان معتدل حامی روحانی را راه اندازی کردیم.

رئیس ستاد انتخابات اصولگرایان معتدل حامی روحانی با بیان اینکه ما به دنبال " اثر بخشی " این ستاد هستیم، توضیح داد که در راس هرم اداری ستاد، شورای سیاستگذاری قرار دادر و سپس شورای مشورتی راهبردی فعال است که شامل نمایندگان ادوار و اقشار مختلف مش شود.

نعمتی هم چنین در خصوص ساختار و تشکیلات و تقسیم بندی سازمانی ستاد اصولگرایان معتدل حامی روحانی گفت: کشور را به ۸ منطقه تقسیم کردیم که ۳۲ استان را پوشش می دهد، ۱۶ کمیته تشکیل داده ایم و برای ستاد ۵ معاونت نیز در نظر گرفته ایم.

وی با اشاره به اینکه در کنار این ستادها یک ستاد مردمی هم تشکیل داده ایم گفت: ستاد های مردمی از فردا در سراسر کشور فعال خواهند شد و همچنین سایتی را نیز به نام اصولگرایان معتدل راه اندازی کرده ایم.

ارسال نظر