|
|
کدخبر: ۱۷۹۶۴۲

انتقاد وزیر ارتباطات از شیوه پوشش اخبار انتخاباتی در صداوسیما

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: همه اپراتورها و شرکت های اینترنتی وظیفه دارند برای همه نامزدها به طور یکسان و به تقاضاهای آنان سرویس های مخابراتی و اینترنتی را فراهم کنند و نباید بین نامزدها هیچ تفاوتی باشد.

به گزارش دوشنبه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، «محمود واعظی» در نشست هماهنگی مرحله سوم اجرای شبکه ملی اطلاعات افزود: باید تقاضای کاندیداها را پاسخگو باشیم تا مردم بتوانند به راحتی همه دیدگاه های آنها را بفهمند و بهترین انتخاب را داشته باشند.
واعظی گفت: هرچه کارایی ما بیشتر باشد اعتماد مردم افزایش پیدا می کند؛ برخلاف صداوسیما که این روزها به طور جناحی به پوشش اخبار انتخاباتی مشغول است و نتیجه عکس از آن می گیرد.
وی افزود: همه فعالیت های انتخاباتی در بستر شبکه ملی اطلاعات در حال انجام است و اگر بتوانیم در این روزهای تبلیغات، با حفظ بی طرفی کارایی خوبی از خود نشان دهیم، اعتماد مردم به ما افزایش پیدا می کند.
واعظی گفت: همه دوستان باید خود را آماده کنند؛ زیرا از فردا در مسائل گوناگون حتی پوشش فوتبال کشور باید به طوری عمل کرد که با ارایه سرویس خوب، تا ۵۰ هزار نفر بازی را از نزدیک می بینند و یکصد هزار نفر نیز از خانه و محل کار به طور مستقیم آن فوتبال را می بینند. حتی سه هزار نفر می توانند از نزدیک به دیدن کنسرت بروند و ۲۰ هزار نفر نیز در خانه به تماشای آن بنشینند.
وی تاکید کرد اکنون در دوره انتخابات عملکرد فضای مجازی کمتر از صداوسیما نیست و ادامه داد: استقبال مردم از فضای مجازی همان است که در شبکه ملی اطلاعات به دنبال آن بودیم. همواره می خواستیم مردم به شبکه ملی اطلاعات اعتماد کنند و بدانند همه کارهایشان را از می توانند از این طریق انجام دهند.
به گزارش ایرنا، انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره مجلس دهم شورای اسلامی بیست و نهم اردیبهشت ماه همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

ارسال نظر