|
|
کدخبر: ۱۷۹۶۴۶

استقبال جعیت حدود ۲۰۰۰۰۰ نفری در مصلای تهران از قالیباف و رئیسی

سید ایراهیم رئیسی و قالیباف امروز در میان اجنماع کم نظیر هوادارانشان در مصلی تهران: گفتیم لازم است در کشور حتما بیش از یک میلیون شغل ایجاد شود / آقای روحانی مگر متن قانون برنامه ششم نیست؟ /: ما موافق افزایش یارانه‌ها به اقشار کم درآمد هستیم ولی شما گفتید منابع آن موجود نیست. منابع وجود دارد ولی چرا شب انتخابات یاد افزایش مستمریها افتادید؟

به گزارش امید نیوزامروز مصلی تهران شاهد بزرگترین گردهمایی حامیان قالیباف ورئیسیبود. رئیسی در این همایش که حدود دویست هزار نفر در آن حضور داشتند دستقالیبافرا بالا برد و ائتلاف را اعلام رسمی کرد و هر دو در این همایش به ایراد سخن پرداختند. بخش های مهم این دو سخنرانی در ادامه می آید.

حجت الاسلام رئیسی: در مقابل تهمتهای شما؛ ما زندگی استادی را دیدیم…
به او گفتند چرا سخن نمی‌گویی؟
گفت من باید مصالح کشور را رعایت کنم؛ امامم و مقتدایم به من اینگونه فرموده است.

رئیسی در مصلی تهران:
حق شهروندی آن است که سفره فقر هر روز کوچک تر نشود
۴ سال کشور در اختیار شما بود، چه کار کردید؟
امروز مردم باید بین جریان ناکار آمدی و جریان کار آمد انتخاب کنند
ما باید نظام اداری عادلانه و پرداخت عادلانه در کشور فراهم کنیم
می گویید ما طرفداران هنرمندان هستیم طرفدار بودن هنرمند این است که فضای عادلانه بین تمامی هنرمندان شکل بگیرد نه اینکه هنرمند گوشه بیمارستان جان بدهد کسی احوال او را نپرسد

رئیسی در مصلای تهران:
گفتیم لازم است در کشور حتما بیش از یک میلیون شغل ایجاد شود / آقای روحانی مگر متن قانون برنامه ششم نیست؟
شما نه در سیاست گذاری شرکت کردید نه برنامه را تحویل مجلس کردید برای اولین بار، نه ابلاغ کردید / گویا قصد ایجاد برنامه را ندارید؟!
ما گفتیم فاصله طبقاتی را با سیاستهای غلطتان در جامعه زیاد کردید.
قیمت حاملهای انرژی را افزایش دادید اما به مردم چیزی اضافه نکردید.


رئیسی: شب انتخابات دهیاران را صدا زدید به هر کدام ۱۰ میلیون دادید از کجا پولش را تأمین کردید؟ r


رئیسی در مصلای تهران: ما موافق افزایش یارانه‌ها به اقشار کم درآمد هستیم ولی شما گفتید منابع آن موجود نیست. منابع وجود دارد ولی چرا شب انتخابات یاد افزایش مستمریها افتادید؟

قالیباف در اجتماع بزرگ حامیان رئیسی در مصلی:

در این روزهای سرنوشت‌ساز به این نتیجه رسیدیم برای پایان دادن به دولت ۴ درصدی‌ها با دوست ۴۰ ساله و برادر عزیزم ائتلاف کنیم.

امروز روز بزرگی برای جبهه انقلاب است، زیرا ما وحدت کلامی را به وحدت عملی تبدیل کردیم، اما این وحدت شرط لازم و اساسی است، اما کافی نیست.

کافی آن زمانی است که یکایک ما در هر کوی و برزن و خانه مان تا ۳ روز آینده تلاش کنیم و مردم را به صحنه بیاوریم و هر کدام از ما ۹۶ نفر مردم را پای صندوق‌های رأی بیاوریم.

وحدت عملی کنونی زمانی مثمر ثمر و شیرین خواهد شد که با کارآمدی و پاسخ دادن به مطالبات حق مردم، مخصوصاً حل مشکلات اقتصادی، آنها را به آینده امیدوار کنیم.

روز ۲۹ اردیبهشت پای صندوق‌های رأی می‌رویم و با انتخاب دولت کار و کرامت به دولت ۴ درصدی‌ها پایان خواهیم داد.

ما برای پایان دادن به وضع موجود، موظف شدیم تا بگوییم دولت ۴ درصدی و دولت حرف نمی‌خواهیم.

انقلاب ما برای این نبود که دولتمردان در چشم مردم نگاه کنند و دروغ بگویند.

سه روز دیگر پای صندوق رای خواهیم رفت و با انتخاب دولت کار و کرامت نشان خواهیم داد، هم داریم، هم می‌شود و هم می‌توانیم.

امروز شما ایرانیان و امت حزب‌الله برای نظام و انقلاب و اسلام افتخار آفریدید. ما در ۱۲ فروردین ۵۸ که امام فرمودند عید ملی ما روز تصویب جمهوری اسلامی است، عهد کردیم با ظلم مبارزه کنیم و در خدمت مردم باشیم، اما باید بگوییم متاسفانه قرار نبود کسانی در مسند مسئولیت بیایند که مردم به خصوص محرومان را نبینند و آنها را از دور خارج کنند.

قرار نبود در سرزمین عزیزمان ایران مردم را روز به روز فقیرتر کنند، بیکاری و گرانی و رکود را در جامعه گسترش دهند. قرار نبود وعده بدهند و عمل نکنند.

دولت امروز دولتی است که بر ۹۶ درصدی‌ها سخت‌گیری و برای ۴ درصدی‌ها فرش قرمز پهن می‌کند.

ارسال نظر