|
|
کدخبر: ۱۷۹۶۲۴

کارنامه موفق روحانی همچون مشارکت ممتاز جناب آقای روحانی در دوران جنگ به عنوان قائم مقام فرماندهی جنگ و حضور ۲۰ساله ایشان در مجلس شورای اسلامی و غیره دلالت بر اصلح بودن ایشان دارد.

به گزارشگروه سیاسی امیدنیوزحجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری بیان کرد: کارنامه موفقروحانیدلالت بر اصلح بودن ایشان دارد.

مشارکت ممتاز جناب آقای روحانی در دوران جنگ به عنوان قائم مقام فرماندهی جنگ(مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره))، حضور ۲۰ساله ایشان در مجلس شورای اسلامی، ۱۶ سال دبیری شورای عالی امنیت ملی، تجربه موفق ۴ سال ریاست جمهوری و کارنامه موفق و قابل قبول ایشان، همه و همه دلالت بر اصلح بودن جناب آقای دکتر روحانی دارد.

متأسفانه بد اخلاقی ها و بی انضباطی هایی را در مناظرات شاهد بودیم که ریشه در بدعت ها و میراثهای زشت بجای مانده از دوره های قبل داشتند و حکایت از آسیب هایی جدی در حوزه فرهنگ جامعه دارند.

همگان به خصوص جوانان عزیز و پرشور مراقب باشند تا مبادا پیش از انتخابات، در حین انتخابات و یا پس از اتمام آن و هنگام اعلان نتایج، دچار احساسات شده و در دام عده ای قلیل قرار گرفته و به سمت تشنج و التهابات غیرضروری منحرف شوند؛ لذا می بایست هوشیار بوده و با حفظ آرامش و خویشتن داری بهانه ای به دست دشمنان ندهند و از تکرار تجربه تلخ چند سال پیش پرهیز گردد.

انشاالله در همان مرحله ی اول، با ادای تکلیف ملی و شرعی خود، فرد اصلح را انتخاب نموده و او را با قدرت، برای چهار سال دیگر به مسئولیت های بزرگ پیش رو بگمارند.

ارسال نظر

پربیننده ترین

آخرین اخبار